Mevlana ne güzel demiş nasibinde varsa alırsın karıncadan bile ders nasibinde yoksa tüm cihan önüne serilse...

Siteyi bugün ateistler basmış her halde bizimkilerde yoklar nereye gittilerse gerçi bunlara herkes de yazsa bir şeyler anlatmaya çalışsa adamlar anlamaz çünkü anlamak istemiyorlar o yüzden arkadaşlar bunlara güzel olan bir şeyleri anlatmak için hiç yorulmayn biz size kalkıp burda kuranın tefsirini mi yapalım deryaların mürekkebi bile yetmezken onun güzelliğini doğruluğunu anlatmaya. İşinize gelmeyince muslumanlar bizi soğuttu bizim sorularımıza cevap vermedi onların yüzüneden putperest oldum yok ateist oldum yok inege taptim bu ne. Size laf atan yok bir şey yapan yok adam gibi yazıyoruz dalga geçiyorsunuz hem peygamberimize laf atıyorsunuz.sadece kendinizi kandırıyorsunuz başka hiç bir şey değil. Mevlana boşuna dememiş nasibinde varsa alırsın karıncadan bile ders nasibinde yoksa tüm cihan önüne serilse sana ters. Diye o yüzden arkadaşlar yormayın bunların için kendinizi laf anlayana anlatılır anlamayana değil.

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• açıklamada yaptığın konuda pek bir şey demeyeceğim

ancak Mevlana'nın sözünün doğruluğuna vurgu yaparım

bir de Kuran da geçen "kalbi mühürlenenler" kısmına vurgu yapmak isterim

kalp mühürlenmişse, Allahı bizzat görseler peygamber de görseler, nafiledir.

Rabbim inşallah kalbi de aklı da ilim yolunda ilerleyen salih kullarından eyler hepimizi

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• Haklısın alan karıncadan bile alır dersini almayan almaz boşver sen özgün altta baksana yarası olan gocunmuş..

1|0
    0|0
    • amin gocunan nasıl gocunuyor bak cevap bile vermeyecem şimdi hepsi gelip allah allah savundukları inanç da inanc olsa bari. Kalpleri mühürlü insanlar kendi kendinize kalbinizi mühürlemissnz

• Sen sıkma canını onlara. Akıllarınca vicdanımızı sızlatıp bize acı vermeye çalışıyorlar. Oysa onların kafir olmasında ben kendimi sorumlu olarak görmüyorum. Delinin biri kalkmış bilimi kullanarak atom bombası yapmış bir grup insan da bilime küsmüş. bunlarınki de o hesap. bir grup sahtekar hocalara bakarak dine küsmüşler. Bu samimiyetsiz bir davranış. Sahtekarlara bakarak hakikate küsülmez. Oysa Allah'ın huzurunda hiç bir bir bahane sunamayacak.

1|0
    0|0
  • Soruyu soran sorarken kullandığı usluptan kendini belli ediyor dinlemek istemeyenlere değilde öğrenmek amacı olanlara ulaşmak işin çabamızı harcasak daha doğru olacak galiba.

1|0
    0|0
    • Ben hiç rastlamadım öylelerine hiç anlamak isteyen gelmedi karşıma

• hesabı silindi mi? neden?

güzel soruları vardı

• soruları rısaleı nur kullıyatından kesıtler seklındeydı, dolayısıyla rahatsız olanlar cok olmus, sıkayet etmıslerdır, benım tahmınım.

• Siteyi ateistler basmış ? ulan sanane milletin inancindan neye inanmadigindan gelip provake ediyorsun milleti senin ve senin gibi akli noksanlarin üyelikleri iptal edilmeli.

0|0
    3|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Bircogunun ateist oldugunu bile düsünmüyorum. Ateist özentisi, asıl görüsünü söylemekten cekinen zavallı insanlar...

0|1
    1|0
    • Bu kadar mezhep savasinin olacagini ileri gorseymis keske :(.

• Ne dini ne de dinsizliği biliyorlar çoğu böyle olmanın daha havalı zeki ve bilgili gösterdiğini düşündüğü için böyleler çok haklısın

• İslam ölmedi,ölmeyecek..Sana da 5*.Zavallılar işte.

2|1
    0|0
  • Yil olmus 2013 hala islam diyen var. Tarihe bakinca. 3000 bin yillik inanclarin oldugunu goruyoruz. Demekki neymis islamiyet te bir gun olecek :).

0|0
    2|2
    • İslamın ileri görüslü bir din oldugunu hala algılayamayanlar da var tabii.

• Cangül�m doğru söyledin. Senin sözünü bu arkadaşa da söyleyelim yarın allahın huzurunda hiç bir bahane sunamayacaksn o zaman keşke bize anlatanlara kulak verseydik(ayet) diyeceksnz ama iş işten geçecek

• Enkiye, enlile, nannaya vereceginiz hesabi da dusunun :). Tek boynuzlu ati da unutmayin.

Yükleniyor...