Kart zampara mı yoksa bu adam?

firmanın birinde finansman sorumlusu olarak çalışıyorum firmamızın müşterilerinin ödemelerini takip eder müşteri ilişkileriyle ilgilenirim.ancak son 5-6 aydır bir firmanın sahibi hakkında çok farklı şeyler düşünmeye başladım adam belki 50-55 yaşında önceden çok artniyetli düşünmüyordum ama her ay tahsilat için yanına gittiğimde garip bişeyler oluyor özel odada ödemeyi vermeler beni telefonumdan arayıp yemeğe davet etmeler ödemeyi almak için 1 gün geciksem nerde kaldınız ödemenizi yapacağım gözlerim yollarda kaldı demeler kitap hediye etmeler bacaklarınız çok güzel demeler bunlar nedir ya mecburen heray gitmek zorundayım bu müşterimin yanına ama ben çok rahatsız oluyorum daha 27 yaşında bir bayanım 55 yaşındaki bir adam benden ne bekleyebilir ki? üstelik bide adam evli ve çocuğu var benim firma sahibiminde yakın arkadaşı

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• Senden bir hayli bir performans beklediği açık. Ben yaptım oldu örneği önünde.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• hayırlı olsun nurtopu gibi bir kart zamparanız olmuş. Bacaklarınız güzel falan demeye başlamışsa da hiç durmayın kaçın artık.

0|0
    0|0
  • Seni gözüne kestirmiş farkettiğin gibi...

0|0
    0|0
  • zaman kötü kolla

0|0
    0|0
  • sen zaten amacının ne olduğunu anlatmışsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• mesafeli olmaya çalış ki zaten öylesindir ama firma sahibnin arkadası olması kötü olmuş ters bişey yaparsan ve adam kafadan deli çıkarsa bu sefer arkadasına bişeyler söylemesn. kibar ve mesafeli bence

0|0
    0|0
    • bir kaç defa başka bir arkadaşı gönderdim para alması için ödemeyi ona yapmamış ben gidecekmişim beni tanıyormuş ödemeyi bitek bana yapabilirmiş korkuyorum gitmeye ya ofisine insanın aklına bin türlü şey geliyor ofiste kimse olmasa ne yaparım diye düşünüyorum

• ya çok düşünüp aklına sokup korkutma kendini.. yanına bakımsız git hatta çirkin :D aklıma bu geldi en fazla.. birde baskasını gönderirsen kesin niye sen gelmedin diye hesap sorup tripte atıyordur bu. hiç konuscak konu bırakma ona zamanında git al ödemeyi işe yetişmem lazım de çık..

Yükleniyor...