Sınıfın sessiz sakin Öğrencisi hakkinda ne duşunurşunuz arkadaşlar?

Kimseyle fazla konuşmayan sınıflara geç gelen yarım saat cıvarı ve kulandakı muzıkle bırde ders yapmaya çalışan ama dersde bıraz gerıde olan erkekle ılgılı ne düşünürsünüz. Bu adam diyelim ki 23 yaşında bu arada.

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• sınıftakiler tuhaf karşılıyor ama bu senin onlarla aynı kafada olmadığını gösteriyor.bende öyleyim.lisede daha da cins karşılanıyor bu...hatta hocacıklarım okulun son günü seni seneye böyle istemiyorum dediler ama onlar kafam uymuyor.hocalar tarafından ayrı baş çekiyor falan filan diyorlar.neyse sen sınıftakileri takma böyle devam :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 5

• Sohbet ederken insanlara tepeden bakarcasına konuşmuyorsa yani bir şey sorulduğunda cana yakın davranıyorsa arkadaşlarıyla dalga geçip onlara üstünlük sağlamak gibi bir çabası yoksa hele ki uzun boylu olduğu için bir takım triplere girmiyorsa en yakın kankam olur. Ama bu dediklerimin tersini yapıyorsa hele ki benim sınıfımdaysa ya kendisini muhatap dahi almam ya da bir pundunu yakaladığım anda rezil rüsva ederim. Çünkü insalardan uzak duran kuul takılmaya çalışan kendisine gizemli bir hava yaratmaya çalışan insanlar her yerde dikkatimi çeker.

0|0
    0|0
  • Vay eşşek spası derim ne dicem.

0|0
    0|0
  • herif beni anlattı :D

0|0
    0|0
  • Lisede öyleydim tuhaf sorular sorarlardı.

0|0
    0|0
  • Bende sessizimdir sınıf taki zekasızlar beni Küçük görüyorlardı Çıkışda gel la felan bunlaraBi dalıyordum :D Sinsi oldugumu çakıyorlardı ama nafile.

0|0
    0|0
    • supersin :)

• :D Eyvallah Ben gibilerden korkacaksın saf görünümlü Cinden daha beterlerdenim :D Sen düşün gerisini

Yükleniyor...