Hırsızların da sigortası olmalı mı?

Malum meslekleri riskli hatta en riskli işlerden biri ülkemizde delikanlı sayısının fazlalığını göz önünde bulundurursak...Şimdi herkesin tepkisini duyar gibiyim olur mu öyle şey arkadaş sende ne yaptın filan diyede benzeri yaşanmıyor mu a dostlar bazıları alenen yapıyor bu işi ve çok yüksek meblalardan emeklilik maaşlarıyla gül gibi yaşıyorlar bkz. meclis...

Yorumu esirgemeyen herkesin parmaklarına sağlık güzel düşünceleriniz için teşekkürler her sorumdaki gibi yorumunu gördüğüm herkese +1 hürmetler...

• Olsun tabi...
    50% (2)25% (1)38% (3)Oy Ver
  • Yok artık daha neler...
    50% (2)25% (1)38% (3)Oy Ver
  • Bu fikir kesin boşaltım kanalından çıktı soran...
    0% (0)50% (2)24% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• olsun tabi, heryerden atliyorlar, zipliyorlar, hayatlarini tehlikeye atiyorlar.

0|1
    0|0
  • senin gibi düşünceli erkek ilk kez görüyorum

0|1
    0|0
  • B dedim..

5*

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• yok artık daha neler! meclistekileri de hırsız diye benzetmen hoş değil.ha tamam yüksek maaşları ayrıcalıkları olabilir ama hırsızlıkla alakası ne.sonuçta seni,beni temsil ediyor

ADAM yıllardır dişimden tırnağımdan arttırdığım parayı çalacak bir de ona sigorta PARASI ÖDENECEK...böyle bir şey olsa dünya karışırdı valla..ortada ne toplum ne de güven denilen birşey kalırdı..Allah harama el uzatmaktan uzak tutsun bizi:)

0|1
    0|0
  • ne kadar saçma gibi görünse de çok mantıklı bir soru.

0|1
    0|0
  • e=mc2 kanka yani haklisin iyi yere gider umarim

0|1
    0|0
  • ikisi aynı değil kardeşim meclistekilerin yaptıkları dolandırıcılığa giriyor hırsızlık değil

dolandırcılık diye sorsan yorum yapardım

0|1
    0|0
  • Olsun elbet. Özellikle benim evde çalışan bir hırsızın kesinlikle olması şart!

0|1
    0|0
  • Yok artık daha neler...

0|1
    0|0
Yükleniyor...