Beşiktaş - Tromsö | Sence turu kim atlar?

İlk maç Norveç'te Tromsö'nün 2-1'lik üstünlüğü ile sona ermişti. İkinci maç İKİTELLİ - Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacak.

Sizce turu kim atlar?

Bu arada maça gidicek Bonkör BJK'li arkadaşlardan maç daveti alırsam maça giderim :) (Galatasaraylıyım)

Maç bileti 15'tlden başlıyor...

0|0
6|26

En İyi Erkek Görüşü

• Tromso norvec liginin ust duzey takimlarindan. Daha once bir sefer de galatasaray'a facia yasatmislardi. Kuzey iklimine alisik olmayan insan orada kosamaz. Yazin dahi kutup ruzgarinin sogugu ciger yakar... Burada besiktas'in rahat 2-0 gibi bir skorla kazanacagini dusunuyorum ben.

0|0
    0|0
    • Üst düzey dediğin takım düşme potasında.

• Taş çatlasa 7-8 hafta kaldı maçların hepsini kazansa ilk 5'e giremez.

• Tamam sensin :) Bu Turk takimlarina karsi fiziki kapasitelerini iyi kullandiklari gercegini ortmez. Zaten Tippeligaen'le Spor Toto Super Lig'i kiyasliyosak mantigimiz devre disi kalmis demektir. Butun takimlar belki de bir Istanbul takimi etmez oradaki.

Kızlar Ne Diyor 6

• Beşiktaş atlayacak. Kimse inanmazken bu takıma oyunculara biz inandık yapabilirler. Ayrıca CAS'ın kararı iyide çıksa kötü de çıksa biz takımımızın masumiyetine inanıyoruz. Sıkıntısı olan önce şike kuşkusu olan maçı izleyip sonra kendi şike ve teşvik geçmişine baksın.

0|1
    0|0
  • Turu Beşiktaşım geçecek . "Tromsa da kimmiş onu tanımıyorum bile ben tanımıyorsam güçsüzdür" yorumunu duyduktan sonra zerre şüphem kalmadı hahaha.

0|1
    0|0
  • Beşiktaşımız.♡

0|0
    0|0
  • Beşiktaşk atlar inşaallah turu... o zaman yarın bize ikinci bayram olur :)

0|1
    0|0
  • Beşiktaşşşşşş

0|1
    0|0
  • Maç saat kaçta?

Belki giderim..Bu arada Trömsö atlayacak gibi..

0|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 25

• kombineli arkadaşın varsa onunla beraber gidebilirsin. bu sezonki uygulamada kombinesi olan taraftarlar yanında bir kişi daha götürebiliyor. fark bekliyorum eğer bilic korkaklık yapıp skoru korumaya çalışmazsa. ben de antep maçında tribündeki yerimi alacağım.

0|0
    0|0
  • Beşiktaşım rahat şekilde turu gececek

0|0
    0|0
  • tromöse yerine arsenalle oynamayı tercıh ederdım. ilk maçı 3-0 yenılmış olmak pahasına. ulan ne cenabet takım su tromsö arkadaş

0|1
    0|0
  • 1995'teki Rosenborg 1998'deki Valerenga facialarına tanık olmuş insanım. İkisinde de turu rahat geçecekken saçmasapan elenmiştik. Yine bir Norveç takımı :/

2005'te GS için de rövanşta 5 atacak diyolardı, elendiler. Ben takıma güvenmiyorum, Ersan-Escude olduğu sürece güven olmaz zaten. Turu geçeriz ama beklenenden zor olacak

0|1
    0|0
  • Bir Fenerbahçeli olarak bu gün Beşiktaşlıyım ve onun turu geçmesini çok ama çok istiyorum. Mantıklı bir fikir yürüttüğüm de ise Beşiktaşın turu geçeceğin inanıyorum. Çünkü kadro busene güzel bir hava oluşturdu. İnşallah geçersiniz kardeşim.

0|1
    0|0
  • tabiki Beşiktaş tersi durum aklımın ucundan bile geçmedi

1|0
    0|0
  • Mallık yapmazlarsa beşiktaş atlar.

0|1
    0|0
  • beşiktaş geçer turu

0|1
    0|0
  • '' BEŞİKTAŞ Tromsö maçına da her zaman ki 11'iyle çıkıyor: Şeref, Onur, Gurur, Haysiyet, Yürek, Ruh, Hırs, Mücadele, Aşk, Arma, Taraftar ''

Bu ilk 11 ile Tromsö'yü dağıtacağızzz !

0|0
    0|0
  • Beşiktaş: 2 - 1 :Tromsö

Goller: Fernandes ile Olcay atar diyorum...

Beşiktaş'ın bu akşam tur atlaması bence bir şeyi değiştirmez.

0|1
    0|0
  • beşiktaş babayIDA BORUYUDA DÖŞER

1|1
    0|0
  • Beşiktaş atlar bence fazla zorlanmadan ama yarın CAS'tan olumsuz sonuç gelecek büyük ihtimalle. Anlamsızlaşacak yani galibiyet.

0|0
    0|0
  • turu atlar ertesi günde cas bize atlıyacak ama fenerbahçe gibi olmayacak en azından yenilerek elenmiyecez

0|0
    0|0
  • tromse denilen takım amele takımı tur beşiktaşımın

0|1
    0|0
  • Beşiktaş her türlü geçecek turu :) Ben inanıyorum. Varsa yoksa Beşiktaş!

0|1
    0|0
  • Beşiktaş 3-1 alır.

0|1
    0|0
  • turu bjk atlar cas açıklarr yerine kayseri devam eder

0|0
    0|0
  • Beşiktaş gruplara kalır.

0|1
    0|0
  • galatasaraylı olarak beşktaşdan yana gönlum