Babamın şirketindeki adamın oğlu benden hoşlanıyormuş..

Bugün sabah babamın şirketine gittim orda çalışan adamın oğlu sürekli bana bakıyordu zaten her gidişimde bugün asansördeyken söyledi kendimi çok kötü hissettim babam öğrenirse orda çalışan adama birşey falan derse üzülür,sizce ne yapmalıyım babama ben mi söylemeliyim?

Güncellemeler:
Ben size babamın şirketi demem gerekti soruyu açıklamak için,nasıl bir eziklemedir bu? kutu gibi mekanmış daha neler ya,babamı size övmedim ki bu ne kibirliliktir.
Fabrika olduğunu söylemedim yalnız arkadaşlar,normalde öyle şirket diyince böyle yapıyorsanız fabrika desem hey yavrum hey. yardımcı olanlara çok teşekkürler babama ben açıkladım adama da birşey söylemedi:)

0|0
4|40

En İyi Erkek Görüşü

• çocuğa haddini bildir güzelce senden hoşlanmıyorum de. kimseye de bir şey söyleme. babanın şirketine çaycı falan lazım mı bu arada.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 39

• Şirket ve Fabrikanın farkı nedir ben tam olarak anlayamadım? Fabrika Şirket bünyesinde bulunan bir kurum yalnız. Yani babamın hem şirketi var hem fabrikası var demen çok saçma neyse boşver sen küçük dükkanında eğlenmeye devam et :D

0|0
    1|0
  • bence önce ayna karşısında prova yap babana durumu anlat sonra çocuğa seni seviyorum de o çocuğun babasına da oğlunuzu benden uzak tutun de çocuk duygu karmaşasından mala bağlasın ortalık karışsın adrenalin olsun kenara otur izle

3|1
    0|0
  • Öncelikle kibir kokan "babanın şirketine" sokayım sonrasına ise bakarız

4|3
    0|1
  • Erkeklerden hoslanmiyorum de

4|0
    0|0
  • patron kızına asılmak adettendir.

1|0
    0|0
  • Babamın şirketi diye telafüz ettiğin yer bir şirket değil kıçı kırık bir işahanında küçücük bir evi anımsatan ofis denilen mekan. Bu kadar kibirli olma babana da söyleme her sana çıkma teklifi edeni babana mı söylüyorsun?

1|0
    0|0
  • bir süre işyerine uğrama arkadaşda anlar cevabının ne olduğunu.

1|0
    0|0
  • bence birşey söyleme,baban falan nerden öğrencekki çocuk gidip söylemez heralde aklı varsa duyulmasın falan ister. Eğer sen olumsuz konuştuysan kapanır konu heralde..

1|0
    0|0
  • link

aradaki konuşma

-ne güzel bir araba

-teşekkurler

-ferrari mi ?

-hayır bentley

1|1
    0|0
  • İlla bişey söylemek zorundamısın

1|0
    0|0
  • hm tamam anladık babanın şirketi var güzel benimde 2007 de 36 trilyonluk cari döngüye sahip bir şirketim vardı şirket dediğin şeyin hepsi 2500 tl masrafla kağıt üzerinde tescil edilmiş imza sirküsünden ibaret kıçı kırık etiket hepsi bu bukadar uçmaya gerek yokda babana söyleme elemanı fakat beni tanıştır babanla merak ettim şirket sahibi sayın büyük işadamını

1|0
    0|1
  • Seninkiside muhabbet değil osuruktan teyyare.

1|1
    1|0
  • babamın şirketi varya o işte şirket yani babama ait :)))

0|1
    1|0
    • takıldığınız yere bak sanki ben onu öne sürdüm hey allahım

• şirketiniz çok dikkat çekiyor napalım birçok kişi şirket mevzusuna takılıp kalmış baksana bazıları hisse senetleri cari açıkları bilmem anonim, ltd falan diye işi baya ciddiye alan var ee sonuçta şirket bu yani kos koca şirket bide babana ait zaten daha ne olsunnnn

• sende ondan hoşlanıyorsan söylemen için bir sebep yok..

hoşlanmasanda söylemen hoş olmaz.teklifi ret edersin olur biter.

0|0
    0|0
  • bunun düşüncesi bile çocukça. ne demek babana söylemek. sarkıntılık mı etti, taciz mi? kaldı ki genç çocuğun senden hoşlanmasının neresi abes. onuda bir kenara bıraktık, durumun babasıyla alakası ne?

0|0
    0|0
  • sen fabrikatör kızı, o ise varoşlarda yaşayan bir işçinin oğlu.. nolmaz o iş..

0|0
    0|0
  • yaa kızım babam ne iş yapıyor? cidden merak ettim varya öyle böyle değil.

0|0
    0|0
  • gönderdiğim isteği onayla senle muhabbet edelim bakalım öyle asansörde falan adam bulmaya gerek yok yani

0|0
    0|0
  • ne söylemesi ya çocuk hoşuna gittiyse ver gitsin aa mezaramı götürcen kızım yaa :D

0|1
    0|1
  • söylemene gerek var mı ki

1|1
    0|0
  • sonuç nedir şu an itibariyle...

0|0
    0|0
  • A.Ş ise söyle

LTD ŞTİ ise söyleme ...

1|1
    0|0
  • sıcağı sıcağına bu ne cesaret a**mk deseydin : )

1|0
    0|0
  • eğer resimdeki sensen normaldir.

0|1
    0|0
  • Doların artışı bile seni güzel göstermez seni :D şişko

2|0
    1|0
  • bişey hissediomusun elemana?

0|0
    0|0
  • Diablo S*kerim Belanı De :D (ACUN) :D

1|0
    0|0
  • ne etceğuk şimdi

0|0
    0|0
  • Herkes herkesten hoşlanabilir sende ondan hoşlandın mı?

0|0
    0|0
    • Hoş çocuk. hoşlanmaktan korkuyorum:S

• Hoşlanma zaten tek erkek babanın çalıştığı yerdeki o serserimi kaldı başka birini bul baban üzülebilir tabi hatta anlaşamazsınız bu serseri ile kavga bile eder baban olasılıklarıda düşün.

• Ezikleyenlerin Mk Kız Doğru Düzgün Soru Sormuş Bizim P*çler Hemen Dalgasına Vuruyor Mk

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 4

• Illa biri babana söylemek zorunda mı. Sen cocuktan hoslanmadiysan acikca reddet. Oda babasinin işten cikmamasini istiyosa kimseye bisey demez. Senlik bir durum yok

0|0
    0|0
  • senden ondan hoslandınmı ? bence siz evlenın şirket hisselerinin hepsini babanla sen üzerine alırsınız bomba olur:)))

0|1
    0|0
  • soylemelisin acilen

0|0
    0|0
  • Niye söylüyon la belki babanın hiç kulağına gitmicek?

0|0
    0|0
Yükleniyor...