Siz olsaydınız kapanırmıydınız.....

biriyle flört ediyorum benden hoşlandıgını söyledi öyle gevşek bir çocukta değil açıkcası aşırı utangaç çekingen ama fazlasıylada garip biri kendisi polis oldu yakışıklı değil mantıgıma uyuyo sadece ama dün konuşurken dinden konu açıldı ve ilerde evlendiğimizde kapanırmısın dedi hayır düşünmüyoum dedim bana birsürü bu konuda bişeyler söyledi siz olsaydınız kapanırmıydınız

0|0
13|18

En İyi Erkek Görüşü

• Ben asla düşüncelerim ve kişilik özelliklerimden, prensiplerimen ödün vermem. Ben böyle seven sever, sevmeyuen de çeker gider. Hayatta değiştirmeyeceğim şeylerdir bunlar. O senin kafanın içincekileri mi seviyor, yoksa dış görünüşünü mü? Kapanıp kapanmaman düşüncelerini değiştirmeyeceğine göre, neye ilgi duyduğu ortada. Muhafazakar bir aileden geldiğ iiçim etraf ne der diyekorkuyor. Böyle sevgi olmaz. O sevdiği birini değil, dediklerini yapacak ve dışarıdan eleştiri almayacak birini arıyor. Kafanı kullan biraz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• ne olacak kapanınca çok merak ettim!dışarda kapalı bayanlar açık bayanlardan daha çok ilgi topluyor! sen böyle taviz verirsen şimdiden oo işin iş...aşk birbirini olduğu gibi kabul etmektir..ha ilerde sen kendin istersin kapanırsın o ayrı.ama başkası hele ki sevdiğin adam filan kapan diyorsa bu sevgisinden değil artık kıskançlığından mı yoksa erkeklik egosunu tatmin etme açısından mı ...seni kapayacak çevresinde diyecekler ona vay erkeğe baka helal olsun sevdiğini kapadı bu da onun gururunu okşayacak..maalesef böyle erkeklerde var özellikle türkiyede

kapanmakla müslüman olunmuyor...istisnalar hariç gülhane,çamlıca da görüyorum türbanlı bayanları..çoğu ailesinin zoruyla kapalı ve ne haldeler!

1|0
    0|0
  • Dine ve inanca saygım var. Kapalı kadın arıyorsam açık birini alıp kapatacağım diye kişiliğinden yetişme tarzından vs. taviz vermeye zorlamazdım. Kapalı kadın isteyen gider kapalı kadınla evlenir. Bence ters bir durum. Kadın kapanmak istiyorsa ona bişey diyemem.

2|0
    0|0
  • güzel kardeş iyi bir kişi oldugunu söylüyorsun ... Kapanmak Allah'ın emri bu tartışılmaz bir gerçek.. . istediği kötü sapıkça bir şey değil.. zaten kapanmlısın bunu onun istemesi çok güzel bence.. hatta evlenmeyi beklemek hata zararın neresinden dönersen kar : )

0|2
    1|0
    • ama içimden gelmiyosa kapanamam ki sülalem kapalı değil. sokakta görüyosundur nasıl kapalılar var ben utanıyorum onları görünce

• bak arkadaş.. ben hata yapmıyor değilim.. çokta günahım var.. ama sene olmuş 2013 hala insanlar kapanmanın emir oldugunu bilmiyor yaptıgı yanlışların dogru oldugnu savunuyor vs.. evet ben günahkarım .. ama yaptıgımn yanlış olugunu biliyorum..

• ayrıca emin ol.. kapalı takva sahibi bir insanla evenirim haricinde kimeyle evlenmem.. Allahın izni ile..

• Seni komple kapatıcak skjdsa

0|0
    0|0
  • hep soyunmaktan yanasınız demi

0|0
    1|0
    • sende o soyunanlara bakmaktan yanasın değl mi

• vitrin güzelse bakarım tabi teşhir önemli

• ozaman burda sallamıcaksın adamımım zina etmiceksin vitrine bakıpta

• içinden gelen şey yanlışta olsa senin kararındır.. iyi ya da kötü senin kendinle alakalı verdiğin karara saygı duymalı..

sen de ona cübbe takıp gez diyebilirsin. o senin bu isteğine ne diye cevap verecek ? bir de o pencereden bakmak lazım.

0|0
    0|0
  • kimse için kapanılmaz buna anne baba eşde dahil bu insanın içinden gelecek bişey bu ancak sen istersen olabilecek bişey

0|0
    0|0
  • Yapma. Bu insanın içinde olacak bir durum. Kimse sana zorla yaptıramaz. Bence ona fazla takılma ileride canın yanar gibime geliyor.

0|0
    0|0
  • Hepside tayyibin torpillileri bu polisler git başka birini bul ellerinden gelse çarşafada sokacaklar milleti o kadar dindarsa ona sor bir nasıl polis olmuş.

0|0
    0|0
    • Cemaat sağolsun hiç laik adamı alırlarmı emniyete almazlar kendi adamlarını yerleştirdiler her yere fetocular her yerde

• Evlenince kapanırmısın diyorsa evlendiğiniz zaman neler ister taviz verme ödün verme ayrıca bu polis büyük ihtimalle cemaatçi salla gitsin

0|0
    0|0
  • insanın içinde olaması lazım bu konular sevgilin ailen söylemesi ile değil kendi içinden gelerek kapanmalı bayan dediğin her kez kendi sınavıdır bu hayat

0|0
    0|0
  • Kapanmazdım.. erkeğim galiba ondan.. herneyse başkası için kapanma

0|0
    0|0
  • kızlarda zavallılar erkek istediği için kapanma allah istediği için kapan demişler. saflarım benim ''De ki siz farkında değilmisiniz ki erkek ne isterse allah da onlar için aynısını ister''

0|0
    0|0
  • ama eğer erkek kadına söz geçiremiyorsa evlilikte değer yoktur gibi.üstekil adam dediği yüzde yüz haklı bir daha nerden bulucaksın böyle dindar bir insanı

0|0
    0|0
    • dindarlık zorbalıkm ı ozaman dinde zorlama yoktur nie deniliyo. erkeğin sözü bu şekilde geçemez istemediği bişey için

• aka kocan senden sorumlu yani hem din açısından hem de diğer şeyler açısından.kapanmak niye zor geliyor ki

• Kesinlikle onun istediği herşeyi yapmalı ve aşkı doruklarda yaşamalısın onunla.

0|1
    0|0
    • kölemiyim

• haa türbanlı fantezisi diyosun tamma

• Mutlu ol ve mutlu et.

• Kendinden taviz verme taviz tavizi getirir

0|0
    0|0
  • kendi kararı ama ben kapalı olmasını isterim onada bunu istediğimi belirtirim isterse kapnır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Aman aman diyim sana bak, sakın sakın sakın onun bunun için kapanma! Böyle çok insan var, istemediğimiz kadar var bir de seni eklemeyelim. Bence de güzel hadi tamam günaha girmiyorsun çok hoş ama ya ileride sıkılırsan ne olacak? Aç kapa aç kapa mı yapacaksın? Yada gittikçe değişik tarzlarda mı örtünmeye başlayacaksın? Bir insan neyi, neden yaptığını bilmeli. Ayrıca insanlar dışarıdan görüp "bunlar böyle" yargılamasına o kadar çabuk varıyorlar ki.

Örtü emri çok geç inmiştir, insanın içinde imani olarak bilgi olarak çok şeyi tamamladıktan sonra yapması gereken bir şeydir çünkü. Biz bunu atladık bugün hemen örtüye geçtik ve geldiğimiz durum ortada. Lütfen kimse için birşey yapma, yaparsan Allah için yap.

1|0
    0|0
    • canım benm bende öyle düşünüyorum kapalı olup düşüncelerim açık olucaktı. ya nebilim babam ailem bile karışmıyo ama eşim istiyo diye kapanamam ben Allah için değil eşim için kapanmış olurum bu sevap olur mu ya var mıböyle bişey

• Hayır canım sevap olması için Allah rızası için yapman gerek. Çünkü ibadeti inandığın varlık istediği için yapıyorsun, sevabını da o verecek o yüzden. anlatabildim mi? :)

• ALLAH için kapan asla bır erkek için kapanma ibadetler kul ve ALLAH arasındadr dinde zorlama yoktr

1|2
    0|0
    • Erkek eşinden sorumludur bu 1... 2. si tabiyki Allah'ın emri diye kapanmalı ibadetleri Allah 'ın rızası için yapmalı.. insanlar istiyor vs. için değil.. Ama bu kişi kapanmasına vesile oluyor gözüyle bakarsak her haliyle iyi güzel bir durum..

• yo bnce o kişi kapalı bayanı secmelı kapanmaya vesile olmak çk ayrı bı durum bu ikaz gibi bişwy

• seviosan kapan ama icinden gelmiosa zorlada olmaz hem allah icin olur o rıza icin erkek icin diil bunu ona söle :P

0|0
    0|0
  • evet kapanirdim seviyorum sa

0|0
    0|0
  • Sen bir erkek için değil Allah için kapanmalısın

1|1
    0|0
  • benım ıcımden gelırse o da istiosa ben kapanırdım

0|0
    0|0
  • o istedigi icin degil allah icin kapan... bende kapalym...

0|0
    0|0
    • işte sen doğru kapalısın kardeş bir düşünsene kapalı olup Allah için değilde o istedi diye kapandıgımı yüzümde bir ton makyaj topuklu dar kot ama kafa kapalı

• anlamıyor canım git kendine kapalı birini bul dedim hala beni ikna etmeye çalışıyor yapamam ben bu insanla sanırım ilerde haa hazır oldugumda gerçekten kapanabilirim ama zorla yapamam

• zorla güzellik hıc bır zaman olmaz tatlım skma canını sevıosan srf bu sebepten dolayı bitrme yazık olur.. en iyi cevap için simdiden tskler...

• kapanma sonra sana her ıstedgını yaptırır sakın

0|0
    0|0
  • Biri için kapanmam , Allah rızası için kapanırım istersem.

0|0
    0|0
  • Onun bunun için değil Allah rızası için kapanılır

0|0
    0|0
  • bu çocuk kim merak ettim bende polis biriyle karşılaştım deddgin anlattığın özelliklere o kadar uyuyo ki banada kapanır mısın dedi b kadar aynı özelliklere sahip biri olamaz bende aynı cevabı verdm şimdi düşünmüyorum ama evlenince olabilir dedimm kim adı ne merak ettamamm

0|0
    0|0
    • hangi il :)

• kusurua bakma ya ama gerçekten anlattığın özelliklere o kadar uyuyo ki bir an öyle sandım bizim iş muallakta bakıcı birazz kıyafet konusunda ve herşeyde tamam bende çok acık biri değilm ama bilmiyorum bakalmmm

• ayrılalım gitsin

• içimden ve bunun neden gerektığının bılıncındeysen kapanırım.yanı Allah için.bırı soyledı dıye kapanmazdım kı yanlıs olur bu

0|0
    0|0
  • bence oistedi diye yapma zaten seni zorluyorsa talan bir süre sonra düşünce ayrılıkları yaşarsınız bir yerde patlak verir

0|0
    0|0
Yükleniyor...