Gururlu davranmak adına mahvoldum.

Eski sevgilimi unutamıyorum 4 ay oldu ayrılalı belki kısa bir süre ama 2 senelikte bir geçmişimiz vardı çok çapkın bir tip o kadar çapkın ki anlatamam işte ayrılıktan sonra bana mesaj atıyordu ara sıra ama hep başka kızlara ilgisi vardı biliyorum duyuyordum bu yüzden onu sildim daha fazla canım yanmasın diye numarasını onu bunu.Zaten barışmakta istemiyordu ki, sildim bir kaç gün sonra ekledi ama kabul edip sildim yine yani beni sevse tek kız ben olurdum dimi? Sırf kız düşürebilmek için şekilden şekile girmezdi bu durum kalbimi paramparça etti onu çok özlüyorum kabul etmediğime pişmanım ama yaptıklarını bir bilseniz,kime anlatsam yolda görsen yüzüne bile bakma diyor.Ne yapacağımı bilmiyorum.

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• bence zaten ayrılıp kurtulmuşsun bidaha bulaşma derim çok canın yanar kardeşim. benim sevgilimde çapkın ben varken bile gözleri hep güzel kızlarda. erkek nede olsa onu bir şekilde affediyorm ama ayrılsam hemen gidip başkalarının peşine düşer biliyorm güvenmiyorm bu konuda. senin eski sevgilin daha bir çapkınmış böyle insanla olurda bidaha denersen iyice hayal kırıklığı üzüntü stres yaşarsın hiç düşünme bile önüne bak derim ben

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Doğrusunu yapmışsın ama gönül ferman dinler mi?Söküp atasım var kalbini Lich King gibi :)

0|0
    0|0
  • Allah sana ve bana sabır ve selamet versin.Amin...

0|0
    0|0
  • Unutmaya çalış. Başka çaren yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• doğru söylüyorlar bakma tabi

0|0
    0|0
  • beni eklermisin konuşmak istiyorum seninle

0|0
    0|0
  • bu tür lüzumsuzlarla fazla zaman kaybetme

0|0
    0|0
  • Unut'malı ;)

0|0
    0|0
  • Yoksa bu benim sevgilim mi? Ayni benim sevgilimi anlattin! Dogum günü ne zaman bu cocugun?

0|0
    0|0
Yükleniyor...