Neden tüm kız oyunları sarışın renkli gözlü?

çok sinirime dokundu dün küçük yiğenimi ziyarete gittim bilgisayarda oyun oynıyalım dedi tamam dedim. bütün barbi oyunları falan neden hep sarışın mavi gözlü? mükemmellik demek sarışın mavi gözlü olmak demekmi? niye bir allahın kulunun kahverengi gözleri siyah saçları yok ? kötü örnek değilmi. çocukları öyle olmaya özendiriyorlar.

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Animelerde niye bütün kızlar büyük ve güzel gözlü :( :(

Barbie oyuncaklar, bir insandan esinlenerek yapılmış. Yani öyle düşündüğünüz gibi sevimlilik, güzellikle vs. alakası yok. Barbie dünya çapında en çok satan kız oyuncağı olduğu için, hedef kitleyi etkilemek için hep aynı sembol veya benzerleri kullanılmış.

Ancak bu çok göze batan Barbie'nin dahi artık esmeri, zencisi vs. var. Hedef kitleyi etkilemek adına yapılan oyunlar sizi komplekse sokmamalı :)

0|1
    0|0
    • Filmler konusuna gelirsek, bence muhteşem bir denge var.

Sarışını da var, kızılı da var, hatta en son Wreck it Ralph'i izledim Vanellope karakteri diğerleri gibi süslü püslü vs. bir karakter değil. Gayet erkeksi ve lanlı lunlu konuşuyor :D Bence fazla kafaya takmışsınız :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Oyun onlar bakma sen onlara esmerlerdede güzel olanlar var hatta siyahi kızları severim bazı siyahi kızları sarışın mavi gözlü bir kıza tercih ederim

0|0
    0|0
  • konusu açılmışken sarışın mavi gözlü kızlar ekleyebilirler <3

0|0
    2|0
    • onlarda bir terörist gelsede bize yavşasa diyorlardı <3

• madem çok zenginsin paralarını silindir yap g*tüne sok <3 kurban olacak başka birşeymi kalmadı

• paralarla ilgili ilginç projelerin var istiyorsan sana verebilirim <3

• evet malesef

0|0
    0|0
  • komunist zibidisine iyi cevap verdin gizli . Yapıştııııııır . :)

0|0
    0|0
    • saol balım :D

• terörist&kürt ltd. sti.

• Bırak karakterini siktimin teröristini gizli . Engelle bir daha sorularına yorum yazamasın .

Kızlar Ne Diyor 3

• Ama öyle şimdi sarışın mavi gözlü kızlar daha güzel oluyorlar . onun dışında Mavi göz,siyah saç veya siyah göz,siyah saçlı kızlarda hoş

0|0
    0|0
    • hepside güzel olmuyor bence bazıları çok soğuk oluyor

• yaradan herkezi güzel yaratmış sırf mavi gözlü sarışınlar güzel diye birşey yok. ama 7 sayfa oyundan hepsinin aynı sarışın mavi gözlü olmaına şaşırdım.

• ben de diyorum oyun nasıl sarışın renkli gözlü..safsd

0|0
    0|0
  • Vallahi helal olsun güzel bir konuya değinmişsin sadece oyunlarda değil çoğu filimdede öyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...