170 bayanda cok mu uzun

benim boy takınıtm olmaya basladı arkadslarım hep kısa 1.55 ya da 1.65 en uzunu işte onların yanında uzun duruyorum ve eleştiriyorlar sürekli her gördüklerinde yinemi uzadın sen diyorlar sinir oluyorum

-58 kiloyum

SEVGİLİMDE 180 AMA o bile uzunsun diyor bna benle aynısındır dior sinir oluyorum halbuki bir cok yerde ölçtüm eminm 170 sizce böyle bir yana cokmu uzun görünüyor çirkin mi görünüyor sarısın ve yeşil gözlüyüm.

Güncellemeler:
topuklu giyemiyorum egoyla falan işim olmazzzz :S topuklu giyince cok uzun olucam gibi geliyor

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yahu sanane milletin dusuncesinden :) arkadaslarin kiskancliklarindan öyle diyorlar. Manken gibi kizsin iste :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• NE GUZLE İŞTE SENN ERKEK ARKDSIN MANYAK MI YAA NE DEMİŞLER BOYU BOYMA HUYU HUYMA .. SEN BAKMA ONA ... BNM BOYDA 1 80... AMA BIRAZ KILA ALSAN IYI OLUR SANKIII AMA NASIL KENDINI IYI HİSSEDİYORSAN OYLE DEVM ET SIKMA TATLI CANINI ONMLI OLN İNSANN HUYU SUYU GERİSİNİ SALLA GİTSİNN

0|0
    0|0
  • İyisin ama tercihim 1.65-1.68 civarı bayanlardır. Çünkü özel günlerde falan topluklu da giyiyorlar o zaman sorun oluyor.

0|0
    0|0
  • manyakmısın kısa bile 1.75 iyidir

1|0
    0|1
  • bence süper

0|0
    0|0
  • normal çokda uzun sayılmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• :D ben de 76 yım. 1.70 abartılacak kadar uzun değil ki :))

1|0
    0|0
  • o kadar da uzun değilsin. ego tatmin etmeye gelmiş gibisin

1|0
    0|0
  • Gayet güzel, 175ten sonrası kadında çok kötü duruyor, özellikle yaşlanınca.

1|0
    0|0
  • Al bendede o kdr 171 boyum var topuklu falan giyemiyorum herkes kısa benden:/

0|0
    0|0
    • heh tek değilmişim demkki :( offfffff yaaa

• Bildiğin kendimi iri yarı hissediyorum böylehantalmış gbi halbuki daha uzun kızlarımızda var yaniii üzülme boşver sevglnde uzunmuş nasıl olsa

Yükleniyor...