Atatürk'ün vasiyeti Kasım ayında açıklanacak

Araştırmacı Aytunç Altındal, 50 yıllık gizlilik kararı 1988’de 25 yıl daha uzatılan Mustafa Kemal Atatürk’ün vasiyetinin önümüzdeki Kasım ayında açıklanacağını söyledi. Altındal, vasiyette Atatürk’ün halifelikle ilgili önemli ifadelerinin olduğunu belirtirken hilafetin aslında kaldırılmadığını öne sürdü.

link

sizce ülke üzerindeki etkisi ne olur ?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• ya değiştirilmişse vasiyet ne olcak..ben şahsen inanmıyorum..atatürk halifeliğin tekrar olabileceğini yazmış güya vasiyette...BU ADAM HALİFELİĞİ KALDIRMIŞ CUMHURİYETİ KURMUŞ.BÖYLE BİRŞEY DEMESİ MÜMKÜN MÜ! kesin atatürkü artık türk halkının gözünde itibarsızlaştırma çabalarından biri ama sonuç vermez..AKP NİN oyunlarından biridir bu kesin..

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bu zamana kada rneden okumamışlarki

0|0
    0|0
  • Cok zaman geçti ya dogruluk payı ne ne kadar inanabilcez...

0|0
    0|0
  • daha yeni açıklıyorlar ne ya bu niye saklıyorlar bu kadar anlamıyorum etkisi ne olur bilmem ama açıklanmasına sevindim

1|0
    0|0
  • bu kadar zaman sonra kim inanacak doğru olduğuna ?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ne yani Atatürkün vasiyeti buzamana kadar okunmadımı

1|0
    0|0
  • Ölü bir kisinin arkasindan seyler uydurmak kolay ...

0|0
    0|0
  • evet Kemalin geçmişi hakkında birsürü araştırma yapıldı. Bu araştırmala sonucunda inanılmaz belgeler ortaya çıktı. Bu belgelerde Kemalin ülkeye nasıl ihanet ettiği falan ve daha birsürü şey yazıyor. Bu belgeler açıklandığında Kemalin gerçek yüzü ortaya çıkacak. Araştırma daha devam ediyor az sabredin.

1|0
    1|1
    • sen o kemal dediğin kişi sayesinde şu an özgür şekilde yaşıyorsun!zaten adam olsan kimliğini saklamazdın.baktın yiyeceğim küfürleri en iyisi gizli olayım!atatürk ALLAH tarafından türklere gönderilmiş bir liderdir.tıpkı fatih sultan mehmet gibi,kanuni sultan süleyman gibi...gerçi senin gibi boş tenekelere bişey anlatılmaz

• Arşivler açılana ve 5816 kalkana kadar sabredin,

çok acı gerçekleri çok yak�nen öğreneceksiniz...

• senin kafanı iyi doldurmuşlar arkadaş!bu numaraları artık kimse yemiyor.yok şapka yüzünden hocalar asılmışta yok bilmem ne.o hocalar sakın vatan hainliği yaptıkları için asılmış olmasın tabii bunu bir türlü hazmedemiyorsunuz!eminim kafanı dolduran hocalar demiştir sana atatürkü kötüle sana cennette hurilerle dolu köşkler var...senin gibi saflar da işte böyle konuşur!MUSTAFA KEMALE SİLAH ARKADAŞLARINA VE ŞEHİTLERİMİZE ÇOK ŞEY BORÇLUYUZ..ALLAH MEKANLARINI CENNET ETSİN.Sizlere de akıl versin

Yükleniyor...