Sinirlendiğinde herzaman sesini yükselten bir erkekle mutlu olunulur mu arkadaslar ?

Gizli Üye
ben karsımdakini herzamn incitmeden sakince konusmaya seven biriyimn..ama ciddi düşündüğüm erkek çok matrak biri bir o kadar da sinirlendiğinde hemen sesiyle yüksek sesle konusarak tepkisini gösteren biri ve ben çabuk inciniorum...arıza bildirim de çalısıo..benmle telefonda konusurken adama diğer tl de bağırdıgını işittim çok kızdım...neden bagırdın adama diye sorunca oda bana bagrdı dedi.. sonucta orda çalısan biri bagrması normal mi?ben böyle bir adamla mutlu olabilirmiyim acaba
Sinirlendiğinde herzaman sesini yükselten bir erkekle mutlu olunulur mu arkadaslar ?