Sinirlendiğinde herzaman sesini yükselten bir erkekle mutlu olunulur mu arkadaslar ?

ben karsımdakini herzamn incitmeden sakince konusmaya seven biriyimn..ama ciddi düşündüğüm erkek çok matrak biri bir o kadar da sinirlendiğinde hemen sesiyle yüksek sesle konusarak tepkisini gösteren biri ve ben çabuk inciniorum...arıza bildirim de çalısıo..benmle telefonda konusurken adama diğer tl de bağırdıgını işittim çok kızdım...neden bagırdın adama diye sorunca oda bana bagrdı dedi.. sonucta orda çalısan biri bagrması normal mi?ben böyle bir adamla mutlu olabilirmiyim acaba

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 4

• gayet normal ,sinirlendiğinde bağırmayan erkek görmedim ben daha hiç:) bunun bayanı erkeği olduğunu da düşünmüyorum bir anlık gerginliklerde olur öyle şeyler.Bağırmadan insan deşarj olamıyor bazen, sakinleştirmek senin elinde,eğer onu iyi tanır şerbeti ona göre ayarlarsan neden mutlu olmayasın ki(tabi gerçekten seviyorsan yoksa zaten katlanamazsın).Bir de çiftler hararetli kavga eder ya barışması sonradan güzel olur..

0|0
    0|0
    • aslında çok matrak bir insan .. belki normal odun gibi olan bir insan böle yapsa ben katlanamazdım...ha ben neden güceniorum tanısalı henüz bir hafta oldu.. ve ben bile bile bunu sinirlendiriorum tepkisini merak ettiğim için.. o dan yüksek sesle sinirlenerek cevap verio. bende düşünüorum 1 hafta oldu yanısalı bu nasıl bir bayana sesini yükseltr diorum

• hmm su an karar veremiorum zamn ne göster,cek bilmiorum

• hakkınızda hayırlısı, böyle şeyler çok sorgulanmamalı bence içinde bulunduğun güzelliğin tadını çıkart

• Eger sanada böleyse ve kendin o vakit cekiniyorsan senin düsünceni bagrirarak bastirmaya deniye bilir gibi

0|0
    0|0
    • evet bana da öle..ne gerek var neden bagırıo.. bir sorun varsa karsılıklı sakin bir şeklde anlatsın ..

• büyük harfi açmısım klavye ye bakarak yazıodum :) büyük yazdıgımın farkında degilim.. yani belki de ben alıscam bu duruma ya da o alısacak bajkalım zamnne göstercek..çünkü fikrlere ve anlasıma sevgiden çok daha fazla önem veriorum

• Her sesini yükseltip bir basariya ulasirsa aliskanlik yapip seni öyle etki aldinda birakmaya calisa bilir. Ne üz nede üzül

• Kenidisi bunun farkindami?

Erkeklerin kendini agir gosterme, kendini ispat etme yöntemlerinden biri...

0|0
    0|0
    • evet farkında..evlendikten sonra sorun olurmu acaba..böle bir ilişki saglıklı olur mu

• evet onlara bir danısayım

• Bencede ;) Kolay gelsin canim, hersey gonlunce olsun insalllah.

• Olamazsın arkadaşım hem de hiç çok üzülürsün

0|0
    0|0
    • senin başına geldi mi :)

• Tam rast gelene kadar yine beklemek zorundasın nişanlılık devresi tanıma devresi uymuyorsa bırakacaksın tabi hayat ömür ucuz değil arkadaşım. Sadece sabretmek lazım

• aynen...

Yükleniyor...