Anadolu kadını mısınız değil misiniz ?

Anadolu kızı mısınız değil misiniz şeklinde de yorumlana bilir. Peki anadolu kadını nedir ? Çalışsa dahi erkeği mutfağa sokmayan temizlik yaptırmayan, başım ağrıyor, özel günümdeyim gibi bahaneler uydurmayan, çok çocuk seven, her daim mutlu ve güler yüzlü, aza kanaat gösteren çoğu paylaşmaktan keyif alan anne ve büyük annelerimizin genel karakter halidir. Öğrenmek istenen acaba anadolu kızları halen yetişiyormu ülkemizde, yoksa annelerimizin dediği gibi şimdiki kızlar olmamış mı ?

• Evet
    A seç
  • Hayır
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
104

En İyi Erkek Görüşü

• bunların hepsi balkon bebesi.

önüne aş ekmek verme çırpına çırpına açlıktan ölürler.

anadolu kadını olmak kim? bunlar kim :DD

0|0
    0|0
    • voooouvvv

• öyle ama. yemin ederim yarısı yumurta kırmaktan öteye gidemezler.

anadolu kadının ayağını yıkatmam bunlara

• Kafanda kırılsın yumurtalar! :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Değilim.

Ben şehirde doğdum,şehirde büyüdüm.Yılda bir iki köye giderdik,gideriz ama şehirde yaşamanın kendi has bir tutumu var.Hem bütün gün çalışacaksın hem temizlik yapacaksın hem çocuklara bakacaksın hem de başın ağrımayacak...Varsa öyle bir dünya ne hoş!

1|0
    0|0
    • vitamin versek düzelmez mı bu kızlar eskıler nası yapmış ?

• Kim korkmuş!

Süpürgemin sapında sallarım sizi! :D

• anadolu kadını ezilen her iş yaptırılan çocuk bakmaktan dizleri haşat olan 65 yaşında hale misafir gelen çocuklarına yemek hazırlayan hayatın en acı halini çekmiş kadındır

0|1
    0|0
  • Degilim. Hayatini evini temizlemekle geciren tum kadinlara aciyorum basta annem olmak uzere. Hep aman biri gelir eder yemek hazir osun, ev temiz olsun. Bu tarz bir yasama karsiyim. Ben avrupada buyumus bir genc kizim, okulum var cevrem var. Annemib yetistigi sekilde yetisemem kusira bakmasin, bakmiyrda zaten. Anadolu ladini annemdir maalesef.

0|1
    0|0
    • sen yurt dısından avrupalı bır erkek almalısın bence. yoksa anneler pek begnmez bu kafayı işın zor olur soleyım :D

• Aynen sorumluluk gerektirir evlilik kisacasi, en ufak sorunda pes etmemek gerel.

• yemek ııcnde ben bır sırketle anlaştım. tabı yemegı evde yemıyoruz ıs yerınde ama diyelimki eşlerın ıkısıde çalışıyor yemek temızlık su elektırık doğalgaz mutfak laışverısı herşey dahıl aylık 150 TL ye maal oluyor bana ve 5 yıldızlı bır otelın herşey dahıl konforunda parmağımı bıle kıpırdatmıyorum. aslında hayat kolay. tr şartlaında iki maaş toplamda 4 ile 5 bin tl arasında gelir demek. bence sorumlulugada gerek yok ye iç seviş evlilik bu bence :D

• biz onlar gibi olamayız hazıra alıştık. annem eskileri anlatıyoda çok zor ya ben kaldrıramam diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • oysakı ben en cok sana guvenıyordum bu kızı alır keyfıme bkarım dıyodum ( :

• Hayır.

0|0
    0|0
  • evet anadolunun bağrından koptum geldim

0|0
    0|0
  • değilim

0|0
    0|0
  • herzaman öyleyim diyemem,yerine göre öyleyim...

0|0
    0|0
  • Ben öyleyim mesela =)

0|0
    0|0
  • Hayır kesinlikle değilim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• anadolu kadını değilim

0|1
    0|0