Bir düşünün, neden hepimiz "Zorundalık" hayatımızı yaşıyoruz? Düşünün, insanlar istediği hayatı yaşasalar?

Ne gariptir ki hep "zorunda" olduğumuzu söyleriz, gerçekten de öyle mi?

Güncellemeler:
Dünyada buraya benziyor biraz. Yapabileceklerinizin sistem içerisinde harcadığı belli bir kapasite var ve siz onun üzerine çıkamazsınız. Gördüğünüz yeşil ağaçların ardındaki hikayeleri araştırmayı kaçımız denedi? Gördüğümüz sadece resmin son hali, çizen ressamı bilmiyoruz :)

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sistemin yaratanları, bunun böyle olmasını istiyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Herkes seçtiği şeyleri yaşar. "Zorundalık" yenik ve güçsüz insanların bahanesidir. Güçlü insanlar kendi yollarını kendileri belirler. Hayatın zorlayışlarına boyun eğmezler. Zaten ancak o şekilde mutlu olunur.

0|1
    0|0
    • Sanırım sen doğmadan önce form doldurttular. Bize neden yaptırmadılar ! )))

• Hayatını kendi kontrolün altında mı sanıyorsun?

• Kadere inanıyorum ama yol ayrımlarında insan kendi kararlarını verir. Zeka bize boşuna verilmedi ve evet benim hayatım benim kontrolümde başka insanlar beni ilgilendirmiyor.

• nasıl bir hayat istiyorsunuz ki ? kimseye imrenmeyin. ayrıca kimsenin mükemmel bir hayatı yok. şükredersek istediğimiz hayatı yaşamış oluruz zaten

0|1
    0|0
    • Monitörü ters çevirip mi okudun? Algılamak basit. İmrenmek,özenmek,yerinde olmak istemek vb değil konu. Sorun mecburiyetlerimize yorduğumuz güneşin doğup ve batarken ki arada kalan zamanda beynimizin köleleştiği bir kader.

• robot musunuz siz anlayamadım ki :) neyse bir şey anlatamayacağım artık istediğiniz gibi :) okunamayacak kadar karmaşık yazmadım bence ama senin için tekrar yazarım istersen hiç sorun değil arkadaşım :) bu arada herkesin düşüncesi kendine deyip böyle şeyler için tartışmaya değmez diyorum canlarım :)

• Teşekkürler canım

• hiç başlamayım

0|0
    0|0
  • Cesareti olan istediği gibi yaşar

1|0
    0|0
  • oy oy tabip sen elleme benim yaramı.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• İçinde bulunduğumuz sistemde istediğimiz hayatı yaşayabilmek için katlanıyoruz zaten zorubdalıklara.

0|1
    0|0
  • buna inanmak ZORUNDASIN :)

0|0
    0|0
  • Bu sebepten ötürüdür ki "reenkarnasyon" inancını benimsiyorum. Aksi taktirde çok saçma bir hayat olacağı fikrindeyim. Ben niye toklukla o herif açlıkla sınanıyor ya da ben niye yakışıklıyım o herif çirkin ya da ben neden güzel bir ülkede doğuyorum da neden o herif iflasın eşiğinde karışık bir ülkede doğuyor ? vs vs ... ?

sınanıyoruz demeyin. evet sınanıyoruz ama öldükten sonra yani ahirette beni zengin yapsaydın daha iyi biri olurdum demez miyim ? insanoğlu doymaz çünkü...

0|1
    0|0
Yükleniyor...