Niye sevgilinizi hayatınızın merkezine koyarsınız ki be ?

Bu hayatta bir ailen , bir kendin.. Gerisi boş... Ne aşklar gördük yıllar sürüpte bir çırpıda biten... Sitede çok fazla insan var sevgilisine deli gibi bağlanan , hayatının merkezine koyan.. Yapmayın bunu , hayat ondan ibaret değil

0|1
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Sende deli gibi bağlan görürüm seni

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kızların tek hayalleri sevdiği adamla mutlu bir yuva kurabilmek. bir adam cıkıyo.. asık oluyosun .. hayaller kuruyosun .. iste yaslanacağım insan bu diyosun sonra noluyo.. hayal kırıklığı. gokdelenın tepesinden düsmüs gibi oluyosun..yine hüsran yine hasret..

0|0
    0|0
  • benim için öncelk ALLAH dr zaten ALLAH a baglı bı yürek isterım bn karakterıde önemlıdr ii kalplı olmasıda ailesını bilen sayan bırıde olması önemlı böle bırını bulsam tabıkıde degerlı görcem çünkü bölesı her kula nasıp olmaz

0|0
    0|0
  • İşte onlardan biride benim ve o beni umursamıyor bile eminimki en basta ben onu umursamamsam o bana deli gibi bağlanırdı .. İkili ilişkilerde bu hep böyledir zaten bir denge olması imkansız..

0|0
    0|0
  • Hayatımın merkezinde sadece ben varım.

0|0
    0|0
  • bide sevgılı bulup en ıyı arkadaşlarını bıle arayıp sormayanlar var ya uyuz oluyorum onlara.buldumcuklar

0|0
    0|0
    • onlar ayrı bir mal

• sevgi açısından aşk açısından gerçi aşk diye bişeyde kalmadıda neyse

• evet kalmadı malesef.hepımız tuhaflaştık.hanı burda eleştırılen bısuru ınsan varya dertlerı yuzunden tabular yuzunden.ben o eleştırılrede ınanmıyorum

Erkekler Ne Diyor 4

• çok güzel yazmıssın bro dibine kadar haklısın kimseyi bu kadar önemsememek bu kadar deger vermemek lazım sonra bir gün gidince veya seni aldatınca hayat anlamsız geliyo hiç gerek yok

0|0
    0|0
  • bunu ggenelde kızlar yapıyor sevgili bulunca ailelerini bile satıyorlar

genelde bunlar kişiliksiz aşağılık tipler oluyor

0|0
    0|0
  • Keşke dediğin gibi olabilse

0|0
    0|0
  • İsteyerek olmuyor ki.. Sen bağlanmak istemesen de hergün daha kuvvetli bir bağ oluşuyor.. Karşıdaki bu bağı koparmak istediğinde sen daha çok tutunmaya çalışıyorsun sonu depresyon oluyor..

0|0
    0|0
Yükleniyor...