Hiç burnunuzu karıştırırken biri veya birilerinin gördüğünü farkettiğiniz anda ne geçti aklınızdan?

illa başınıza gelmezi şart değil farzedin geldi ne düşünürdünüz?

• Olan oldu artık hapı nereye sürsem diye düşünürdüm:D
    33% (6)36% (5)34% (11)Oy Ver
  • Yerine geri koysam karizmamı geri kazanmış olurum belki derim çıkmadık sümüktün umut kesilmez hesabı takılırdım:D
    11% (2)7% (1)9% (3)Oy Ver
  • Ne bakıyonuz nan sizin burnunuzu karıştırmadık kendi burnumuda karıştırırken size sorcak değilim diye düşünürüm:D
    6% (1)7% (1)6% (2)Oy Ver
  • Sanki siz hiç karıştırmamış gibi yapmayın nan derim çirkefleşirim:D
    17% (3)29% (4)22% (7)Oy Ver
  • Özgür burun karıştırma cevap köşesi:D
    33% (6)21% (3)29% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
25|21

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 24

• Yolda giderken burnumu karıştırıyodum, arabalı bi' abi iğrenerek bakmıştı bende camına sümüğümü yapıştırıp kaçtım :(

1|2
    0|0
  • güzel soru sor.kahvaltı sonrası midemi kaldırdın :/

0|2
    0|2
  • lan ben evde bile tuvalete gidip öyle yapıyorum o işi sessiz sedasız :D pardon banyoya :D benim burnumda problem olduğu için zor nefes alıyorum ister istemez sümüklüolduğum anda tıkanıyorum :D

0|1
    0|0
  • Eğer o kadar düşecek olursam iğrençleşmede sınır tanımam ve parmağımı gösterip derim ki:

Sümük var yiyin mi?:D:D

Ahahha hayal gücümden iğrendim.:D

1|2
    0|1
  • burun karıştırma bir özgürlük olmalı. ortalıkta yapabilmeliyiz bence.

misal bütün gün fındık topladıktan sonra o burnu karıştırmak farz oluyo. peçete kulak çöpü çıkaramaz o maniyayı.

bu özgürlük adına kendimi bir burun heykelinin önüne falan mı zincirlesem acaba :D

gizli cevabıda kapatmışsın cevap gelmiycek ya la.

0|1
    0|0
  • Umrumda olmaz açıkçası :D

0|2
    0|0
  • işte o yüzden herkes arabasında yapıyor bu işi galiba. 'bi daha nerde görecek beni' diye düşündüğü için. yeter ki evde ya da tanıdık birisine denk gelmesin:)

0|1
    0|0
  • s a f t r i k

0|1
    0|0
  • Kimse görmedi valla çünkü her burnumu karıştırmadan önce etrafa bakar kontrol ederim:)

1|2
    1|0
  • Agacai sureni bile gordum. :

Karistirirken yakalanirsam, hic degilse yemiyorum beterin beteri var derim. :)

0|1
    0|0
  • Ben karıştırırken bizim karşı binada dikizci bir kadın var. Ona denk geldim. Sinir oluyorum daha çok karıştırdım belki bida bakmaz.

1|1
    0|0
  • Burnumu karıştırmam, karıştılardan ise iğrenirim ama utandırmamak için belli etmemeye çalışırım.

0|1
    0|0
  • araba giderken gördüğüm en tanıdık görntü ,alıştık . erkekler de yoğun bir hayranlık var sümüğe karsı .

0|1
    0|0
  • öööö iyyyyyyyyy şimdi kahvaltımı bitirmiştim. Allah belanı versin böyıe soru sorulurumuki

0|1
    0|1
  • Hmm , utanırım tabi o ortamdan uzaklaşmaya çalışırım ama iç sesim ; Hassiktir d:DD:AS:DSA

0|1
    0|0
  • hahahahahahhahah :DD::Dd

0|2
    0|0
  • Arabada karıstıtanları goruyorum gormedıhımınsanıyolar utandırıyorum bılrek :D

0|1
    0|0
  • herkesi yakalarım ama kmse beni yakalayamaz nihahahaha :D

1|1
    0|0
  • Aasdjhask iğrenç misin a q :D

0|1
    0|1
  • Hemen başka yere bakarım uçan kuş falan var mı diye :D

0|1
    0|0
  • onu birakda milyonlarin önünde teknik direktörler yapiyor utanmiyorda biz yaparken utanalimmi :D

0|1
    0|0
  • evet gece gündüz maden ararız bizler

0|1
    0|0
  • Baska soru mu bulamadın ıyy :D Yakalanmam benn hıh

0|1
    0|0
  • rezil durum D:

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• magaza işletiyorum müşteri geldi eşyalara bakarken gördüm burnunu karıştırıyor adam görmemezlige geldim yardım istedi yardımcı oluyordum olmadı begenmedi.sonra teşekkür ederim adın neydi dedi samed dedim.teşekkür ederim samed tanıştıgıma memnun oldum dedi ve elini uzaktı.amanın eli sıkmasan olmaz ama ellerim gitmiyor mecburen sıktım adamın elini ve o kulumu kızartıncaya kadar yıkadım. :D:D:D ilave olarak amcoglumun parmakları kalın burnuna ve kulagına girmiyor karısını dalgın yakaladı mı onun kini kullanıyor manyak yaw :D

0|1
    0|0
  • zıçtık bu sefer

0|1
    1|0
  • Yerine geri koysam karizmamı geri kazanmış olurum belki derim çıkmadık sümüktün umut kesilmez hesabı takılırdım:D

0|1
    0|0
  • Günün sorusu :D Sıkıntılı bi' süreç ama herkesin başına gelebilir dikkatli olmak lazım. Her zaman kağıt mendil taşımak en iyisi ;)

0|1
    0|0
    • çoğu kişinin midesini kaldıran soru bu da günün sorusumu bilemem :D

• Kimmiş onlar bıraksınlar ya o burun karışacak aga insani bir ihtiyaç :D Ama tabi yöntem önemli dediğim gibi dikkatli olmak lazım. O yüzden kotumung*tcebindi her zaman kağıt peçete taşırım.

• Madem öyle bu konu ile ilgili bir anımı anlatayım.Bir yapı markette satış danışmanı olarak görev yapıyordum.Bir müşteri eli burnunda geldi karıştırarak...Şu nerede Bu nerede ama sürekli karıştırıyor elini çekmeden ve utanmıyor.en kötü yanıda adam dibime yanaşarak konuşuyor uzaktan konuşmuyor hem ürün tanıtıyorum hemde 1 adım geri atıyorum mahsuz yok adam bir adım yanaşıyor.Çok rezil bir durumdu yarım metre yakınınızda burnunuzun karıştırıldığını bir düşünün :S

0|1
    0|0
    • hahahahhahah süper anı:D

• sorma ben kaçtıkça herif geliyodu ve elini çekmiyor müşteri diye bişey de diyemiyorsun .bu tür piyasa işlerinde çalışanların anısı çoktur. =) daha neler var neler. Ama alakalı olanı bu :)

• herkesin dolmalarken yakalamışım ama beni yakalayanlar peçete ile yakalar peçete ile temizlerim ben kanka nazik insanım ben :D

0|1
    0|0
  • ben karıştırdıktan sonra o burnundan çıkardığı fışkıyı yiyeni bile gördüm siz neden bahsediyorsunuz :)

0|1
    0|0
  • Başkalarının işine burnunuzu sokmayın.

1|1
    1|0
  • bırnıma bir parmak atıyorum 500 gram teçhizat çıkartıyorum

0|1
    0|0
  • Ben a dedim ama b yi yazanin kafa benden çok güzel yazmış :)

0|1
    0|0
  • alır top a haline getiririm ve karşımdaki insana fırlatırım :))

0|2
    0|0
  • burnumu karıştırmam sabah yüzümü yıkadıktan sonra sümkürdüm mü yeterli

0|1
    0|0
  • madnecıyım bn derimmm :)

0|1
    0|0
  • burun değilde orasını karıştran çok gördüm

0|1
    0|0
  • karıştırmaya devam ederdim nolcakki

0|1
    0|0
  • mendilim var her zaman

0|1
    0|0
  • Acayip utanırdım,ne yapcagımı şaşırırdım .s

0|1
    0|0
  • Hiç karşılaşmadım...

0|1
    0|0
  • burnumu kaşıyodum yaa :)

0|1
    0|0
  • Dışarı çıkmadan hallederim o işi .. :D

0|1
    0|1
  • İnsancıl bişe kalabalıkta yapmıyorsa tabi...

0|0
    0|0
Yükleniyor...