Cevaplarınızı esırgemeyın :)bır sorum olcak ?ellerınız dert gormesın yazanlar ıcın

dun arkadaslarla bır cafeye gıttık aksam 12ye kadar oturduk kalabalık bıyer herzaman ııcın cogunlugu erkektı dun aksam ve resmen hepsı bakıyordu goz goze gelmek ıcın neler yapıyorlardı hepsıne yesıl ısık yaksam hepsı gelcek masaya oyle tıplerdı :)tamam hosuma su anlamda gıttı yanı gururum oksandı hepsının okadar onca kız arasında bana bakmaları hatta arkadaslrımında dıkkatını cektı rahatsız oldular :)dıkkatlerın masada olmasından bende azcık oldum tabı rahat hareket edemedım gulsem yanlıs anlasılcak ıcımden geldıgı gıbı konussam yıne yanlıs anlasılcak .sorum su kı ?mesela cıddı kac senedır suregelen bır ılıskım var ve hosuma gıtsede erkeklerın bakması ıcım huzursuz oldu ve hıc bakmadım hıssettım cogunlugunu ılerıye bakarken arkadasıma bakarken vs..anlarız ya hanı..bakmadım erkeklere ıstesem eglenebılırdım vaya kotu nıyetlı bır kız olsam .yanı uzun lafın kısası sız erkekler boyle bır durumu kesın degerlendırırdınız degıl mı kızlar sıze baksa elbet bırını secer bakısır ve bıseyler yasamak ısterdınız ?hepınız ıcın demıyorum elbet::)kızmayın..yanı sımdkı bu kadın erkek ayrımı olmuyor tamamen karekterlı karektersız ayrımı oluyor su durumda erkekler daha mı karektersız :)boyle durumları değelerndırıp eslerını sevgılılerını aldatırken ?o bana bakan erkeklerın hıc bırının mı sevgılısı yoktu sankı ?aradakı fark nedır*

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• İçindeki hissettiğin duygu ihanet duygusu bana da oluyordu sevgilim varken hatta benden ayrıldıktan sonra bile olmaya devam etti ben genelde kafamı kaldırıpta insanların yüzlerine bakmam ne kadar güzel olurlarsa olsunlar beni ilgilendirmez.Gerçek anlamda hoşuma gittiyse bakarım sevgilim yoksa ama varsa bakmam.Kişilik meselesi bu karaktersizlik demeyelim sevgilisi olan her erkek muhakkak kızları keser istisnalar hariç benim gibiler yani.Belli mi olur ilerde belki bende değişirim.Böyle oldum da ne kazandım sanki :) ?

1|0
    0|0
    • oyle deme benım erkek arkadasımda rahtsızlık hıssedenlerden senın gıbı aldatmıs gıbı oluyor o hısse kapılıyor ınsan bu karsındakıne verdıgn degerle alakalı ve merhametle karekterle ne bmutlu senın gbı bırıne gelene :)bnde senın dusuncelerını paylasıyorum

• sevınce tıpın pek de onemı kalmıyor hele kı bu kadar kotu vefasız ıgrenc ınsanlar varken bırakmak ıstemezsn sevdıgını tıpıyle degelerlendrmezsn tıp gelıp gecıcı

• İnşallah senin gibi düşünen birine rastlarım.

Erkekler Ne Diyor 18

• Yapma Allah aşkına ya, hem ilişkim var diyorsun hem de$ hoşuma gitti diyorsun. Hiç kusura da bakma ama ilişkisine önem veren bir kadın undan çok rahatsız olurdu ve hiç hoşuna gitmezdi. Demek ki başka erkeklerin ilgisi de seni sevindiriyor. O erkrkler gömlek değiştirir gibi sevgili değiştiren tiplrdir mutemelen ama işte senin gibi kadınlar da bunu oldukça kolaylaştırıyorlar. Biraz sert oldu ve seni tanımamama rağmen böyle söylememem gerekir ama burada anlattıkların bu tarz bir kadına özgü davranışlardır.

1|1
    0|0
  • şahsiyeti olan erkek yani delikanlı olanlar yani ben asla yanında bir erkeği olan kadına kıza bakmayız..kardeşi, kocası, sevgilisi , arkadaşı her kim olursa olsun bakılmaz..Kıza düşen ise kalabalık yerlerde eşiyle, arkadaşıyla, sevgilisiyle oturuyorsa deniz feneri gibi kafasını etrafa çevirip bana bakın diye salondaki insanları kesmeden yüzü arkadaşına sırtı kalabalığa dönük oturmasıdır..kendini bilen kadın ve kız böyle yapar...zaman değişti bu yazdığım iki özellik artık yok...Hatıralarımızda kaldı..

0|0
    0|0
    • erkek arkadsım yoktu yanımda kız arkadaslarımlaydı ustelık ınsan fark edebılıyor boyle durumları abartı olunca emın ol :)

• Senin anana bacına baksalar hoşuna gider mi? :o) de yazsan olacakmış. Haklısın. Bu konuda en kötü niyetli düşünmeyenlerden biriyim. Yani bakışayım tanışayım sonra çıkayım vb şeyler düşünmem asla. Ama güzel bir kadın gördüğüm zaman da arada bir gözüm kayar. Maşallah derim.

1|0
    0|0
    • bende derım ama gayet normal hanı hıc art nıyet olmadan .saol karekterın ıcın boyle senın gıbılerı duymak gormek guzel :)

• teşekkür ederim

• Her ne kadar sorunu okurken sıkılsamda bunalsamda bitsin artık bu çile şarkıları soylesemde ve sona doğru bir ümit bir kurtuluş duygusu sarsada yüreğimi ve sorunun sonunda ne sorduğunu tam anlamasamda sana cevabım: kız seni yerleryerler seni ham yapar bu zilliler şarkısı olur :))))

0|0
    0|0
  • Bakmaktan bakmaya fark var derim. Birine bakarsın ne güzel kız ya da oğlan der geçersin ama bir de öyle bir bakarsın ki sanki yiycek miş gibi. Ben bir sevgilin varken ya da evliysen bir başkasına 2. tarzda söylediğim bakışları doğru bulmuyorum. Ne olursa olsun en güzel kız ya da erkek senin yanında olan kız/erkektir. Çünkü o her zaman seninle birliktedir. Ben şahsen sevdiğim kız yanımda iken catherine zeta jones gelse ilgilenmem

0|0
    0|0
  • Bu kadar az dua'ya ben cevap vermem :P

0|0
    0|0
  • ben değerlendirmem ben ciddi olmayan ilişkilerle ilgilenmem ama erkeklerin yüzde 90 ı bar cafe gibi yerlere gecelik ilişki yaşamaya kız tavlamaya giderler. amaç budur yani. kızlarda keza.

0|0
    0|0
    • sen neden yapmazsın pekı ?

• yuh ne ınsanlar var yaa off

• vicdan meselesi

• mayası bozuk ve mayası bozuk olmayanlar diye ayrım yapmak istiyorum. eskiden beri gelen çok eşliliği istemenin bir diğer yanı oluyor.

0|0
    0|0
    • bırde dıkkatımı ceken baska bır konu var muslumanız dıye gecınırız ama yabancılardan kalır hıc bır eksıgımız farkımız yok.yanı adam namzında falan ama kadınlara bakmadan ılıskısını yasamadan gerı kalmıyor

• Evet genellememek lazım yapıyor işte engellemek kendi elinde demekki kendince doğru(yani yanlış) giden konulardan kendini alamıyorki devam ediyor kötü davranışlarına.

• babam 55 yaşında hala benım yaşımda kızları kesıyor erkeklerın genetıgınde var babamda az çakal değil he :D :D

0|0
    0|0
    • cok kotu bırsey bu bakarsın ama kesmek ısı hıc de karekterlıce değil arkadasım benzeme babana bence.

• yok ben öyle ayı gıbı bakmam bır kıza :D

• Erkekler doğası gereği bakarlar.

0|0
    0|0
  • hay ben senin egona emin ol erkekler her kıza bakar arkadaslarından biraz daha dikkat cekiciymişin okadar

0|0
    0|0
    • off konu bu değil :D ego yapmıs olablırm o an ınsanız ama rahatsız da oldum sevgılım olmasaydı belkı olmazdım bılemıyorum ben aık sozluyumdur orda anlatmak ıstedgım sordugum baska ona odaklansaydın keske :)yınede saol

• özet yazsaydın arkadasım k.bakma sıkıldım okurken

• bakmam kusura muhım değil :)

• demek ki pas vermişsin bakmışlar öyle her gördüğünüz adama abaza damgası vurmayın gerçi şekillerini şemallerini bilmiyorum ama en iyi ihtimalle herkesin seninle ilgilendiğini sanan bir tipsin

0|0
    0|0
    • hayır emın ol degılım tuhafı ma gıttı ordakı diğer kızlarada bakmıslardır muhtemelen ama cıddı anlamda rahatsz edecek sekılde kafalarını cevırıp 5dkkaa tutyr adaM YAN MASADA nasıl olurda fark etmem ?sen hıc anlayamazmsn boyle bırseyı kör olman lazım

• Atalarımız güzele bakmak SEVAPTIR demiş..:)

0|0
    0|0
  • bakarlar erkekler öyle :)

0|0
    0|0
  • çekisi birimisinki

0|0
    0|0
    • guzelımdır herkes kadar cekıcıyımdır de ama sıradan elbıseler cıktıgım tamamen rahat bır gunumdeydım .bu anlattıgım olay tamamen erkeklerın karekterıyle alakalı bırbırlernden hıc mı haberı olmaz baktıklarının :Dyanı benım baktıgım erkege baska kızda bakıyırsa vazgecerım o erkekten mesela demek kı herkesın nıyetı farklı farklı

• göruyorum hep etrafımda duyuyorum o yuzden ınsanlrı pek sevemıyorum herkesı duzgun bırını duyunca gorunce helal olsun dıyorum gozumde buyutuyorum ama cok az kaldı boyle ınsan.cok sukur kı ben sanslıyım

• şanslıysan sorun yok

• Sana bakan erkeklerden en hoşuna gideni ile tanışmalı ve aşk yaşamalıydın.

0|0
    0|0
  • bakış

çıkış

öpüş

yatış

ve son olarak

kaçışşşşş...

iki güne bırakır gider %1 lik kısmı hariç :)

0|0
    0|0
    • bu karektersızlık değil mi kadınlar oenm verırken buna erkekler nıye oenm vermez*

• kadınlarında hepsi önem vermiyor bu tur şeylere gecelik daha çok seviyorlar bağlanmadan yani

• canım sen onların baktığını nerden gördün ki, senin dürüstlüğün onların baktığını görmemektir. Onlarada gelince soruyu tam okumadım ama yanında bir erkek var iken sana onların bakmasıda terbiyesizlik, öküzlüktür...

0|0
    0|0
    • yanımda erkek yok yahu kızlarlar gıtık etrafı gormemem ımkansızdı kör olmam lazımdı ..

• Erkeklerde mutlaka bakması gerekirdi, ben olsam bende bakardım kalbini kazanmak için. O normal birşey acanım .. İçlerinden hangisi seni kazanırım yarışına girmişler güzel birisin herhalde

Kızlar Ne Diyor 3

• elif yanlış anlama ama ciddi düşündüğün biri var hayatında ,epeydir bahsini ediyoruz senle burada.durum buyken adamın kıskanmasını ve sana karışmasını dert ettin durdun değil mi? eee haklıymış güzelim.bugünün onun penceresinden bakacağım kusura bakmazsın.zira ben gece yarısına kadar üstelik karşı cinsinde çok olduğu bir ortam da arkadaşlarınla dahi olsa vakit geçirmeni anlamıyorum.anladığım sevgilin de yoktu orada sanırım.yoksa sana baktıklarını da göremezdin.

lütfen seni kızdırmasın dediklerim ama olayları objektif görmeye çalışan biriyim.ne olursa olsun girdiğim hiç bir ortam da bana bakılıyor mu diye bakmadım, zaten bakılıp bakılmadığını da çok fazla haddini aşmadıkça anlamam.erkeklerin yapı olarak bizden farklı olduğu malum.ama olay gözle bile bakma olduğunda kadın ya da erkek olsun aradaki ince sınırı edep belirler.

0|1
    0|0
    • ben etrafa elbettekı arada bakındım normal olarak ve cok dıkkat cekcek kadardı bende sasırdım yanı yuh dedım hatta bırdaha gelmeyelım buraya ama soyle bırsey var tartıstık baya sevgılımle elbet:)bırdaha o saatlerde asla gıremem bnde ıstemıyorum zaten kendımı ıyı hıssetmedım yalan degıl yanı hosuma gıtmedı yasadıklarım sorumda tam da buydu aslında erkeklereydı sorum en fazlasıyla :)sana sınırlenmem asla bılıyrm objektıf oldugunu saolasın

• :)) diyelim öyle..değiştirilebilir bir gerçek mi bu? sanmıyorum.zaten giderek zedeleniyor.

• kesınlıkle normal gozukmeye basladı

• Vaya değil veya :D Cafede bakıştığın cocuktan medet mi bekliyosun ki sen :) Hepsi takılcak kız arar onlarin genelde. Erkeklerin zaafi var sadece bir kadını helede biraz alimliysa reddedemiyolar.

0|0
    0|0
    • veya oldugunu elbettekı bılıyorum :Dyanlıs yazılmıs .medet beklemeye gelınce medet bekleseydım bu soruyu sormazdım arkadasım yanı sorumu dıkkatlıce okurmusun :)

• davranıyorum zaten yavrum sorum baska sorumu sormak ıcındı bu anlattıklarım yanı daha ıyı anlayabılmenız ıcın

• yum erkekler boyle degil ama 95 % boyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...