Aşk haritanız nasıl?

bir insanın aşk haritası 5-8 yaş arası bilinç altına yerleşir. yani görünce aşık olduğunuz, işte bu dediğiniz kişinin özelliklerini beyniniz 5-8 yaş arası kaydeder ve o kişiyi gördüğünüzde bilinç altınız devreye girerek aşık olursunuz. hoşlandığınız kişinin gözü, dudağı vs. özelliklerinden herhangi biri anneniz/babanız, akrabanız ya da küçükken sizi etkileyen birini anımsatır bilinç altınız sizi uyarır ve karşınızdaki kişiye çekim duyarsınız. (en güvendiğiniz kişiler yakın çevrenizdir ve karşı tarfta bunu anımsatan şeyler gördüğünüzde çekime kapılmanız normal diyor freud) buradan hareketle benim aşık olduğum 2 kadın da(hoşlanma değil gerçten aşık olduğum işte bu dediğim)esmer ve ince yapılıydı. (fiziki olarak) genel olarak da bu tipler dikkatimi çekiyor. peki sizin aşk haritanız nasıl hiç deneyimlediniz mi ey ahali...

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Düşündümde biraz alakası var ama hepsi tutmuyor. ilk aşık olduğumda daha 1. sınıfa gidiyordum :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• genellikle uzun boylu esmer erkekler dikkatimi çekmiştir.5-8 yaş arasında kavak ağacına mı aşıkmışım acaba:))

0|0
    0|0
  • Deneyimlerim kirli sakallı esmer uzun boylu insanlar ilgimi çekiyor

0|0
    0|0
  • birbirinden çok farklılardı

0|0
    0|0
  • Beğendiğim belli tipler var ama bunun küçükken ki çevremle hiç alakası yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• harita çizmek pek tercihim değil,hazır olarak görüp ona göre beğenirim.banane haritadan,haritaya bakıp mükemmeli arayacağıma direk bakıp huyca dengim olan birini seçerim ekseriyetle :)

0|0
    0|0
  • Aaa çok mantıklı ve dogru.. Yengem gibi kızlara aşık oluyorum hep..

0|0
    0|0
  • nefes alsın yeter

Şakaydı seçiciyim ben sıkıntı oluyo buda

0|0
    0|0
  • ilk aşık oldugum kız nefes alıyordu

0|0
    0|0
Yükleniyor...