Eşimi fanatikliğinden nasıl vazgeçiririm?

eşim tam bir galatasaray fanatiği galatasarayın maçı olduğunda çılgına dönüyor.onu tanıyamıyorum nerdeyse. hele fenerbahçe derbisi olduğunda kaybederse durduramıyoruz onu. galatasarayın fenerbahçeye en son yenildiği maçta sinir krizi geçirdi hastaneye kaldırdık :( ne yapsam fanatikliği biraz geçer ? lütfen yardım edin

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• sen nefes almayı kesebılırmısın?...

1|1
    0|0
    • kesememde sendemi gslisin acaba ?

• vayy bunlar anlamaz bızı bos wer :D

• ya birde benim eşimi fenerli yapabilseydim iyiydi. bizim evliliğe bak bir fanatik fenerliyle ondan daha fanatik gsli evlendik yaw :D

Erkekler Ne Diyor 16

• akşam senle maç yapmam desen?

2|0
    1|0
    • sen ne diyorsun ya söz konuu galatasaray olunca onu bile unutuyor. birde ben fenerliyim gs yenildiğinde hiç çekilmiyor

• çok saol ya :) adam derbi maçı ne yapsın asıl maç varken :)

• e heralde :)o maçı güzelleştirecek olan sensin bol pres :)

• Kolumu kes kanım kırmızı müdahele edilmezse iltihap sarı olur adam olcan.Şaka maka karakteri sağlam birini vazgeçirmenin imkanı yok.Kalbin kırılır.

1|1
    0|0
    • dediğin çok doğru. ne dediysem vazgeçiremedim :(

• Galatasaray Aşkı Yaşamla Ölüm Gibidir Sen Yaşamaktan Vazgeçermisin.

1|1
    0|0
    • sendemi fanatiksşn ya

• amin :)

• Huylu huyundan vazgeçmez

0|0
    0|0
  • lan bu fanatikligi anlamıyom hee ben hiç maç izlemem maçla hiç ilgilenmem bile benim gibi erkek zor bulunur valla he :D

1|0
    0|0
  • Tabikide uzman yardımıyla bu işi halledebileceğinize inanıyorum. :)

Bu devirde psikoloğa herkes gider

0|0
    0|0
  • fanatıklık gecmezzz.. aşktır galatasaray <3

0|1
    0|0
    • sendemi ya :D ne gsniz varmış asıl fb aşktır

• hee iyi yerden takılıyo desene :D karsılasmak umıdıyle renktasa selamlar :D

• yaw ne taraftarmışınız :D bir bitmediniz gitti

• gs fanatiği ise işe yaramaz o adam sen onu boşa :D:D

1|1
    0|2
    • galatasaray fanatıklerıne ne olmuş :D

• adam fbyi tutar dedim ama adam olan demedim aslında haklısın biraz öyle olmuş :D

• Kişilikle alakalı bir şey ..İnsan hayatta tutunacak bir şeyler arıyor bazılarıda saçma bir şekilde futbola bağlıyor kendini

0|0
    0|2
  • bende gsliyim yenilsekte umurumda olmaz bana giren çkan bişey yok

0|0
    0|2
  • Güreş tutun

0|1
    0|0
  • Acilen psikologa gotur.. Basina daha buyuk dert olmadan

0|1
    0|0
  • cok yasamaz o .d

1|0
    0|0
    • öyle deme ya korkutuyorsun beni

• kendini koy ortayavyenge ise yarar

• zaten bana dayanamıyor. tam maç sırasında seksi bir biçimde çıkarım karşısına ozaman derbiyi kesin bırakır :)

• siz fenerbahçe forması giyin devamlı düzelecektir emin olun

0|0
    0|1
    • bir derbi sonrası gs fanatiğinin karşısına fb formasıyla çıkılırmı ya hele o benim eşimse parçalar adamı

• sizin üstünüzde rakibe karşı üstünlük kuracak :))

• karşısına fener formasıyla çıktığımızda hadi gs yenilmiş olursa hepimizi topa tutar yaw :D

• bizde fanatiğizde onun kadar değil:D hastalık olmus ondaD:

0|0
    0|0
    • ya görmeniz lazım en son realmadrid-galatasaray maçını izlemeye ispanyaya gitti o derece yani. babasıda fanatik ama o onu geçti gs-fb derbisinde tutamıyoruz onu. o yüzden bir keresinde gs-fb derbisi vardı izlemesin diye çanağı bozmuştuk ya

• bak buda güzel alında :D dişi aslanım diye üstüme atlamasın sonra :D

• yok yok maç baslamasına yakın git maç baslayınca risk 0:D

• adam akıllı bir sopa belki aklını başına getirir biraz :)

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben olsam o kocaya yatar kalkar dua ederdim,bana da nasip etsin Allah

1|0
    0|0
  • benim sevgilimde gs tutkunu ama bu kadar degil ya ben ya o dedim oda ondan vazgeçmem sende benden vageeçrsen zorla kaçırırım dedi olay kapandı :)

0|0
    0|0
    • ben fenerbahçeliyim. galatasaray fenerbahçe derbisi olduğunda baktım gs golmü yedi hemen gider yatak odasına yatar uyuyor numarası yaparım ama uyumak mümkün değil öyle bir çıldırıyorki resmen başka bir dünyaya geçiyor

• ee sonra sana mı kızıyor ne yapıyor peki

• yok bana kızmıyor oyunculara felan sinirleniyor zaten derbi olduğunda ben hemen gidip yatıyorum çünkü ben fenerliyim korkuyorum bana kızar diye yatağa geldiğinde gs yenmişse piyangodan büyük ikramiye tutturmuş gibi seviniyor durmadan öpüyor.ama eğer gs yenildiyse aşırı sinirleniyor hemen dışarı çıkıyor arkadaşlarının yanına gidiyor beni üzmemek için.

• psikolog yolları görünmüş

0|0
    0|0
  • Beyinin psikolojik tedaviye ihtiyacı var

0|0
    0|0
Yükleniyor...