Erkeğin yanınıza yakışması ne kadar önemli?

Diyelim bir erkekle sevgilisiniz ama biraz tipsiz yada direk tipsiz ama siz seviyorsunuz oda sizi seviyor. Dışarılarda geziyorsunuz arkadaşlarınız görüyor diyorki: Ne kadar tipsiz bi sevgilin var az daha iyisini bulamadın mı? gibi laflar ediyorlar. Bu durumda ne yaparsınız yani yanınıza yakışması önemli mi ? yoksa banane deyip devam mı edersiniz? açıklayıcı bir cevap verirseniz iyi olur ...

0|0
17|5

En İyi Kız Görüşü

• yanima degil de yüregime yakissin baska hicbir sey istemem, güzellik gelip gecici ömür boyu mutlu olmak önemlidir buda tamamen dis görünüs ile alakali olan birsey degil, hic alakasi yok.. benim sevgilimin dis görünüse cok laf atti cevremdekiler ama hic umrumda degil gereken cevaplarini da verdim benim gözümde dünya güzeli

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Aşk warsa gerisi boş zaten .. önemli olan ruhumuzun biribirimize aşkımızın biribirimize yakışması bence .. daha iyisini bulamadın mı derlerse bende aşkımı buldum dışını napıyım önemli olan size değil bana güzel gözükmesi derim ben beğeniyorum size ne derim ..

0|0
    0|0
  • büyük konuşmayayım ama yanıma yakışmayacak biri benim sevgilim olmaz çünkü ilk önce dış görünüş beni etkiler, ama olaki olursa da sonuçta yakışıklılık veya güzellik göreceli kavramlar olduğu için başkasının ne dediği beni çok ilgilendirmez ben mutlu ve aşıksam aşkımı yaşarım...

0|0
    0|0
  • İnsanın dışı değil içi iyi olsun hiçbir varlık çirkin değildir.Hepimizi ALLAH yarattı.O çirkin diye nitelendirdikleri insan benim gözümde dünyanın en iyi insanı ve en yakışıklı erkeğidir gözümde.

0|1
    0|0
  • ya aslında önemli... ama şöyle bir durum var. onunla beraber olabilmem için birçok sebep varsa (anlaşabilmemiz,uyumlu olmamız,hoşlandığımız ortak konular,aile yapısı, karakter gibi) yanıma yakışmasının çok bir önemi kalmaz...

ama işte bunlardan birkaçı yoksa ve yanıma da yakışmıyorsa konu kafamı kurcalar...

0|0
    0|0
  • insana sevdiği cirkin ördek yavrusu olsa güzel yakısıklı gelir

0|0
    0|0
  • Ya benim sevgilimse zaten ben onu seçmişsem benim için en yakışıklı erkek odur. Başkasının ne söylediği beni zerre kadar ilgilendirmez. Yeter ki karakter sahibi bir insan olsun. Zaten insanı güzel gösteren fiziği değil karakteridir. Bilmem anlatabildim mi?:)

0|0
    0|0
  • Kimin ne dediği umrumda olmaz hayat benim hayatım ben tipli yada tipsiz onu seçmişsem vardır bir bildiğim karısmasın kimsee

0|0
    0|0
  • Benim ilişkime kimsecik yorum edemez.

Burnunu sokamaz, fikrinide söyleyemeez.

Benim sevdiğim adama laf diyecekler he bende olumsuz etkilenicem bundan peeh.

Olduuu dış kapının mandalları eleştirsin bende ona göre hareket edeyim.

Asla sevmem böyle seyleri.

0|0
    0|0
  • Ya kimse kusura bakmasında Çok seviyosam çok aşıksam kimin ne söylediğinin ne önemi var ben sevmişim beğenmişim kime ne yani? Onun bunun söylediğini yapsaydık ooooo yani :D

0|1
    0|0
  • milletin ne dedigini takmam o beni ben onu sevdikten sonra ilşkime karıştırmam kimseyi bana çok yakışlı demekki

0|0
    0|0
  • ilk baş gözüm aşık olması lazım benim:)).Ama benm gözüme güzel görünün baskasının gözüne güzel gözükcek diyede bişey yok.benim gözüme güzelse millet pekte önemli değil

0|0
    0|0
  • sevgi varsa önemli olmaz bence

0|0
    0|0
  • arkadaşlarım benim seçtiğim insan hakkında bu şekilde konuşamazlar en azından yüzüme konuşmazlar

0|0
    0|0
  • Buna dikkat etmem.Gözüm kör olur yüzeysel şeyler bunlar.

0|0
    0|0
  • tipsiz sevemiyorum.

0|0
    0|0
  • erkek yanıma yakışmalı, elbise gibi aynen, emanet durmamalı yanımda.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kızlar basta bu durumlara kulak asmaz sonra bu durumdan öyle bıkar ki tipsiz sevgiliyi terkeder =)

Erkeklerde böyle olmasada kızlar için arkadaslarının sevgilisi hakkında ki yorumları çok önemlidir.

1|0
    0|0
    • ya şimdi arkadaşımın kız arkadaşının tipine laf atmam sonuçta yengem olur namustur o yüzden kızlarda daha çok eleştiri var ondan sordum

• yanlış anlamışım :)

• doğru tespit

• Bu takıntı yüzünden, kadınların yanında böyle avarel gibi uzun boylu, salak salak gülen, kareli gömlekli saf tipler peydah oldu.. Gezdiriyorlar öyle fino köpeği gibi..

Gel diyorlar geliyor Avareller.. :))

0|0
    0|0
  • leyla il mecnun hikayesi geldı aklıma bi an aslında leyla o kadar guzel bı kız degılmıs ama mecnun nasılda sevmıs degılmı güzellik gören gözdedir diye düşünüyorum bakmasını bilene :)

0|0
    0|0
  • tencere kapak, davul dengi dengine vs...

0|0
    0|0
  • Kızlar gerçekten aşık olduktan sonra tipe bakmıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...