Kemoterapi kullandınız mı ? ya da kullanan yakınız var mı?

Kemoterapi kullandınız mı ? ya da kullanan yakınız var mı ? iştahsızlık ve sıvı almak için naptınız ? ayrıca kemoterapi öldürür mü :S ? annem 6 ay görecek her ay 5 defa alacak bu ay ilk aldı Şu an yemek yemiyor su içmiyor :( kolon tümüronden ameliyat oldu kötü huylu ama ilerleme yoktu :(

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Allah acil şifa versin dilerim en kısa zamanda mutlu huzurlu saglıklı olur annen basta olmak üzere ailen.hocam kanser kemoterapi ilaç vs vs. bunlar sadece etken en büyük ilaç psikolojık destek ıslak gözlerle cıkmayın karsısına kemotreapıden cıkarken yanında olmamalısınz bı süre onun harıcınde sürekli moral verın ama hasta oldugu ıcın degıl normal sıradan bı hastalıkmıs gıbı.Mesela kavgalı oldugun bırıne rıca et annenın tanıdıgı gecmıs olsuna gelsın annenın onnunde sarılsın sana gecmıs olsun dıleklerını ıletsın barısın orda daha sonra barısmazsınız ama kımden rıca etsen kabul eder böyle bıseyı .formalıteden bıle olsa annene orda moral olur.İştah olayı pek bılgım yok ama normaldır bence zorla yedırın en sevdıgı yemegı bıle ıstahı olmayan ınsan yer herhalde az da olsa .tekrar geçmiş olsun ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• geçmiş olsun ,evet. kemo öldürmez. ama iştahsızlık bulantı ve kusma yapar ayrıca ilerleyen dönemlerde saç dökülmesi de yapabiliyor.biraz çökmüş gibi olabilir yapacak bişey yok psikolojik destek vereceksiniz. endişe etmeyin geçtikten sonra herşey normale dönmeye başlayacak.ayrıca seanstan geldikten sonra çok fazla yanında kalmamak gerekiyor radyasyon gibi şeylerden uzak durmak için doktor öyle demişti.

0|1
    0|0
  • Gecmis olsun ya uzuldum:(

0|2
    0|0
  • kemoterapi öldürmez..şuan için yaşadıkları normal yan etkileri fazla çünkü .doktor bu konuda sizi bilgilendirir beslenme vs ..koruma amaçlıdır kemoterapi

0|1
    0|0
  • Allah yardımcınız olsun inşallah

0|1
    0|0
  • Hayır tedavisi o..saçları dökülür ama :/ Allah sabır versin kardeşim..geçmiş olsun şimdiden :'(

0|0
    0|0
  • Bende alıyorum beyin tümöründen oldum kemoterapi öldürmez ama halsizlik saçlarda dökülme iştah kaybı yapıyo,nolursa olsun yanında gülümseyin ve geçiceğini hissettirin geçicek emin olun Allah kimseye taşıyamıcagı yük vermezmiş,Allah yardımcısı olsun inşallah atlatıcak öncelike inanın.Ve yemek istemesede zorla çorba yedirin hem vitamin alır hem sıvı az yesin ama sık sık yesin kussa bile yemyi asla bıraktırmayın

0|0
    0|0
    • Ayrıca y�nında durmayın diye bişey yok kemoterapi zaten ilaçları serum sizi etkilemez korkmayın,ışında alıyorum bir yandan onda bile çıktıktan sonra aldığıgımız radyosyn sadece bizi etkiliyo inanmayın kulakt�n dolma şeylere

Erkekler Ne Diyor 4

• benim amcamın oğlunun teyzesinin kızının dedesinin görümcesi kullanmıştı bağımlı olmuştu hergün bir paket kemoterapi yapmadan duramıyom diyodu bence hiç bulaşma hem devlet yasakladı 10 gr dan fazla yanında esrar bulundurursan hapis cezası var müheppetten başlıyo..

0|1
    1|1
    • inanırmısın 1 dakka boyunca nasıl küfür etsem diyorum boş boş bakıyorum ekrana. annene küfür edicem umrunda olmaz bacına küfür etsem umrun da olmaz seni hayata kazandıran babaya etsem umrunda olmaz olan onlara olur sende ar namus şeref haysiyet olmadığı için bir bok olmaz sana yazık lan sana bak yemin ederim acıyorum sana.senı evlat dıye sevene abı kardes dıye sayana.

• Real hayattan tavuktan korkupta kaçan birisin koçum

• asdasdasdasd gg easy noob 2009 2010 türkiye 62 66 kg hafif siklet box şampiyonu yaz ben çıkıyom

• Allah yardimcin olsun kardesim zor bisey gercekten yasadigin durum

0|1
    0|0
  • Büyük geçmiş olsun...

0|0
    0|0
  • Allah acil şifa versin..

0|1
    0|0
Yükleniyor...