Fenerbahçe-Sivas spor maçı kaç kaç biter?

Evet bu haftada hızımızı alamadık 2 yedik.

Fenerbahçe-Sivas spor maçı kaç kaç biter?

0|0
3|29

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 29

• beraberlik olabilir

1|1
    0|0
  • 5-0 Sivas alır inşallah :DD

1|1
    1|0
    • git pis takımlı pisliik bundan sonra fenerbahçeli olmayanları listemden de silicem hayatımdan da silicem ağır tahrik var :D

• sivas alsın diyorsun ama e artık onu da kaybedersek hüngür hüngür ağlarım. onların gitmesini istiyorsan hemen bir plan yapıyorsun ve ben ajan moduma geçip işi hallediyorum :D

• sivas kazanır ya da berabere biter

1|0
    0|0
  • fenerbahçe bu gidişle zor sivas bastırırsa alır 2-0 gibi olr fener yine laylom oynarsa böyle ama gerçekci olmaya başlarsa zaten cas başını yaptı fenerin bilmiyorum ya oyuncular formsuz buda maça yansır buyük ihtimal ama yenilir gibi söylemedi deme.

1|0
    0|0
  • carlos fenere yatmazsa fener puan kaybeder bence

1|0
    0|1
  • 2-0 sivas

1|0
    0|0
  • fenerde cok buyuk bır dusus var beraberlık olabılır sıvas katı bır savunma yapacak gıbıme gelıyor...

1|0
    0|0
  • Castan gelen kötü haberle kara bulutlar Fenerbahçe üzerine çöktü ya çıkar 3 4 atarlar ya da yenilir dönerler beraberlik olmaz ilk golü Sivas atarsa alır,Fenerbahçenin yabancı oyunlarının son maçlarından birisi olabilir.Not: Fenerbahçeli değilim .

1|0
    0|0
  • 2-2 bitecek izleyin ve görün

1|0
    0|0
  • 2-1 fener alır

1|0
    0|0
  • 3-1 fenerbahce skor oynadım ben sivasspor baya kayıp verdi eski formnda değil fenerbahce rahat gecer

1|0
    0|0
  • 2-1 biter ama kim yenecek karar veremiyorum sanırım Fenerbahçe ama çok çok zor maç olur.

1|0
    0|0
  • Sivas alır.

1|0
    0|0
  • fenerbahçeliyim de bu oynadığı futbol yüzünden aldığı cezalardan dolayı artık soğudum futboldan izleyesin gelmiyo başkandan biletçilere kadar revizyon şart hepsi defolsun artık

1|0
    0|0
  • ne yalan söyleyeyim bir fenerbahçeli olarak sivas sporun kaanmasını istiyorum,yeterki başkan ve antrönör gitsin artık.yoksa fenerin başına çok çoraplar örülecek.

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
    • açılmıyor

• golleri takip ediyorum. maç bitince tv de yorumları olur ona bakarım artık

• 3-1 fener alır

1|0
    0|0
  • İnşallah yeniliriz , Carlos çaksın acımaz , onun zamanındaki feneri özledik çünkü

1|0
    0|0
  • fb-sivas 2-0

1|0
    0|0
  • Sivas 2-0 alır :D

1|0
    0|0
  • ne diyelim yeneriz 2-1 ama carlos var bakalım napıcak

1|0
    0|0
  • cardozo oynarsa yenersiniz

1|0
    0|0
  • 3-0 fener yener

1|0
    0|0
  • berabere biter gibi

1|0
    0|0
  • sivas mala vurur gibi ama bilmym

1|0
    0|0
  • 2-0 fenerbahçe kazanır...

1|0
    0|0
  • sivas alır

1|0
    0|0
  • Avatarın igrenç başı kesilip kafa derisi yüzülü gözleri çıkarılmış kız var :S

1|0
    0|0
  • 2 de Sivas'tan yeriz, anasını satayım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• fb kazanir her halde

1|0
    0|0
  • 2-1 Ağzına yandımını Sivas'ı atar büyük ihtimalle bi' gol ama alırız maçı.

1|0
    0|0
Yükleniyor...