Fenerbahçe bu "ŞİKE"yi kimle ya da kimlerle yaptı?

Evet, ortada Fenerbahçe'den başka bir takım, oyuncu, yönetici vs. yok. Sahi, kimle yapıldı bu şike? Diğer yapanlar niye ceza almadı?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasarayı kendisahasında yendik o sene arenanın açılış maçında onu yenerken bir şey yokta bucayı yenerken ankaragücünü yenerken şikeye ihtiyaç duyduk buda ilginç hakikatten onlarda haklı ama o sene gs kümede kalma mücadelesi veriyoru gs yenmeyeni dövüyorlardı

1|0
    0|0
    • birde her Fenerbahçe sorusuna sazan gibi atlayan gsliler bu soruda neden yoklar ?

• ankaragücüne 8 i de siz atmıştınız :)

• bn beşiktaşlıyım bizide yendiniz trabzonuda yendiniz

Kızlar Ne Diyor 5

• çekemeyeni çok fb nin...başarılı olduğu için göze batıyor

0|0
    0|0
    • gördük dün eleneni..

• Başarıdan kastı 2010-11 sezonuna kadar olan süreçti sanıyorum. Ki haklı da. Bu şike olayı patlak vermeseydi Fenerbahçe üstüne koyarak devam edecekti ve rakipleriyle arayı açacaktı. Ama o süreç kulübü frenledi ve daha pek geriye götürdü. Şimdi de vaziyet bu. Kesin bir argümanın olmadan sallama bence

• meyve veren ağaç taşlanıyor işte...bu arada Galatasaraylıyım

• ben de anlayabilmiş değilim bu şike kimlerle yapıldı. biz kendi aramızda mı yaptık yoksa.. Zaten sadece Fenerbahçe Spor Kulübü şike yaptı değil mi diğer takımlar oldukça masum beşiktaş, bursa spor vb. hiç şike yapmadı bu ülkedeki Fenerbahçe çekememezliğini anlayamıyorum ben.

0|0
    0|1
    • aslında gs de yaptı ama fransız işte platinide fransız anlayabiliomusun

• Suç ortağı demiş ki,

''Beni tanıdılar, sen kaç kendini kurtar''

1|0
    0|0
    • seni spor sorularında görmeyeli çok olmuştu :D

• Suç ortağı der ama Uefa demez. Uefa'nın 0 tölerans zımbırtısı varsa şayet, herkese cezayı keseceksin şu ortamda.

• Onca isim geçti valla,Ümit Karan bile vardı :D

0|0
    0|0
    • eee? Sonra ne oldu onlara?

• Ben sana diyorum ki, o içeri girenlerden kaç kişi ceza aldı? Şu an ortada Fenerbahçe'den başka x bir takımlı yönetici, oyuncu ya da onu da geçtim, bir hakem var mı? Benim bildiğim kadarıyla da şike tek başına yapılmıyor. Konuşmalar üzerinden şike yapıldığına ben daha önce şahit olmadım. Ha eğer öyle bir şey varsa da, diğerlerine de cezayı keseceksin.

• 93 sanık vardı.31i tutuklandı.ama şu an kimse tutuklu değil herkesin cezası bitti

bak masör,güvenlik müdür bile tutuklandı ama hakem yok.en fazla sanık hep yöneticilerdi zaten.kısacası tek başına yapılmadı evet.

• Çünkü öyle bir şey yok:) her şeyi fenere zarar vermek için yapıyorlar

0|0
    0|0
    • ben de ona inanıyorum. Şu vaziyetin başka izahı yok çünkü.

Erkekler Ne Diyor 4

• işin garip tarafı da bu.sivas eses yöneticileri neden hala elini kolunu sallıyor

0|1
    0|0
    • biz metalis karkivle ,steau bükreşle adını hatırlamadığım 2 yunan takımıyla yaptık şikeyi Türkiyede zaten herkes sütten çıkma akkaşık bir bir suçluyuz

• aynen şahinleride ozaman bizim başkanlar yolladı:D

• Küçük ibo ile yaptılar.

0|0
    0|0
  • yöneticiler başrol oyuncusu diğerleri figüran...

0|0
    0|0
    • Türkçe anlatamıyorum galiba. Madem öyle, o yöneticiler nerede? Niye ceza almadılar? Şu an sadece Fenerbahçeli ve Beşiktaşlı yöneticiler suçlu konumunda.

• bende bu soruyu soruyorum olayın başından beri :) ama bu fb nin şike yapmadığını göstermez

0|0
    0|0
    • Ya tamam da, şike yaptıysa kimle yaptı? Ortaya bir şey çıkarılsın, "Tamam şike yapıldı" diyelim bizde. Ama o yok işte

• Ben onu tamamen Fenerbahçe yönetiminin acizliğine bağlıyorum. Sen iyi savunma yapamazsan, cezayı keserler. Bütün olay savunmada yani. Ki Uefa disiplin kuruluna yapılan savunmanın bir kısmı sızmıştı da, o savunma tamamen içler acısıydı. Burada en son yapılan savunmanın da ondan farksız olmadığını düşünüyorum

• ben sana açıkça bir şey söliyim ben fenerin ve azizin temiz olduğunu düşünmüyorum ama bu yargılama esnasında da gerekli her şeyin yapılmadığına eminim gereken cezaların gerekli zamanlar da verilmemesi ya da verilmemesi gereken cezaların verilmesi gibi yani şaibeli bir şeyler kesin var ama neler biz onu dışardan çözemiyoruz sanırım

Yükleniyor...