Ayrılırken karşı tarafın davranışını sebep gösteren kişi geri döner mi?

Ayrılırken karşı tarafın davranışını sebep gösteren kişi geri döner mi?ha bu davranışta çokta büyütülecek bir şey değil öyle aldatma , yalan söyleme , kandırma vs filan değil

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Şöyle örnek veriyim ben de sevgilimden bu sebepten ötürü ayrıldım.Yani tabiri caizse odun diye. Yani küçük şeylerdi ama birleşe birleşe dayanamadım artık.Ama şimdi geri gelse özür dileyip romantik 2 laf etse geri dönerim zaten . :D ama beyfendinin umrunda bile değil. o ayrı mesele

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence de o karaktersiz olabilir.Yaptıkları bunu gösteriyor.Bu devirde karakterli erkek de kızda bulmak çok zor artık.Çünkü benim de karşıma karaktersiz bir insan çıktı ve benim ona o kadar değer vermem rağmen bilemedi o değeri. O da öyle bir şeydir

0|0
    0|0
    • sen bence zaman ver ona bekle dönecek bence

• di mi bakın kime söylesen yaptılarına anlam veremiyor onun.aileyle tanıştırdı ilk defa belki kandırdı beni ama ailesinin hepsi de yalan söylecek değil ya ilk defa oldu diye..ama diyorum ya be hep iyi niyetle yaklaştım olsun ben iyi niyetimi kaybetmem ama tabi ki insanlara daha dikkat edeceğim ama dediğim gibi size geldiği gibi herkese de garip geldi gelse de artık ben kaubl etmem iyi niyetimi suistimal etmek istedi çünkü..bende de bir kez kafamda net btrse bter dönmem canımı yaktı çnkü çok

• yaptıklarıyla dedikleri çelişiyordu işte şu an da bitsin dedi ne yapayım daha işte

• dönebilir tabi,bunda abartılacak bişey yokmuş diyebilir

0|0
    0|0
  • ne peki sebep

0|0
    0|0
    • kıskandım ama tepkim biraz fevriydi

• peki geri döner mi sence :s ? dediğim gibi son 10 gündür hiç arayıp sormadım sadece 1 kere gizli numarayla o aradı benim sesimi dinledi kapattı

• seni seviyorsa sensiz yapamıyorsa döner bu durumda iş bizde değil onda bitiyor

Erkekler Ne Diyor 2

• Kıskanıyorum diye terkedildim :D komik la seviyoruz işte.Öyle yeri göğü de inletmiyordum soruyordum sadece baktım sorularımdan rahatsız oluyor aramız bozuluyor hep.Sormamaya başladım yüzüm asılıyordu kıskanınca.Niye yüzün asılıyor derdi söylerdim tartışma çıkardı mal mal bakardım sevgilimin yüzüne ne yapayım arkadaş içimdeki bir duygu bu :)

0|0
    0|0
  • seven erkek kıskanır kardeşim seven kızda nazlanır ama fazlaya kacarsa boguk bir resim olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...