Canın sıkıldı diye sevgili yaparmısın?

benim ara sıra canım sıkıldığında sevgilimde olmadığı durumlarda rehberi kurcalıyorum bi tane bulup çıkmaya başlıyorum canımın sıkıntısı geçince ayrılıyorum sizdede oluyomu?

0|0
126

En İyi Erkek Görüşü

• neden olmasınki

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 12

• ohh sen işini bulmuşun sonrada o kızın aşka inancı kalmıyor falan işte ...

benim canım ne kadar sıkılırsa sıkılsın bunu insanları kullanarak we kendimi kullandırttırarak mutlu olamam beklerim gerçek aşkımı sıkkın olduğum zamanların tadını birer birer çıkartırım başkalarının duygularıyla niye oynayım ..

0|0
    0|0
  • hayir asla öyle birsey yapmazdim yani.. sevgilim var ama olmasa sirf can sIkintisindan bir sevili edinmeye calismazdim yani düsüncelerime hayata bakis acima cok aykiri olan birsey..

0|0
    0|0
  • Öyle şey olurmu ya... çok mantıksız kendi kaliteni düşürürsün.

0|0
    0|0
  • tabi canıımmm hatta diyorum gel şöyle iki tur atalım havam değişsin :D bir yemek falan baktım eğlendim yeterince ben seni ararım diyorum ayrılıyorum :)) tövbeee nasıl bir hastasın sen bee

1|0
    0|0
  • hayır olmuyo..karakter bozukluğuunun alemi yok..

0|0
    0|0
  • kimseyi masa niyetiyle kullanmam.

0|1
    0|0
  • Dünya sana güzel be sahip

0|0
    0|0
  • Cok sacma değilmi

0|0
    0|0
  • Bana ters. Bana aşk lazım gerisi boş.

0|0
    0|0
  • manyakmısın kardeşim ne oynuyosun insanların duygularıyla. fena çıkar bunlar senden söyliyim!

0|0
    0|0
  • Sacmalıgın danıskası ! Tabıkı hayır.Serefsizligin alemı yok!

0|0
    0|0
    • siz böyle diyorsunuz kim bilir siz daha neler neler yapıyorsunuzdur ben sadece açık açık söylüyorum yaptığımı hepsi bu

• hayal aleminde değilim zaten karekteride haysiyetide senden öğrenecek hiç değilim.. adam gibi yorum yazarsın yada yazmazsın o sana kalmış ama hakaret boyutuna geçersen emin ol senden çok daha fazlasını yapabilirim.. kız falanda dinlemem yani öyle bi alışkanlığım yok

• farkındaysan şuana kadar benim ağzımdan sana tek bir hakaret çıkmadı.. yazılanları oku balık hafızası varsa. o şikayet butonunuda istediğin kadar kullanabilirsin benim için problem yapmaz yani hayatım şu siteye bağlı değil sonuçta

• sömürgeci değilim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• vay anasını adamda ki rehbere bak =) Rehberden kız seçip anında çıkmaya başlıyor helal olsun efenim şapka çıkarttım =)

0|0
    0|0
    • yönlendireyim istersen bi kaçını sana=) mersindeysen no problem

• para karşılığı ilişkiye girmiyorum teşekkür ederim yinede:)

• Yok öyle rehberden sectiğin kızlar senle cıkıyorsa para verilenlerden pek farkı olmuyorda gözumde o sebebe yani..

• Yok henüz o kadar sapıtmadım

1|1
    1|0
  • hem de nasıl

0|0
    0|0
  • hayır

kısmetimde varsa olur o işler zorlamayla olmaz hafız :)

0|0
    0|0
  • ancak sevısmek ıcın sıkntı meselesı ıse durum

0|0
    1|0
Yükleniyor...