Damarınıza basanın damarına mı basarsınız yoksa sessiz mi kalırsınız ?

Dinsizin hakkından imansız gelir derler.

Sessiz sakinimdir bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın derim . Kimseye yanlış yapmam ama damarıma basanın damarına basarım. Peki ya siz damarınıza basanın damarına mı basarsınız yoksa sessiz mi kalırsınız ?

0|0
3232

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 31

• Ana avrat direk :D

0|0
    0|0
  • imansız ben oluyorum

0|0
    0|0
  • damarıma basanın ince bağırsaklarını boynuna dolarım... videodaki gibi...benim adım elvan dalton !

http://www.youtube.com/watch?v=4VlmTiUz0sw

0|0
    0|0
  • damarıma basanın damarına değil kafasına basarım..

0|0
    0|0
  • Genelde sabırlıyımdır fakat zıvanadan çıktığım vakit damarıma basanın kan dolaşımını durdururum..

0|0
    0|0
  • Onun bulunduğu ortamda durmam bir tartışma ya da kavganın çıkmaması için uzak durmayı denerim.

0|0
    0|0
  • altında klmam

0|0
    0|0
  • basmaya çalışırım

1|0
    0|0
  • çok zeki ve kibirli insanları sevmem. bana laf soksun bir daha soksun bir daha soksun 3. de ağızına sçarım

0|0
    1|0
  • Adi ustunde damarina basiliyorsa bu sessiz kalamayacagin bir durum demektir zaten

0|0
    0|0
  • Kızdığını ifade et ama cevap vermiyeceğim de...En okkalı cevap...Seni adamdan saymıyorum demek...

0|0
    0|0
  • ilk anda nefsim ve şeytanım devreye girer çak ona ver ağzının payını der,bir euzu çekerim 10 a kadar sayarım vicdanım devreye girer girer susarım eğer birinin kalbini kırmışsam ya hareketlerimle ya da sözle özür dilerim.

0|0
    0|0
  • ben direkt ağzına s*çar*ım

0|0
    0|0
  • damarıma basanın eline ilacı veririm, bul damarımı bas ilacı dindir acımı derim

0|0
    0|0
  • Kılımı incitenin yakınımdaki birisisinn sevdiğimin kılını inciteni ailesini incitirim. kendisini degil ailesini.

0|0
    0|0
  • basarım bir yerlerine

0|0
    0|0
  • çeker boynuna dolarım onun o damarını kendi damarıyla boğulur

0|0
    0|0
  • kızdırırsa yer fırçayı olur biter

0|0
    0|0
  • damarına basmam keserim onu keserim :D

0|0
    0|0
  • ben açık kalp ameliyatı yaparım

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 32

• Çok sabırlı bir insanım.Sonuçta olgun bir insanım ve üstüme yürüyen ınsanlara hoş görülü davranmaya çalışırım taki çirkinleştiklerinde biraz geri adım atarım.

Korktuğumdan değil.İzlerim onları.Bana kızdıklarında / hakaret ettiklerinde bana en zayıf noktalarını gösterirler bunun farkında bile olmadan.Gülümserim :).Zamanı gelince ben ona / onlara dersini veririm .İntikamdan bahsetmiyorum.Başka bir şeyden bahsediyorum.Bazı insanlara bir şeyi anlatmak için onlara ders vermeli.Onun haricinde beni kendi sevyelerine indirecek insanlarla muhattap bile olmuyorum.Gülümseyip geçiyorum.

1|1
    0|0
  • Ne laf dalaşına girerim ne de çeker giderim. Durup onu rezil eder, yoluma giderim.

0|1
    0|0
  • psikopatlıkla alakası yok.. dalımı kıranın ağacını kökünden sökerim.

0|0
    0|0
  • Her zaman sessiz kalırdın ama bazen sinirlerim cok zıplıyor bu sefer sessiz kalıp daha sonra bunları yuzune cat cat cat vurmayı bazen de intikamı planlarım

0|1
    0|0
  • Damarıma basanı bilmem de...

Kuyruğuma basanı tırmalarım.

0|0
    0|0
  • Asla sessiz kalamam damarıma basanın damarlarındaki kanları boşaltırım o derece.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle damarina basarim

0|1
    0|0
  • Daha beterini yaparım ne susucam haksızlığa gelemem.

0|0
    0|0
    • bence yumurtalıklarına tekmeyi bas aklı başına gelsin :)

• Yok kucuk gorundun de tatlım cınsellık bolumune falan gırme sakın

• Hadi yaa? Fotoğraflara göre yaş belirleyecek zekaya sahipsin maşallah o beyinle nasıl yapıyorsan:) 19 canım benim yaşım kimlik fotoğrafını falan da çekeyim istersen? Cinsellik bölümünün genel içeriğini bildiğine göre senin ordan çıktığın yok belli ki:) bunlara değmezsin sende can sıkıntısı işte. Neyse tatlım(!) Sana iyi günler:)

• Cevabi oturturum giderim

0|0
    0|0
  • Damarını tutar koparırım.

0|0
    0|0
  • damarima basanin damarina oyle bir basarim ki hayati boyunca damar gordugunde arkasina bile bakmadan kacar

0|0
    0|0
  • damarima basanin damarina basarim !

0|0
    0|0
  • adam kavgada belli olur sözünü destur edinerekten sessiz kalmayı denerim,ben sessiz kaldıkça o daha da çıldırır:)

0|0
    0|0
  • Belli etmedenalırım ben hıncımı :)

0|0
    0|0
  • Normalde sessiz sakinimdir, ama damarıma basıldı mı çok fena çirkef bir hatun oluyorum :/

0|0
    0|0
  • Damarına basıp üstünde tepinirim

0|0
    0|0
  • biri benim damarıma basarsa bende onun şah damarına basarım ;)

0|0
    0|0
  • Sessiz kalmam. Icımden kalmamalı,mutlaka yedırırım o lafı ona

0|0
    0|0
  • damarıma basanın damarını s*kerim

0|0
    0|0
  • damarıma basanın damarını yerinden sökerim :D:D çok cingeneyimdir :D

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam