Neden ınsan kendını sevdırır sonra gider

neden insanlar önce kendini sevdirir bağlanır değer kazanır sonra herşeyı elın tersıyle yıkıp gıder neden ınsanları kendılerıne bağlayıp sonra sürekli üzer madem gıdeceksın neden kendını sevdırıon kı buna anlama veremıom öyle ınsanlar değerınden fazla değer aldığı için mi neden ben öyle mahlukalara insan bile demiyorum hiç kımsenın başkasını üzecek hakkı yok

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

• ego tatmini ve karaktersizlikten oluyor hep. ''güven aşılayıpta yarı yolda bıraktığın insanın gönül sadakasını iki dünyadada ödeyemezsin''

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bn kimseye güvenmem snde güvenme

0|1
    0|0
    • ne güvenmesı ya herşey yalan dolanmış güven dıe bişi kalmadı

• Insandan insana degisir sen oylesine rastlamissin ama hayatta kimseye cok guvenme diyorum.

0|1
    0|0
    • ne güvenı ya güven mı kaldı sağolsunlar her şeyı köreltıler

• neyse yapilcak birsey yok bundan sonra insanlara okadar guvenme o zaman ne diyim Allah kolaylik versin

• kim gitti hayrola

0|0
    0|0
  • Ne oldu?

Nedir bu kırgınlıklar yaa kime görsem bir dokun bin ah işit.:(

0|0
    0|0
    • boş ver bacım buna şükür dıyeyım kı hayatımıza yalancılar gırmemış bak ben gülüyorum :)

• Haklısın bro ne desek boş..

• aynen öyle xuçkamın

• Ihmm belki senin ona hisettiklerin karsilikli olmadigindan olabilirmi?

0|0
    0|0
    • hayır karşılığı varsa farzet öyle ınsanların hakkında sadece gönül eğlendırenler derım ama asla mutlu olamazlar

• mecbur mu canım seni sevmeye

sevmeseymişsin sende

0|0
    0|0
    • mecburdur demedım ama yalan dolanla ınsan kendını sevdırene ınsan mı dıcen sen

• bilememmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

0|0
    0|0
  • intikam da olabilir ego sorunu da olabilir bir anda bir hareketin onu soğutabilir ayrıca sevmek zorunda değil yani

0|0
    0|0
    • sevmek zorundadır demedım zaten

ama sevıyorum ayağıyla gelıp sonra çekıp gıdene ne dicen nerde gönlünü eğlendırdıyse artık

• kendini ispatlamaya calısıyolar işte yani yine ego sorununa cıktık bence :))

Erkekler Ne Diyor 1

• Korkarım bunu hiçbi zaman anlayamıcaz ve hep birilerinden yara alıcaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...