Düşünmek isteyen erkek ayrılık hazırlığı mı yapıyordur?

kafam karışık, biraz düşünmek istiyorum bir süre sonra seni arıcam mutlaka olumlu ya da olumsuz dönücem diyen bir erkeğin gercekten yalnz kalmaya mı ihtiyacı vardr, ayrılık kolay olsun diye hazırlık mı yapıyodur?

0|0
22|25

En İyi Erkek Görüşü

• lişkimize bir süre ara verelim cümlesinin tercümesi, Senden iyisini bulursam ne ala. Bulamazsam sana geri dönerim "dir.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Seni Kortkutmak Ve Yalvartmak İçin Edilen Örnek Erkek Der Ayrılmak İstiyorum Halbuki Blöftür :)

Kızın Cevabı : Ne Olur Ayrılmayalım Ben Sensiz Yaşayamam ...

Ve Bingooo Erkek İstedigini Aldı Götü Tavan Yaptı Bile ...Bundan Sonra İpler Onda ;)

1|0
    0|0
  • 1 sene hazırlık bile okur

0|0
    0|0
  • seven adam çok düşünmez gözü karadır, ama yinede bilemeyiz ikinizi de tanımıyorum işin içinde başka konularda olabilir boş atıp dolu vurmaya çalışmak her zaman yanlıştır. Aslında senin bu soruyu en iyi dostuna(düşünceli şahsın) sorman gerekir çünkü bu konuda mutlaka en iyi dostundan fikir almıştır ben mesela bu tür kafa karışıklıkları yaşadığım zaman kız kardeşim veya belli başlı arkadaşlarımla dertleşirim

0|0
    0|0
  • sıkılmıstır.ayrılıgın bır oncekıi safhası ama ıllede ayrılık olucak dıye bısey yok belkıde kurtaracaksınız

1|0
    0|0
  • Hiç belli olmaz belki de başkalarını idare ediyor ya da ailevi bir şeyi oldu sıkıntı yaşıyor olabilir belki de korkuyordur ilerlemekten

0|0
    0|0
  • Sen ne yaptında düşünmek istedi tamamen ona bağlı bu sorunun cevabı. Kendi kendine ben ne yaptım diye sorarsan zaten cevabı kendinde bulursun. Bulamazsan yorum olarak at bana ben sana söyleyim neden istediğini hatta ne şeklde döncegini bile

0|0
    0|0
  • Olabilir, olmayadabilir ama sevgilimle ayrilirken düsünmek istiyorum dedim ayrilmadan önce bu siradada cok üzerime geldigi icin sanirim düsüncek biseyim kalmamis diyerek 1 mesajla ayrildim ( özür dilerim ) ?=

1|0
    0|0
    • üzerine gelmese daha iyi olurdu yani daha değişik olabilirdi sonuç öyle mi

• Kesinlikle olabilirdi bu gibi zamanlarda üzerine cok gitme ters tepip eger ayrilacagi varsa bu süreci hizlandirabilir. En iyi sabredip beklemek dönerse senindir dönmezse hic senin olmamistir =)

• Kafasında biri olabilir ona yazsammı diye düşünuyorolabilir velhasıl olmasa bile ayrılık için kafasında söyleceği cümleleri konuşmayı hazırlıyodur .

0|0
    0|0
  • huzurlu mutlu değildir kendini sensiz nasıl hıssedecegını görmek ıster rahatlamak yanı

0|0
    0|0
  • öc almak istiyorsan buluş yumurtalıklarına vur acıdan kıvransın yerde sonra ayrıl benden sana tavsiye

0|0
    0|0
  • ailesiyle sorunu olabilir herşeyi ilişkiye yönelmek yanlıs olur bence. erkek hayata adımını atınca gelecegı ıcın dusunceler ıcındedır hayatının gelecegı ıcın onemlı adımlar atması gerekir.

0|0
    0|0
    • haklısın tek sıkıntısı ben değilm tabiki

• belki sen onun karınca kadar sıkıntısısın ne denli büyük olan sıkıntıları onunla konusarak ogrenebilirsin. insanız herkesin bir derdi olur seninde benimde onlarında.

• evet erken davran sen bırak

0|0
    0|0
  • Kararını vermiş, düşünmek istediği şey bunu sana nasıl acıtmadan söyleyebilirim?

:)

0|0
    0|0
  • 2 side olabilir..Bekle ve gör

0|0
    0|0
  • yoo, hazırlığı geç. adam ayrılıyo senden:):)

0|0
    0|0
  • su an rovastaya kalmsı dengesını kuruyor her an rovasata tamamlanabılırr. saglm kose tut yeme goluu

0|0
    0|0
  • hazırlığa başlamış bırakacak seni

0|0
    0|0
  • o ne ya öyle :D sekreterinden randevu al

0|0
    0|0
  • Ben bu cümleyi kullanmış olsam evet hazırık yapıyor olurdum.

0|0
    0|0
  • muhtemelen

0|0
    0|0
  • kararını vermiştir bile düşünmek bahane ;)

0|0
    0|0
  • Mümkündür. Ancak, başka bir kadınla yakınlaşıyor olma ihtimali de vardır.

0|0
    0|0
    • başkası olmadıgına eminim diyebilirim aslında yok yani hiç ihtimal vermiyorum , açıkçası basta anlayısla karsıladım tamam düşün taşın ben buradayım dedim ama sonradan düşündüm hani yokluguna alısayım die mi böle yapıor.

• Böyle bir durumda düşündüğünün sen olduğunu zannetmek yanıltıcı olabilir...

• yalnız başına kararlar almak istiyordur, bu %70 ayılık olabilir

0|0
    0|0
  • Evet ayrilik hazirligi yapiyordur yani gidiciyim demektir.

0|0
    0|0
    • cok seviyorsa hala yşne de değişmez mi sonuç?

• yaptıgın saçmalıkları bir daha yapacagından dolayı sonumz olur mu bilmiyorum diyor ama istiyorum da aynı zamanda diyor

• Bu soylediklerinden bana cok seven gibi biri gelmedi.

Kızlar Ne Diyor 22

• başkasını bulmuş onu tavlıyacak o iş olmazsa sana geri dönerim diyor

2|0
    0|0
  • yerini hazırlıyordur yerı kesınlesınce ayrılıcaktır ( baskasıyla bırlıkte olunca atacak tekmeyı argosu da bu )

1|0
    0|0
  • ayrılık arifesindedir ya da aklında biri var ise onu ayarlamakla mesguldür. ayarlayamazsada elimde dursun belki dönerim diye düşünüyodur

0|1
    0|0
  • bence düşünmek ısteyen erkek de kadında ayrılık hazırlığı yapıyordum

1|0
    0|0
  • Hazırlığa başlamış bile.

Yoksa insan istediği, sevdiği birinin 1 gün bile olsa sesini duymaz ondan haber almazsa çılgına döner. Bence sen ara sırasında güle güle de.

0|0
    0|0
  • evet, eski erkek arkadasim boyle bir sey soylemisti, bende-bilmem ben ayrilmak istiyorsan soyle deyince, -evet ben ayrilmak istiyorum dedi,bende- aaa cok iyi bye

0|0
    0|0
  • Düşünmek istiyorum derse ben ayrılırım.

0|0
    0|0
  • ayrılmış bile ...düşünmek istiyorum acaba sen mi yoksa diğer hatun mu diye düşünüyordur..

0|0
    0|0
  • o bitirmeden sen bitir. zor ama yap bunu.

1|0
    0|0
    • Nası zor oluyo var ya insan biteceğini bile bile ayrılmak istemiyo çok üzülüyosun ama yapılması gereken şey ayrılmak :/

• Arayış içindedir, yeni tat ve doku arayıp bulamayınca eski tabağına döner.

Çok felsefik açıkladım herkeş anlayamaz.

1|0
    0|0
  • Sen ayril.

1|0
    0|0
  • bence ayrılık kolay olsun diye seni alıştırıyor...hemen aramaz büyük ihtimal..ama tabi bellide olmaz:)

0|0
    0|0
  • yeni biri vardır hemen bakıp gelcektir senden daha iyiyse şutlancan değilse döncek çok özledim canımsın diycek. bizzat senaryoyu mal bir arkadaşım yaşadı bir de üstüne evlendi. sonrada boşandılar tabii.

0|0
    0|0
  • Ayrılmak için yol yapıyo... Bu süre içinde senden iyisini bulursam ne ala, bulamazsam ben sana dönerim demek bu ara verme olayları...

0|0
    0|0
  • ayrılık provası yapıyodur bence..

0|0
    0|0
  • yollar ayrılıyor alıstır kendini

0|0
    0|0
  • Sevgilime dün bende aynı şeyi söyledim onu kırmadan nasıl ayrılabileceğimi düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • ikiside olabilir

0|0
    0|0
  • hazırlık yapıyodur

1|0
    0|0
  • Ayrılmak uzeredır

0|0
    0|0
  • kesin evet

0|0
    0|0
  • yok canım ya önemli bir şey değil sadece şu an başkasını düşünüyor o olmazsa sana dönecek

0|0
    0|0
Yükleniyor...