Erkekler nasıl elde edilir sizce. siz nasıl yaptığınızı zannediyorsunuz yani silahınız nedir?

Erkekler nasıl elde edilir sizce. siz nasıl yaptığınızı zannediyorsunuz yani silahınız nedir?

kızlardan cevap bekliyorum

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• cevaplara bakıyım nasıl oluyormuş biz ne yaptıysak olmadı acaba formül neymiş :)

0|0
    0|0
  • Kesinlikle insanın kendi olduğu gibi davranması gerekiyor. Doğal sevecen ve birazda utangaç. Diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Ben kibarligim , nazikligim ve olgun fikirli olusumla kazandim

0|0
    0|0
    • güzel beğendim :)) kazanmana sevndim savaş kazanmış gibi bir halin var ama zor oldu heralde:)))

• Tesekkur ederim

• ne demek hakikatı söyledim ben tekrar söyleyim :)))) çoooookkkk güzelsinn :)))))

• bilmıyorummmmm

0|0
    0|0
  • erkeklerin bayanların gözyaşlarına dayanamadığını düşünüourm en güçlü silah gözyaşıdır bnce.

0|0
    0|0
    • bana kar etmiyo ki o:)

• bak şöyle yapalım ekle beni mesaj atim sonra sil istersen sen bilirsin bir öneri sadece

• peki :)

• bende bılmıyorum cevaplar gozetımde merak ettım

0|0
    0|0
    • nasıl bilmiyon ya öyle çaban yok sanırım

• anlatmak ıstedıgım o degıl.elbetrekı bılıyorum bunu o kadarda cahıl degılız bu konularda:)ben yapamıyorum sahsen karsımdakı kısıyı ayarlayım goz kırpıyım gulumseyım bende yok bu tarz karsımdakının gelıp acılması yanı begendıgı vs solemsı lazzım cogu kısı cıddı duruyorsun bundan yanasamıyorlar sana dıyor bunu aslı varmıdır?

• olabilir ama seni görmeden yorum yapamam :))) eklesene beni konuşalım istrsen ?

Erkekler Ne Diyor 1

• Şimdi bir sürü kız çıkar zekamı, cazibemi kullanıyorum diyecek, lakin yok öyle kız... Bizimkiler genelde kaçan kovalanır prensibinden hareket ederler. Erkeğin ağzına ederler. Çok naz aşık usandıracağından bakarlar erkek kendisinden sıkılmaya başlıyor hemen B planı olan cinsellik kozunu oynamaya kalkarlar. Onunda dozunu ayarlayamayıp yüzlerine gözlerine bulaştırırlar, sonunda kendileri zararlı çıkarlar. İşte buna da zeka ve cazibe kullanmak derler..! :)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...