Eğer çalıştığınız bir şirkette çaycı varsa ve bir çalışan yine de kendi çayını alıyorsa ne düşünürsünüz?

Evet ben cok buyuk bir sirkette staj yapiyorum ve bazen kendi cayimi alttan gidip kendim almak istiyorum. Sizce bu yalnis anlasilir mi? Calistigim yer villa gibi bir yer .. saece ust duzey yoneticiler calisiyor. Adamcgz kendi heryere yetiseme diye bazen gidip kendim aliyorum ve banada yuruyus oluyor.

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bundan önce şirketimde 2 adet ablamız vardı. Birisi bizim idari kattan sorumlu aablamızdı. Tabu işler öyle zannedildiği gibi kolay değildir. Şirketin geleni gideni eksik olmaz. Pesonelin istekleri katın temizliği derken abla çoğu zaman isyanları oynardı. Ama çok iyi bir insandı. Çoğu zaman zaman kendi çayımı kendim alırdım. Abla getirirse içer getirmezse hiç istemez içmezdim. Bence bir sıkıntı çıkmaz. Git al ne olacak sanki. Milletin ne yaptığına boşver.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bende kendim alıyorum henüz sopayla vuran olmadı

0|0
    0|0
  • Yok arkadaşım neden yanlış olsun. Aynı olayı bende yapıyorum. Benden yaşça büyük birisinden öyle çay istemeyi sevmiyorum.

0|0
    0|0
    • aynen oyle bende cok rahatsiz oluyorum o yuzden kendim almak istiyorum ama sanki alay konusu oluyormusum gibi hissediyorum

• Ederse etsin, var öyle hıyarlar egoları kendilerinden büyük. Umursama.

• bence bunlara takılma, yani bu tür ince hesaplar küçük beyin işleri, sen kendini nasıl rahat hissediyosan onu yap... bende kurumdayım çaycı var kafeterya var ama giderim kendim alırım çoğunlukla... yani sende takılma kimseye bence...

0|0
    0|0
  • seni alnından öperim, karakter meselesi

0|0
    0|0
  • o benim işte :)

0|0
    0|0
  • Bence problem olmaz :)

0|0
    0|0
  • alabilir çaykoliktir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bende alıyorum kendi çayımı. Neden olmasın ki! Böyle bir şeyin yanlış anlaşılacagını sanmıyorum. Çünkü yanlış anlaşılacak bir durum yok.

0|0
    0|0
  • bende hep kendım alırım cayımı hem cok cay ıcerım hem de abla bana cay tasırken yorulmamıs benım de ayklarım acılmıs oluo :)

0|0
    0|0
  • olablır alabılırsın tuhafa kacıcak bırsey yok ortada

0|0
    0|0
  • vallaha ben çöpümü değiştirmem

alanda alsın garip bakmam

bunlar seçenek

0|0
    0|0
Yükleniyor...