Rahatsız oldum normal bir jest mi sizce bu?

İşimi çok severek yapıyorum.patronum da farkında o benden memnun ben de ondan memnunum.müşterilerimiz ona benden övgüyle bahsediyorlar.bugün itibari ile bir yılda %100 zam almış bulunuyorum.işin aslı kredi borcum var ve dün ödeme günüydü.çarşıya giden benim de astım olan başka bir personelimize parayı verirken patronum gördü ve kredi borcun mu var deyip parayı veren personelimize her ay benden al o parayı öde dedi.ben karşı çıktım.bugün de aylık kredi borcum oranında zam yaptı.ben çok utandım ve rahatsız oldum.çalışkan bir personele yapılacak normal bir jest mi bu sizce?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• boyle patronlar var elbette jest yapmış,altında buzagı aramayın,bıldıgım boyle ınsanlar var,onlar verdıkce allah onlara daha cok verıyor,allah boylelerıne hep versın kıptiler cımrıler ıbret alsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ahir zaman dünyası öyle garip olmuş ki, yapılan iyiliklerin bile arkasın da muhakkak bir şeyler arar olduk.

0|0
    0|0
  • Ihtimaller cok yorumlamak için o kişi yi tanimak lazim herkese yardim severmi yoksa sadece size özel mi bu zam sizde güzel çekici azcikta yanliz bir bayansaniz sizde gözü olabilir..

0|0
    0|0
    • Büroda eğitim düzeyi kendisiyle aynı başka bir bayan yok o yüzden bu durum büroda bana özel.bana değer verdiğinin farkındayım.bir dediğimi iki etmiyor.güzel çekici bir bayan değilim ama sevimli olduğumu söylüyor.benimle arkadaşı gibi her şeyi paylaşır.hatta daha fazla yardımcı olmayı teklif ettiği şeyler de oldu.cinsel bir beklenti olması imkansız.aşk meşk de ihtimali de olmaz kız arkadaşı var.ama bu yardım beni utandırıyor.hak edip etmediğime emin değilim.

• insanların içini bilemezsin onuda zamanla öğrenirsin gerçek niyetler ortaya çıkana kadar... Herkesin bir beklentisi mutlaka vardır sonuçta oda benim gibi bir erkek bençe sana karşı ilgisinin olma ihtimali yüksek. aynı ortamda çalışanlar zamanla içlerinden farklı duygular besleye bilir size karşı. Benim bildiğim hiç kimse bir menfati yoksa o kadar yardımı yapmaz. zaman bırak herşeyi. sonuçta sen ondan bişey istemiyorsun o veriyor utanacak ezilecek bişey yok.

• O patronunla olan iliski durumuna bagli.. Eger cidden isini iyi yaptigin icin zam yaptiysa problem yok da eger baska bir nedense normal degil yani.

0|0
    0|0
  • Zor durumda olduğunu bildiği için yardım ediyor olabilir %1

Sana düzgün bir şekilde yazılıyor olabilir %99

0|0
    0|0
    • ilave: Çalışanlarının psikolojisini düşünen iyi bir patronda olabilir.

• micheal scott terk

1|0
    0|0
  • Sag elin verdigini sol el bilmeyecek derler söylemen iyi olmadi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...