Arkadaşlar şu sıralar akşam koşusu yapıyorum

Sıcaklardan dolayı pek sabah kalkasım gelmiyor 4 gündür akşam yapıyorum 21 gibi 22:30 gibi bitiriyorum ama hızlı kilo kaybediyorum 4 günde 2 kilo verdim sizce sağlıklı mı?

Güncellemeler:
yorumlar için teşekkürler bugün 5. gün olacak 3 kilo vermiş oldum ama yemeğime dikkat ediyorum :)

0|0
13|19

En İyi Erkek Görüşü

• O 2 kilo fark su kaybından olabilir. Sağlıklı beslenmeye çalış. Aldığın besinlerin kalorilerini hesapla günlük alman gereken kaloriyi hesapla başlangıç için 400 kalori altını al.

1|0
    0|0
    • 400 kalori cok az.

• Başlangıç için günlük yakacağınız kalorinin max 500 azını alın daha azı kesinlikle kaslarınızdan sağlığınızdan çalacaktır...

Erkekler Ne Diyor 18

• Dikkat et kasların yanmasın.. Sonu hüsranla biter. Ek besinler al bol bol su iç. Kilo vereyim derken yağ yerine bağ dokuların zedelenmesin.. Bence mutlaka bir diyetisyen arkadaşla görüş sana uygun bir menü planlaması yapsın.. Karbonhidratlı yiyecekler yemeye bak. Karbonhidrat gerçekten önemli bir besin kaynağı.. Son olarak protein takviyesi yap vücuduna ama şu toz halinde satılanlar felan değil. Süt vs.

1|0
    0|0
    • Teşekkürler :)

• Olmaz tamam merak ettim.

• tamam :))

• Liseyi Aşçılık okulunda, Üniversiteyi de Beslenme ve Diyetetik bölümü okumaya devam eden bir Dİyetisyen adayı olarak şunu söyleyebilirim. Kilo verme olayı bünyeden bünyeye değişebilir. Şöyle ki kiminin metobilizması çok hızlıdır 2 günde 2 kilo verir. Kimininse metobilizması zayıftır 10 günde 2 kilo verir. Ama günde 5 kilo verirse bir insan hemen hastaneye başvurmalıdır. Umarım cevap açıklayıcı olmuştur... Başka soru sormak istersen mesaj atabilirsin ya da buradan yazabilirsin...

1|0
    0|0
  • tam olarak nerede koşuyorsun açık adres verirmisin <3

1|0
    0|0
  • şuan kendini iyi hissedyrsan demekki sağlıklısın :))

1|0
    0|0
  • sağlıklı tabi..

1|0
    0|0
  • Yapma. Kas yakarsın...

1|0
    0|0
    • Nsıl ki

• Hızlı kilo vermek vücuttan aşırı miktarda vitamin, protein ve kalsiyum kaybına neden olur. Yavaş yavaş kilo ver, protein ağırlıklı beslen ki, vücudun sarkmasın.

• Hımm kahvaltımı falan elimden geldiğince ediyorum ama açıkçası iştah kaybım var sporda iyi geliyor stres atıyorum pfs

• şu sıralar kilo vermeye başlamışsındır sağlıklı güzel tabiklide :) ama suyu atmışsındır ondan bu kadar çabuk düşmüştür kilon :)

1|0
    0|0
  • adresi ver vs atalım :D

1|0
    0|0
  • Birşey olmaz Korkma

1|0
    0|0
  • eynm spr dvm:)

1|0
    0|0
  • böyle devam ederse 1 ay sonra ortadan şüpheli bir şekilde kaybolacaksın :D:D

1|0
    0|0
  • kendini sağlıklı hissediyorsan sorun yoktur

1|0
    0|0
  • yemeğine dikkat ediyosan yani çok yiyip bu kadar kilo veriyosana sorun yok devam

1|0
    0|0
  • değil bence.

1|0
    0|0
  • saatte kaç km basıyorsun? 2litreyle arabalar 10km gidiyor:):):)

0|0
    1|0
  • fazla koşup tahta gibi cılız kalma hafiften balık et candır:)

0|0
    0|0
  • kac km kosuyorsun

0|0
    0|0
    • ilk bir 35 dk tempo yürüyüş sonra tempolu koşu 1 saat falan sanırım tam saat tutmuyorum kendimi iyi hissedene kadar koşuyorum :D

• bende kosuyorum yeni basladim.

6km 45 dakikada 2 haftada 5 kilo verdim

• hmmm çok etkili kilo vermekte

• sağlıklı gibi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Yağların erimemiştir hayatım.

Vücudunda ki suları atmışsındır.

Sulardan sonra yağlara sıra geliyor. Gayret. Şimdilik iyi bir kilo fakat unutma bir süre sonra duraksayacaksın ve sakın pes ete. O zamanda sabırla devam edersen sonuçlar mükemmel olacaktır.

1|0
    0|0
    • Teşekkürler büyük ihtimalle öyle zaten pes etmek yok :D

• Kilo kaybı değildir o 4 günde 2 kilo verilmez vücuttan su atmışsındır normale döner bir süre sonra, ayda 2-3 kilo arası verildiğinde sıkıntı yaşanmaz

1|0
    0|0
  • Kas yakıyorsun. Akşam yemeğinden sonra yapılan spor koşu veya yürüyüş kas yakmana sebep oluyor, hem su kaybına hem de kas kaybına uğruyorsun, bünyen zayıflar yağdan vermezsin.

1|0
    0|0
    • hımmm sabah dönmeli o zaman.

• Evet, en iyisi. :) İyi olur inşallah :)

• teşekkürler :)

• aslında evet biraz hızlı veriyosun ama sağlıksız diyemem çnkü herkesin bünyesi farklı sen hızlı kilo verirsn başkası yavaş yavaş verir demekki sen hızlı verebiliyosun ne güzel :)

1|0
    0|0
    • Hımmm bundan önce 15 kilo verdim mayıstan başladım vermeye ama şimdi hızlanınca şaşırdım hep akşam mı yapsaydım ne :D

• Aynen :)

• Canım benim bir haftada en fazla 1.5 kilo ila 2.0 kilo arası yağ kaybedildiğini duymuştum..Büyük ihtimalle sen su ve kas kaybediyorsun.Yemeğine dikkat et :)

1|0
    0|0
  • yemeğini azaltmadan sporla verilen kilodan zarar gelmez, sağlıklı . ama ilk aşamada yaktığın vücudundan giden yağ değildir büyük ihtimal

1|0
    0|0
  • sağlıklı kısmını bilemesemde gayet ii

2|0
    0|0
  • Sağlıklı besleniyorsan hiç bir sorun yok bence :)

1|0
    0|0
  • Akşam daha iyi koşarsın ama..tabi sabahki oksijeni hiç bir saatte bulamazsın..

1|0
    0|0
  • fazlalıkları bana verr :(

0|0
    0|0
  • Sağlıklı sorun yok

0|0
    0|0
  • ah ah keşke ben öyle olsam:(( 5 günde 3 ohoo mis sağlık bozulmadığı sürece tabi

1|0
    0|0
  • mantıksız bir diyet yapıyorsan kendini aç bıraktıysan geçici sure için o kadar hızlı verirsin ama gerisin geri alırsın. kilo vermek için koşmak yerine interval koşu dene en hızlı kilo verme yöntemi. araştır netten. yemeğine de dikkat et

1|0
    0|0
    • hımmm güzel bir yöntem biraz karışık sanırım alışabilirim.

• eğer hep koşarsan vücudun bir süre sonra alışır eskisi gibi kalori yakmassın intervalle yağ yakımı maksimum olur hep.

• Teşekkürler :)

Yükleniyor...