Arkadaşınızın sevgilisine aşık olabilir misiniz?

ve kalbinize dur diyebilir misiniz? yoksa asla arkadaşınıza bunu yapamazmısınız?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Asla böyle bir durum söz konusu bile olamaz. Daha evvel 2 kez başıma geliyordu. İlkini savuşturdum. Fakat 2. si en yakın arkadaşımın sevgilisi ve sürekli görüşüyorduk. Güya kaza ile dudak öpmeler belden aşağı temaslı şakaların artması vs vs Baktım olmayacak basit bir sebepten kavga çıkarıp arayı bozdum. Kurtuldum. Hiç bir kız 250 gr için arkadaşımla arama giremez. Etrafta bol var o gramlardan.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• yok o şerefimle sınavım olur bende aşık olmam.

0|0
    0|0
  • Aşk Allah(c.c.) Tarafından İnsanlara Sınama Amacıyla Verilen Bir Duygudur.Yani Olabilir.Eğer Aşk Elimizde Olan Birşey Olsa Onca Zorluk Gördükten Sonra Yine De Severdim Ve Devam Ederdim.Ama Elimizde Olan Birşeyi Arkadaşımızın Sevdiğine Bağlamak Afedersin Şerefsizlik Olur.

0|0
    0|0
  • AŞK ? O DA NE :D

0|0
    0|0
  • Arkadasima asla yapmam bunu çok yanlış bişey ama başıma geçen sene şu geldi. Yakın bir erkek arkadaşım sevgilisiyle tanıştırmıştı. Kız bana abi deyip duruyordu. Günler geçtikçe ismimle hitap etmeye başladı. Sürekli kavga ediyorlardı bnde aralarını hep yapardım. Ama kız sonradan bana karşı bişeyler hissetmeye başlamış itiraf etti.

0|1
    0|0
  • olmaz başıma gelmişliği var hemen mesafemi koydum kızın tavırları değişince ben arkadaşlarıma bunu yapmam

0|0
    0|0
  • Aşık olmak seçenek değil.Öyle olsaydı kertenkele gibi karılara aşık olmazdık

0|1
    0|0
  • aşk zor kazanılan bişi olduğu kadar imkansızdır da...

ama bence içinde saklamalı hatta yok etmelisin bu durumlara Allah kimseyi düşürmesin çok zor...

0|0
    0|0
  • Olsam bile belli etmem :)

0|1
    0|0
  • öle bişeyi düşünmem ayrılsada düşünmem sonsuza kadar uzak dururum

0|0
    0|0
  • sen olmuşsun galiba

0|0
    0|0
  • Asla öyle bir durum söz konusu bile olamaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• fark etmez arkadasinin sevgilisi mi ve ya degil. ama olursam bile belli etmem, onlarin mutlu olmasi icin elimden geleni yaparim. sukur hic olmadim :)

0|0
    0|0
  • Olsam da belli etmem. İçime kapanır bir köşede kendimi yerim. Elbet geçer sonuçta..

0|1
    0|0
  • asla yapmam !

0|0
    0|1
  • sevgilisi olan kişilere bakmam bile .

0|0
    0|0
  • ben bu duruma kısaca şerefsizlik derim

0|0
    0|1
  • hayır derim şimdi yarın aşık olurum