Sevdiğinizi unutmak için bir başkasıyla çıktınız mı? sonrasında noldu?bu ilk sorum başka sorularda düşüneyim=)

2)hiç hayatınızdaki insanın kötü yönlerini düşünüp ondan kendinizi soğuttunuz mu?

3-)ciddi düşündüğünüz biriyle evde yakınlaştınız diyelim?bu sizi soğutur mu ondan?

4-)birinden soğuduğunuzu düşünün terk ettiğinizi varsayın. ne hissederseniz ona geri dönersiniz?ve bu evliliğe kadar gider?

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• 1- kesinlikle birine inat olsun diye kıskandırmak için vs. bir başkasılya çıkmam...

2- herkesin kötü bir yönü vardır önemli olan kötü yönlerini kendisine fark ettirip düzeltmeye çalışmak...

3- ciddi düşünen çoğu çiftte böyle olur diye düşünüyorum :) sadece ciddi düşündüğün kişiyi yakınlaşmadan önce gerçekten tanımak gerek...

4- çok pis bir tabiatım var... ilişkiyi bitirmem için önemli bir neden olmalı ki varsa neden biter veee biten bişey asla geri başlasın istemem :) tekrar dönsende aynı şeyler fazlasıyla olur çünkü :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Zavallımıyım la ben yok unutmak için cıkmam baskasıyla

0|0
    0|0
  • 1-cok cahilce bir davranış unutulmak ıcın secılenı uzer ya da psıkopatlastırabılır ve unutamassın gercek sevdıgını 2-hıc gerek yok duygularım oldugu gıbı kalsın 3-nayır neden sogutsun 4-sevıyorsam uygunsa evlılıge kadar gıder

0|0
    0|0
  • bu soruları görünce hayatımı böyle bos işlere harcamadığım için kendimi gayet mutlu ve huzurlu hisediyorum ...

0|0
    0|0
  • 2-evet kötü yanlarını düşünüp soğuttum çalıştım ama maalesef olmadı kız beni bırakmadı

3-kesinlikle soğutmaz ama onu bilemem

4-hayır dönmem başkasıyla çıkarım ama gerçekten seviyorsam ya evlilik ya da hiçç

0|0
    0|0
  • unutmak için kertenkele gibi karılarla takıldım... unuttum ama :D

0|0
    0|0
  • 1.sevgilim hiç olmadı

2.hayatımın insanı olmadı

3-ciddi düşündüğüm biri olmadı

4-düşündüm ve hiç bir hissin ona dönmemi sağlayamayacağını buldum.yani beni 4 hayırla uğurluyoruz.tekmelenmek için nereye eğiliyorduk?

0|0
    0|0
  • 1 sevmedimki unutayım

2 hayır

3hayır

0|0
    0|0
  • 1-ilkokulda evet. sonrasında pişmanlık. çocuktuk ehehehe

2-ilkokulda ne kötülüğü la

3-hayır

4-soğuduysam nedenine bağlı olarak geri dönerim/dönmem

0|0
    0|0
  • Sevdiğimi unutmak için başka bir kızla ciktim bu çok işe yaradı ondan soğudum yeni sevgilime baglandim. Onunla bir kaç kez yakinlastik bu birbirimize daha da bağlamamızi sağladı :)

0|0
    0|0
  • 1-Evet Bi başkasıyla çıktım mentos etkisi gibi geldi :))

2-Hayır düşünmeye vaktim yok :D

3-Ben şuana kadar herhangi biriyle ciddi düşünmedim düşünsemde herhangi olumsuz bir izlenimim olmaz.

4-geri dönmek mantıksız.

0|0
    0|0
  • başkasının duygularıyla neden oynayayım gönül çalmak hırsızlık değil mi yani?

0|0
    0|0
  • onu bilmemde sen çok iyisin bee ;)))

0|0
    0|0
  • kimseyi yarabandı olarak kullanmadım kullanmamda...

0|0
    0|0
  • 1 hayır

2 evet

3 hayır

4 olabilir

Kaç aldım geçtim mi?<

0|0
    0|0
  • Sadece ilk sorun icin hayirli olsun diyorum. Konuyla ilgili yorumsuzum boyle birsey olmadi bende. Kolay gelsin iyi aksamlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 1-Sevdigimi unutmak için baskasıyla cıktım ve ona asık oldum ama ayrıldık

2-Evet karsılıksız sevdigim insanın kötü yönlerini bulup kendimi sogutmaya calıstım

3-Sogutmaz aksine baglar

4-Soguduysam ondan ve terkeden ben olduysam bişey hissetmem ama hissetmeye devam ediyosam geri dönerim evlenirim

0|0
    0|0
  • 1.si aklımda bir başkası varken başkasıyla beraber olmam için haysiyetsiz karaktersiz olmam lazım ki öyle değilim bu bna yakşmaz.

2.cisi hayatımda bir insan varsa onu seviyorum demektir saçma sapan şeylerle aklımı karıştırmam.

3.sü öyle bişey yapmam..

4.sü terkettiğim kişiye dönmem umrumda olmaz..

0|0
    0|0
  • Sevdiğim bir insanı unutmak için başkalarının duygularıyla oynamadım.

0|0
    0|0
  • sevmediğim biriyle birlikte olmam .

0|0
    0|0
  • her elleştiğim adamdan soğurum

soğudugum adamı anmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...