Creatine kullanımı nasıl olmalıdır.

75 KG olan bir birey hızlı sonuc almak icin nasil kullanmalıdır l.

CREATINE Markasi: GNC PRO PERFORMANCE CREATINE 189.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• yan etkisi çokmuş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• GNC'ye sorsan iyi olurdu alırken..

0|0
    0|0
  • bı ıse yaramıyo ıstahını alt ust edıyo

0|0
    0|0
    • Eminmisin sen 4 yıl bodybuilding yapiyorum benden iyimi biliyorsun sen.

• ya bı ıkıle senle ugrasmım sımdı yaa

• Hoca olman enteresan. Oysa creatine nedir bilmemek, ustune birde kotulemek daha bir enteresan. Turkiye de anca bu kadar olurdu zaten

Erkekler Ne Diyor 2

• 4 yıldır bb yapıp creatine kullanımını bilmemek.

Hızlı etki istiyorsan 5 gün yükleme yaparsın. 4 sefer 5 gr şeklinde. Biri idmandan önce 5 diğeri idmandan sonra 5 gr alırsın. Diğer ikisini kendine göre ayarlarsın. 5 gün 20 gr kullan 4x 5gr şeklinde.

Daha sonra idman öncesi ve sonrası şeklinde günde 10 gr kullan. Ama bol bol su iç.

Ayrıca 4 hafta kullanım 4 hafta ara şeklinde yap.

0|0
    0|0
    • Ben full 4yıl almadm ama protein tozu vb son 1 sene icinde aldm geriye kalan 3 sene beslenerek yaptım ... ve bilgilerin için teşekkür ederim..

• creatine ilk 1 hafta günde 4 kez kullanılarak başlanır sonraki haftalarda günde 1 doz yeterli olucaktgır çay kaşıgında

0|0
    0|0
    • Bendeki hap şeklinde ama ...

• Valla kardeşim kalp ile ilgili hiç bir sorunu yokmuş araştırdım sana kim dediyse yanlış söylemiş ve ben zaten bunu alamadan once kac gündür arastrdm ve kalp ile ilgiliyan etikis cikmadi bunu 1 ay kullanp 3 4hafta ara vererek kullanılmasını oneriyor herkes yani adi üstüne creatine dime bu ette balıkta tavukta bulunan birsey sen eti tavuk u fazla tüketince zararlı felan degilmi zararlı buda böyle işte yani demekki senn kullandıgın creatine ile alakali bir olay ben Koskaca bilinen GNC den aldım

• iyi bildigini yap 1 sene full kullan ileride görürüm ben seni hadi

Yükleniyor...