Siz bu durumda ayrılmayı düşünürmüydünüz?

Arkadaşlar merhaba,

3 aylık bir ilişkim vardı taa ki düne kadar .. Sevgilimi çok iyi niyetli benim için herşeyi yapabilicek yapıda bir kişi fakat ailesi sebebiyle bu ilişki bitti sorun babasının alkol kullanması. tanıştığımızda da bunu söylemişti fakat kendimi ona kaptırdığım için ya da bilmiyorum onu sevdiğimden dolayı bunu sorun etmedim hala da etmiyorum ama ailem ediyor. Annem başlarda kabullenir gibi olmuştu fakat akrabalarımız onların tanıdığı komşusu çıkana kadar onlarda babası için olumsuz konuştukları için annemin fikri değisti veilerde babamın asla onlara vermeyeceğini söyledi çünkü sevgilim evlenince ailesinin üst katında oturmamızı istiyor. Çıkmazdayım ne yapmalıyım lütfen yardım edin sevgilimi de bırakmak istemiyorum :( Böyle bir durum yaşayan var mı aranızda ?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Ayril bence daha fazla kendine zarar verme.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bence biraz daha zamanın olması gerekli sonuçta 3 aylık herkes dışarıdan bakıyor olaya sevgilinden alkolü bırakmasını iste azaltmasını iste zaten bağımlı değildir en azından özel günlerde kullanabilir :)

0|0
    0|0
    • sevgilim namazında biri :) babası alkol kullanıyor

• hııı o zaman sorun yokki bence boşverin başkalarını sen babasıyla evlenmiyceksn ki :)

Yükleniyor...