İnsanların çoğu utangaç mı?

Sizce insanların geneli utangaç mı, insanların çoğunda özgüven eksikliği var mı? Bence çok özgüvenli olan insanların sayısı çok az. Haa ama sosyal fobi boyutunda özgüven eksikliği olan insanlar da çok fazla değiller. Mesela tahminim türkiyede yolda gördüğüm her 10 erkekten belki 8'i bir kızla çok rahatça konuşamaz. Veya her 10 insandan 5'i toplum önünde rahatça kaygısızca konuşamaz. Siz ne düşünüyorsunuz? Siz nasılsınız bu konularda?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Genellikle kızlarda utangaçlık olur özgüven eksikliği sanmıyorum ki karşılaşılsın görmedim hiç. Özgüven eksikliği olan bir erkek bir kızın ilgisini de çekemez . Olmazsa olmazlardandır . Özgüvenim ziyadesiyle yerinde fakat utangaçlık olabiliyor zaman zaman durum içerisinde karşımda güçlü ve kişilik olarak sağlam bir erkek varsa çekingenlikle beraber hissediliyor bu durum . Ama zamanla düzelebileceğine inandığım bir durum . Karşı tarafın anlayışı ve duruşuyla hoş karşılayacağı bir konu . Sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
    • Bir kız mesela bir ortama giren erkeğin ezik mi yoksa özgüveni tam biri mi olduğunu anlıyabilir mi ?

• :D hayırlı uğurlu olsun diyorum öyleyse umarım aradığını bulursun kısmetin açık olsun şimdiden ...

• saolasın bakcaz bakam hayırlısı :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Özgüveni yüksek kişileri kendini beğenmiş diye adlandıranları gördüm göreli sessiz olmaya çalışıyorum.

0|0
    0|0
    • Özgüveni yüksek insanlar kıskanılırlar ondan.

• bende çok utangacım toplum önünde rahatça kendimi ifade edemem :(((

0|0
    0|0
  • ben ne adamlar gordum nette konusurken 4 4 luk ama bulusunca dediklerinden eser yok gozumun icine bile bakamayan

0|0
    0|0
    • oha ölsünler lan onlar :O

• heyecandan elleri titriyor bazılarının :))

• ohaaaa gaç git kurtar kendini gız :D

• Türkan Şoray'da çekingen kişilik bozukluğu varmış mesela.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bakalım kaç kişi adam dediğin piç olmalı diyecek..

(Piç: veledizina)

0|1
    0|0
  • çok doğru karşim ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...