Kızlar şimdi size soruyorum...erkek arkadaşınızın başka kızlarla whatsappda mesajlaştığını bilseniz?

evet erkek arkadaşınıza soruyorsunuz mesaj atan kızlar var diyor ama içerik vermiyor sizde soramıyorsunuz peş peşe. sus pus duruyor kafa öne eğik.çok deşemiyorsunuz.."arkadaşlarım ortada bişi yok" gibi net bir şey demiyor.

ne yaparsınız.

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• bu whatsapp da ne ilişkileri bitirdi niye onlinesın kime yazıyorsun 4 saattir.

1|0
    0|0
    • herşey ortaya iyicee dökülüyor artık ondandır

• değil mi... demekki çok da yanlış düşünmüyorum...

• sen anlayışlı birini istiyorsun o da anlayışlı biri değil. ya anlayışlı biri olmayı öğrenir ya da biter. başka yolu yok.

Erkekler Ne Diyor 1

• Yalancının Annesi Babası Ölsünmü Derim :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Silin whatsappı lan ilişki zedelenir.Hiç uğraşma seviyosa başka kız mız istemez.Açık ve net

0|0
    0|0
    • whatsapp ı sil desem ölümüne küserdi heralde. kişiliğine büyük bir saldırı kabul ederdi it.

• Ayrıl kurtul en iyisi uğraşma koy ver gitsin

• Hattı değiştirmesini söyle değiştirmiyorsa sen onu değiştir

0|0
    0|0
    • hattı değiştirse o kızları yine alır rehberine.. ne olduğunu da söylemiyor dese ki arkadaşlarım arkadaşça mesaj atıyor... onu bile demiyor. ki bence whatsapp da kimse kimseye öyle arkadaşça mesaj atmaz arkadaş ya...

• Whatsap kullanan herkes o... kullanırsında tüm gün çevrimiçi olanlar var kıl oluyorum

0|0
    0|0
  • ağzına sıçarım .NET.

1|0
    0|0
    • nasıl yani. sordun soruyu evet yazanlar var dedi arkadaş falan diyor yarım ağız... direk sıçar koyar mısın... doğrusu budur belki bacm bilemedim..

• azıma sıçtırdım artık olmassa hiç olmaz..

• :))

Yükleniyor...