Bu sizin kızınızın başına gelse o köylüleri ne yaparsınız?

link

Özet: Akli dengesi yerinde olmayan kıza tecavüz edilir. Köy sakinleri hamile kalan kızını öldürüp ayıbını temizlemesi için baskı yapar yalnız yaşayan anneye. Siz o annenin yerinde olsanız ne yaparsınız.

Ben toplu hadım işine girişirim

• Kızımı boğar köy meydanına bırakırım. Ahali ne derse haklıdır
    A seç
  • Lav silahıyla köye dalar yakmadık adam bırakmam
    B seç
  • Kafayı oynatır huni takarım
    C seç
  • Kızımı alır basar giderim
    D seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
526

En İyi Erkek Görüşü

• O köyde canlı bırakmam

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 25

• tecavüzü cinsellik olarak değilde şiddet olarak görmek daha mantıklı bence. Çünkü erkeğin doğasında cinselliğin de bir çerçevesi vardır. konuya gelince kız çocuğu hem de sağlık sorunları var, tabiki bunu yapan bir akıl hastasıdır. o köydeki diğer kadınlarada o kızı öldürün diyen erkeklerin kızlarına karılarınada aynı şeyi yapacağı için mantık aramadığım cehalet mevkine hayat doğruyu kafasına vurarak öğreteektir. hatta ben bu satırları yazarken o köydeki bazı erkekler çocuklarının neden kendisine benzemediğini düşünüyordur.

Not : fazla ileri gittimse kusura bakmayın.

0|0
    0|0
  • Toplu hadım haksızlık olur..

Ama Dna desti yapacaksın ki gerçek suçlular kesin belli olsun... Köydeki herkesi, muhtarından çobanına herkesi polis-jandarma zoruyla alacaksın.. Kızı hamile bırakan ve ona yardım eden hayvanları dağa kaldıracaksın..

O köyde (muhtemelen) bol miktarda bulunan abazanları da bir hafta kampa alacaksın. Yiyecekler, içecekler ama cinsel perhiz yaşayacaklar..

Sonra da bir önceki grupla aynı kapalı mekana kilitleyeceksin.. Son derece insancıl bir ceza..

O değil de namus konusunda mangalda kül bırakmayan coğrafyalarda daha sık yaşanmaya başladı böyle jenerik olaylar.. Teoride ve pratikte Bahadır Boysal durumu farklı galiba..

0|0
    0|0
  • Şimdi Bu olay Batıda olsa Dersen yapan Kişiyi bulurum ama şunu diyeyim ben şimdi batıtadayım bu tarz şeyler oluyor ve şuçta bayanda ben bunu yaşadım oradan biliyorum mutlaka yapan biliniyordur yani teknoloji gelişti yani

0|0
    0|0
  • Köyde yer alan gerçekten insan olan İNSAN'ları güvenli bir bölgeye çektikten sonra o köyü haritadan silerdim... Sonucu çok kanlı ve korkunç olsa da tecavüz denildiğinde şartellerim atıyor..

0|0
    0|0
  • Kimsenin bir şeyi olmasına gerek yok, eğer bir insan böylesine adice bir olaya sessiz kalıyorsa diyecek söz yok! Namussuzlara bakarmısın ya, hem kıza tecavüz ediyorlar( öldür kurtul, geride tanık kalmasın demelerinden belli) hem de namus temizliyorlar. Dünyanın bu adi mahlukatlardan acilen temizlenmesi gerekiyor! Bir de ''Adeletimize'' bakarmısınız onlarda takipsizlik kararı vermişler, bir de kaşınırlar şimdi ''Mülkün Temeliyiz'' diye... Amk. memleketinde gebertilmeyi hak eden o kadar çok gavat varki!

0|0
    0|0
  • Bi cinnet herşeyi çözer tecavüzcüleri öldür diye baskı yapanları ve o hükmü veren hakimi öldürürüm tabi okadar vaktim olursa

0|0
    0|0
  • köyün tamamının linç edılmesı gerek,yok boylesı serefsızlık

0|0
    0|0
  • B şıkkı diyorum.

0|0
    0|0
  • Orada bulunduğum müddetçe birini öldürme olasılığım oldukça yüksek onun için herşeyimi toplar ailemi de alır giderdim. Ailemin huzuru en önemlisi. Diğerlerinin amk. Ve bu olayın peşini de kesinlikle bırakmazdım. Yazık günah ya. Okurken ne kadar sinirlendiğimi tahmin dahi edemezsin.

0|0
    0|0
  • hadım etmek gerekli ama baltayla veya elektirikli destereyle ibreti alem için onların karılarını ve kızlarını aynı duruma sokup oldurmeleri icin toplum baskısı yaratılmalıı insanlıgını ...min neyse

0|0
    0|0
  • öncelikle böyle bir olayı allah düşmanımın bile başına vermesin

law abading citizen filmi aklıma geldi

konuyla alakalı herkesi öldürürdüm,

hakimde cezasını alırdı

0|0
    0|0
  • benim kızım olmasına gerek yokki, o köyede yaşayan bir insan olsam elimden ne geliyorsa yapardım o şeref yoksunlarına

0|0
    0|0
  • Tecavüz eden kişi ya da kişileri hadım ederim ve kızımı alır giderim o köyden. Ne olursa olsun ben evladıma sahip çıkardım. Ya nasıl bir dünyada yaşıyoruz, nasıl bu hale geldi bu insanlar. Yazık ya, vallahi ben şahsen çok üzülüyorum bu tarz şeylere.

0|0
    0|0
  • ilk oldur dıyenlerı yakıcan. muhtemelen onlardır tecavuz eden.

0|0
    0|0
  • kitle imha silahlarının gerektiği zamanlarda oluyormuş demekki?

kimyasal sevalguler derler sonra ama boş ver onlar öyle bilsin

0|0
    0|0
  • Silah çalıp, bir gecede katliam yaparım.

0|0
    0|0
  • Bence tecavüzçü oç'lar, aileye ''kızı öldürün'' diye baskı yapanlardan birisi.

Ayrıca çekerim döner pıçağını, alaaalalalalala diye dalarım. Keserim. Biçerim. İperim.

0|0
    0|0
  • vallahi önce o vahşeti yapanları sonrada o anneye baskı yapanları bir şekilde hallederdim namus namus diyen kimse kalmazdı o köyde

0|0
    0|0
  • önce b şıkkı sonra d şıkkı

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 5

• O köyde sadece tecavüz edenler değil, bu görüşü ortaya atan herkes o işe ortak olmuştur bana göre. Köyü ateşe verip, kızını alıp gitmesi lazım o annemizin. İ*nelerin namus anlayışına bakar mısın ya, cehaletine bakar mısın!

0|1
    0|0
  • Kızımı alır basar giderim, insanların düşünceleri asla umursamam.

0|0
    0|0
  • Bizim toplum her şeye bir söz laf etmeli zaten

Kendi kızlarının yapmadığı bir şey yok , hem de engelli bir kızın başına gelince namus bekçisi , güven abidesi kesilirler

Kızımı alır giderim .

0|0
    0|0
  • Hepsini sıraya dizerim.

0|0
    0|0
  • vay şerefsizlerrr kızımı alıp giderim! ama cahil bir kadının böyle düşünebileceğini sanmıyorum...

0|0
    0|0
Yükleniyor...