Sevgilimin Bana Hediye Almasını engellemek istiyorum.

Merhaba sorum size biraz garip gelicek belki ama 9 eylül doğum günüm ve sevgilimin hediye arayışına girdiği duyumlarını aldım Şimdi sorun şu. Ben onun dogum gününde baya abarttım olayı sanırım o yüzden oda bana abartı bişeyler yapmak istiyo. ama bunları yaparsa maddi yönden sıkıntı çekicek ve ben onun gururuna dokunur yanlış anlar diye hicbişey söyleyemiyorum. Nasıl yapsamda bana hediye almamasını sağlasam ? ya da aklıma şey geldi biyerden basit ucuz bişey beğenip aşkm bunu çok begendim doğum günümde alsana falan mı desem :D bana akıl verin

0|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

• ben bayanım bayan ruhundan çok iyi anlarım kız çok maddi sıkıntıya giricek bundan emin oL ve bir an önce onu engellemelisin mesela şöyle birşey söyle askım kendi ellerinden bana yemek yapsan doğum günümde bana en büyük hediye o Olur ağzınla yedirsen bana bana en büyük mutluluk o olur söylessen ve romantiğe bağlasan bu iş tamamdır dostum..

2|1
    0|0
    • Hay Allah senden razı olsun ya aynen bu yani

• ben bayanım bayan ruhundan çok iyi anlarım.böle biri lazımdı bana. Size özelden birsey yazabailirmiyim.

Kızlar Ne Diyor 7

• doğumgünümde beni pikniğe götür de . yemekleride sen yap de.

1|1
    0|0
  • valla bravo bu düşüncen için herkes düşünse keşke böyle ve dediğin gayet mantıklı pahalı olmayan ama işine yarayacak bişeyi beğendiğini söyleyip aldırabilirsin bu bahaneyle. sırf düşüncen için 5 yıldız verdim soruna.

0|1
    0|0
  • onu dersen üstüne bişi daha alır. doğum günümde hedye istemyorum benm doğum günümde hedye alınmasına karşı fobim var geçmşte bir travma yaşadım falan de :P

ya abartsın alsın nolcakkiii

0|1
    0|0
    • ya sıkıntıya girer abartırsa ne kadar manevi hediyelere daha cok önem versekte onları yapmak icinde biraz bütçe gerekiyo

• evet mantıklı devam devam :D

hatta bunu keneden söyleme bir arkdşna söylettir falan..

neyse susuyım ben :D :D

• Sen bilirsin :D

• bencede yemek en iyisi :)

0|1
    0|0
  • hayatımda hiç kimse beni düşünerek bir şey yapmadı en güzel hediye manevi hediye de

0|1
    0|0
    • Anlamıyo :D

• e alırsa alsın sanane heves etmiş alıyor demek ki durumu var ki alıyor zaten 18 yaşmış ne alabilir en fazla seni mutlu etmek hoşuna gidiyorsa bırak etsin büyütme

• Yemek yap diyip ikna edicem kararımı verdim :) teşekkür derim vakit ayırdıgın icin

• evet öylede olabilir ya da açıkça söyle yani ama yok inat ediyosa aynen dediğin gibi yap :)

0|1
    0|0
  • dogummgunumde portremı cızmenı ıstıyorum de :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...