Hangi kelimeler ruhunuzu okşar?

Hangi kelimeleri duymaktan hoslanirsiniz ve o kelimeler ruhunuzu okşar. .

Bu uzun bir cümlede olabilir beyler bayanlar..

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

• benimsin,seni istiyorum(kotuye yormayin) .yaninda huzurlu mutluyum

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• Kelimelerin kendisi değildir onları özel yapan. Özel olan şey onları kimin ve nasıl söylediğidir.

Örneğin birisi size "eşek" dese hoşunuza gitmez fakat bu sözü Barış Manço söylediği zaman link rahatsız olmak bir kenara tam tersine kabul ediyorsunuz.

Başka bir örnek vermek gerekirse, tanımadığınız bir insan size sevgi ve beğeni içeren bir cümle telafuz etse kuvvetle muhtemel olumsuz tepki verirsiniz fakat bu kişi sevdiğiniz olursa o ne derse sizin yüreğinize işler. Önemli olan hangi kelimelerin söylediği değil hangi duygularla bütünleştiği, nasıl bir ruh haliyle dile getirildiğidir.

2 Kelime "seni seviyorum" çok anlamlı olurbilirken bir aşk destanı size birşey ifade etmeyebilir.

Ben bu soruya o sözleri söyleyen kişinin gözlerindeki anlama bağlı olarak değişir diyerek cevap vermek istiyorum.

1|0
    0|0
  • seni seviyorum tabiki ama içtense

1|0
    0|0
  • özgür bir sevda rüzgarıyım eser dururum sevdanın zirvelerinde çılgın bir sevda rüzgarıyım çılgınlar gibi eser dururum sevdanın diyarlarında özgürce...

1|0
    1|0
  • tatlı ve hoş kelimelerini severim ama ruhumu okşamadılar daha,çünkü hiç kimse öyle demiyor :)

1|0
    0|0
  • bebeğim lafını severim :)

1|0
    0|0
  • bana seni seviyorum densin sinir küpü bile olsam kendime geliyorum :))

1|0
    0|0
  • Ruhsuz duygusız kalpsiz deli dengesiz insan değilsin egoist :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sevgilimden kadınım hatunum ömrüm :)

Annem ve babamdan kalk kızım alışverişe :))

1|0
    0|0
  • kredi kartımı kullanabilirsin

2|0
    0|0
Yükleniyor...