Bu kıza neler oldu sizce bayanlar:S

merhabalar.kız arkadaşımdan ayılmıştım.yani benim hatalrımı görmezden gelip sevgi saygısının kalmadığını söyleyip umudum kalmadığını söyledi.aradan iki hafta geçti bu gün mesaj attım.bana mesaj atıp durma hattımı değiştiririm demişti.ben onların nedenini sormak aklında iyi kalmak için yine olmayacaksa en azından saygılı bir biçimde ayrılıyım içinde soru kalmasın diye konuşalım diye mesaj attım sorma bana bişey istemiyorum dedi.anlamıyorum insan gibi ayrılmakmı suç?kızı aldatmamışken başka birine bakmazken öyle sevmişken neden böyle itici itici cevaplar verdi anlayamadım.aradan iki hata geçmesine rağmen neden böyle itici davranır bir kız sizce?

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• saygı... yerlerde. sen zamanını verdiğin insanla ayrılmışken, ona karşı iyi davranıyorken hala (umudun var veya yok eskisi gibi olur diye), sana böyle itici ve saygısız sözler sarfedebiliyorsa bile, bence bir dakika bile düşünme, hayatında yeri olmasın. bay, bayan farketmez. bence saygı yoksa uzak olmak en iyisi...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kendi kendine istemeyen kız edasına kapılmış. Arayıp soramasan kudurur merakından da neyse sende sert davran boşver

1|0
    0|0
  • umursama mesajda atma kimin üzerine düşersen bir kucuk dagları ben yarattım havalarına gırıyorlar. sana geri donecektir

0|0
    0|0
    • aynen öyle oldu ya sorma... yok ben peşinde değilim olsunda istemiyorum ama en azndan ilişkisine saygı duyup insan gibi davransaydı diyorum kafayı yicem yaw

• Ya başka birisi vardır ya da senden soğumuştur o yüzden böyle davranıyor.

0|0
    0|0
    • soğudu diye insanlıktandamı soğudu ben onu merak ettim böyle cevap verilmemesi gerekti ama neden verdi bilemdim ben onu

• Swnin ve onun burcunu bir aliyim önce ona göre yorum yapıcam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...