Ne yapsam, spor yeter mi arkadaşlar?

hemen konuya giriyorum. 18 yaşındayım 50 kiloyum 1.65 boyum var. işte fiziğim şükür yerinde bi sorunum yok fakat sadece iç bacak var kızlar bilir. zayıf mı desem kaslarım bilmiyorum hafif açık duruyo ve çokçok şikayetçiyim bu durumdan :( yani tek sorunum bu arkadaşlar ya.platese yazıldım şimdi işte hergün evde yarım saat yapmayada başadım etki eder mi?yoksa kiloda mı alıyım?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• 18.36 vücut kitle endeksin.20-25 arası normal değerler.Biraz klio eksiğin var.Almaya çalışma bence.Plateste bacak kaslarını güçlendiren hareketler link

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Vücut çalışmalısın ancak sadece bacak bölgesinde, 2 hafta sonra 3-4 kilo alırsın ancak o istediğin yerde kas yaparak. Bence çok hoş durur o durumda...

0|0
    0|0
    • pekı o 3/4 kıloyu nasıl alıcam cokta ıstıyorum acıkcası :)

• Normal beslendin mi yeterli...

çalışan kaslar gelişmek ister, o dueumda da vücut tükettiğin gıdalardan daha fazlasını alır...yani kendiliğinden olurf...bir diet filan uygulamana gerek yok..

• link işine yarayabilir

0|0
    0|0
  • Sporun etki etmesi biraz zaman alacaktır. Sabırlı olman gerekecek. Anladığım kadarıyla leğen kemiğin geniş

0|0
    0|0
    • leğen kemiği derken.yani takıntı gibi oldu biraz ya napcam blemıyorum

• pekı bunu düzeltme şansım yok mu?yani kaslarımı güçlendirirsem zamanla olucak bişeymiş

• Evet bacaklarının arasındaki mesafeyi zamanla azaltacaktır spor. Özellikle squat adı verilen çömelip kalkma hareketini bolca yapmalısın.

• 6-7 kilo eksiğin var

0|0
    0|0
  • neden şikayet ediyorsun ki kötü mü görünüyor?

0|0
    0|0
    • ya oyle kotu degl de hosuma gtmıyo dyelım

• Ya tahmin ettiğim gibi bir görünümü varsa bence dert edecek bir şey değil, hatta hoş görünüyor da diyebilirim. Birçok mankenin bacakları senin gibi zaten...

• iç bacak incelmeli popoyu gösteren iç bacak

0|0
    0|0
  • bende başladım

0|0
    0|0
  • :))) bende öyle basladım sımdı ne hale geldım

0|0
    0|0
  • takma böyle şeyleri kafaya, yeterince işveliysen olur bu iş

0|0
    0|0
  • Ben hiçbir şey anlamadım sorundan.

0|0
    0|0
  • Bence kilon iyi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Plates esnek olmanı sağlar, iç bacakları eritmez. Spor salonlarındaki uzmanlara danışmalısın.

0|0
    0|0
  • ya iç bacak, diz kapağı iç tarafı mi oluyo

0|0
    0|0
    • yok bebegım ust bacak varya onun ıc kısmından bahsedıyorum

• ben gttım canım cıktı canımm.vallahı dılım dısarda dolastım yorgunluktan :D

• bende baya fitneşa gittimde dedigin gibi paramla rezil oldum:) eziyet

Yükleniyor...