Tesadüflere inanır mısınız?

Bazen tesadüflerle gelir aşk. Hiç ummadığınız, beklemediğiniz bir an çalar kapınızı. Hep farklı hallerde çıkar karşınıza...

Konu aşk değil ..Tesadüfler ! İnanır mısınız onlara ?

• Evet..
    48% (15)54% (14)51% (29)Oy Ver
  • Hayır ..
    52% (16)46% (12)49% (28)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
28|44

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 43

• Tesadüf diye bir şey yoktur benim yaşamımda.Aşk diye de bir şey yoktur.İki olmayan kavram bir cümlede geçti.

Karşıdan karşıya geçerken yakalandığım kırmızı ışığa,sokakta sevdiğim köpeğe,yaptığım sakarlıklara,koluma konan sineğe kadar her şey bir planın parçasıdır.

2|0
    1|0
  • İnanırım fakat odak noktam değildir... Zaten en beklenmedik anda en anlamadıgın yerde hayatına girer, o da bambaşka olur hayatında..

1|0
    0|0
  • onlar bana inanıyorsa bende ona inanırım

1|0
    0|0
  • Birgün ALİ SAMİYE' e maça gitmiştim abim ile. Maçın başlamasına 25-30 dk kalmıştı. Kuzenim aradı ve O'da maçta olduğunu söyledi. Nerede olduğunu sordum, eski açık dedi. Bende oradaydım. Kalktı ayağa arkasını bir döndü ve önümde oturuyormu. :S

:DDD

Sanırım bu güzel bir tesadüftür Aşila :)

1|0
    0|0
  • İnanmazdım.. Ama geçen öyle bir denk geldi ki hayret ettim. Öğlen vakitlerinde benziliğe girdim. Su alacaktım. 20 lira çıkardım verdim. Kasadaki kız; "arkadaş hepiniz anlaşıp mı geldiniz bütün para veriyorsunuz sabahtan beri" dedi. Neyse kız bunalmış her halde dedim. Sonra dedim ki madem öyle o zaman birde sigara alayım. Kız demez mi madem sigarada alacaktın söyleseydin ona göre para üstü verirdim. Ya sabır dedim aldım ve çıktım. Akşam arkadaşlarla buluştuk. Tanımadığım bir kız daha vardı ortamda. Sohbet esnasında nerede çalışıyorsun falan muhabbeti geçince kız demez mi şurada benzinlik varya orada marketteyim. Olayı anlattım ikimizde şaşkınlık içindeydik. Daha önce hiç böyle bir tesadüfe denk gelmemiştim...

0|0
    0|0
  • Evet, evren rastlantılardan oluştu zaten.

1|0
    0|0
  • tesadüf diye bişey yoktur

1|0
    0|0
  • kadere inanırım

1|0
    0|0
  • Tesadüfe inanmam elbette.İnananada inanamıyorum.

1|0
    0|0
  • evet inanırım...

1|0
    0|0
  • İnandığım bir şey var ama onun da ismi tesadüf mü yoksa başka bir şey mi bilemiyorum. Eğer tanımı tesadüfse evet,fazlasıyla inanıyorum.

1|0
    0|0
  • Şu ana kadar hiç karşılaşmadığım için inanmıyorum.

1|0
    0|0
  • yok inanmıyorum.

0|0
    0|0
  • hee inanıyoz biz ailecek çok seviyoz ytesadüfleri

1|0
    0|0
  • pek inanasım gelmiyo artık

1|0
    0|0
  • Hemde çok inanırım...

Ben tesadüflerden bıktım ama o hala benden bıkmadı ... :'(

1|0
    0|0
  • 5* verdim inanırım dedim kaçtım kanka:D

1|0
    1|0
  • Tesadüfün tanımının ne olduğuna bağlı... Hayatın her saniyesinde gerçekleşen katrilyonlarca olay zaten tesadüftür... Hani, diğer türlüsü göreceliliği devreye sokar...

0|0
    0|0
  • Hayat tesadüflerden ibaret kraliçe.

1|0
    0|1
  • Kadere inanırım

Tesadüf yoktur :)

0|0
    0|0
  • İnanırım Tabi tesadüfen Bana Mesaj atmıştı Sonra tanıştık İlerledik Hayatımda Kimseye Bu kadar aşık olmamıştım ve kafamdaki kız modelini ben ararken o bana geldi tesadüfen Bence"Kimse tesadüfle veya onun vasıtasıyla doğru ve akıllı olamaz" :) :)

0|0
    0|0
  • Tesadüflere inanmak isterim; romantik bir olaydır. Ama tesadüf zattettiğim şeyleri zaman geçtikçe birtakım olaylara bağlandığını keşfettikçe inancım azalıyor :) Bence tesadüf yok. O bizim az düşünmemizden kaynaklanıyor.

0|0
    0|0
  • söyle bır gercek var genelde insanlar tesadufleri kendileri yaparr ... ihtimallri cogltırız yaniiiii... ama tesaduf de olamıı teasdufler gerctken var

0|0
    0|0
  • yahu neler oluyor hayatta :) tesedüfdür aşk'ı aşk yapan :):):)

sen neler olacağına karar verirken sadece tesadüflerle oynar seninle aşk :):):)

0|0
    0|0
  • yok be.. sen evden hiç çıkma kız yanlışlıklamı çalacak kapıyı ? yok öyle dünya kendin yaratırsın şansını

0|0
    1|0
  • bu kainatta hiçbir tesaadüfe yer verilmemiştir tevafuk vaar oda sebep sonuç olarak karşşımıza çıkar ve herşey bir düzen içinde işliyor ve nedenleri vaar

0|0
    0|0
  • Fuck love. link

0|0
    0|0
  • He ya :) üst üste geliyorlar

0|0
    0|0
  • Hayatta inanmam..

0|0
    0|0
  • Tek kelime hayır...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 28

• inanıyorum bu kadarda tesadüf olamaz diye cümleler kurduğum oldu keşke o tesadüfün devamıda gelse...

1|0
    0|0
  • Hayatta hiçbir şey tesadüf değil. Yaşadığın bir olay aldığın bir haber. Sırf sen küçücük bir şeyi duyacaksın diye bir sürü karmaşık olayın yaşanması gerekiyor. Buna kim tesadüf diyebilir ki? Herşey yerli yerinde, herşey olması gerektiği gibi. Her parça bir öncekini tamamlıyor. Sebepler bu kadar mı nizamlı olabilir. Bütün bunlara tesadüf demek o kadar şeye haksızlık olmaz mı?

1|0
    0|0
  • İnanmıyorum

1|0
    0|0
  • Tesadüflere inanırım,şöyle bir şey zaten var olacaktır ama ben bunu bilmediğim için bana tesadüf gibi gelir bu durum...

0|1
    0|0
  • İnanmak yaşamakla eş deger olmuyor o yüzden bilemiyorum..Yaşayan bilir :)

1|0
    0|0
  • onlar bana inanıyorsa bende ona inanırım

1|0
    0|1

• inanmam

1|0
    0|0
  • tesadüfe değil kadere inanırım.

0|1
    0|0
  • Hayiiirr inanmam

1|0
    0|0
  • tesadüflerin mk.

0|1
    0|0
  • Tesadüf değil kader

1|0
    0|1
  • tesadüf demeyelimde kader o kadere inanırım

1|0
    0|0
  • Oluyor bazen

1|0
    0|0
  • hayir tesaduflere inanmiyorum

1|0
    0|0
  • İlk görüşte aşk yoksa bile ilk gülüşte aşk kesinlikle var.

0|2
    0|0
  • Ben daha çok kadere inanırım..

Birgün karşına biri çıkar..Tanışırsın hayat hikayelerinizi birbirinize anlatırsınız birde bakarsın ki farklı yerlerde aynı tarihlerde aynı şeyleri yaşamışsınız...

0|0
    0|0
  • Asksa konumuz, ask tesasuflerı sever deyıp gelıyorsun ve gıttıgınde kırılıyorsun. Bu ıste yanı. Enfe anlamdım kı

0|0
    0|0
  • başıma hiç tesadüf eseri iyi bir şey gelmediğini farkettim nan :( hep tesadüfen kötü şeyler geldi

nalet olsun varlar evet :(

0|0
    0|0
  • tesadüflere inanmam herşeyin bir sebebi vardır.Yolda yürürken ayağımıza taş değmesinin bile ...

0|0
    0|0
  • tesaduf mu? o ne yaaa

0|0
    0|0
  • evet inanırım..

0|0
    0|0
  • Aşk Tesadüfleri Sever i mi izledin tatlım:))

ama yok, bu konuda bile inanmıyorum ben tesadüfe..derin bir konu,hiç bir şey nedensiz değil benim dünyamda.

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Hiç başıma gelmediii amkkk !

0|1
    0|0
  • evet ..

0|1
    0|0
  • tesadüf diye bir şey yoktur

0|0
    0|0
  • tesadüf sandığınız şey kaderin kendisidir.

0|0
    0|0
  • inanıyorum hemde cokkkkkkkkk hayatımın en tatlı tesadüfünü yasıyorumm :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...