Kafama takıldıda beyler cevap verin

beyler zevk için ilişkiye giriosunuz ve korunmasızlıktan 1 spermden 9 ay 10 gün sonra kucağınızda 1 bebek. halbuki zevk kurbanı oldunuz. babalık duygusu erkekte ne zmn başlar? millete hava atmak için mi çocuğum diosunuz? bak ahmetin oğlu var benimde olsun o şunu okumuş benimkide bunu okusun die mi ya da ben yaşlanınca bakarlar die mi düşünürsünüz? aşktan sadakatten çocuk sevgisinden bahsedersiniz ama eşiniz öldüğü zmn neden hemen kadın arayışına geçersiniz çocuk sevginiz o zmn nie aklınıza gelmez ihtiyaç dahamı ağır basar

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ben evli değilim ama... 5 dakikalık zevk için çocuk yapmam çocuk ist,yorsam hem zevkimi yaşarım hemde bile bile isteye isteye o çocuğu eşim olacak kadın ile yaparım ... bu 1 diğeri ise 2. si ise Bi erkeğin eşi ölünce erkek ne çocuklarının yanında oluyo nede orada burada oluyo şekil a kendimden biliyorum yaşım 27 abim var ablam var kuzenlerim var ghepsi evli birşeyler yaptıklarında beni de çağırırlar sağolsunlar ama ben gitmem kız olsam kadın olsam giderim ama erkek gitmiyor gidemiyor yalnız erkek aslında gerçekten bir hiç cinsel istekten daha çok aile olmak için eş ararlar eşi öldüğünde erkekler en azından ben öyle düşünüyorum şimdi sana sorarım dul bir komşun olsun kadın kocası ölmüş sen onun evine gidersin o senin evine gelir ama dul bir erkek toplumdan dışlanır kadını olsa yanında aile olduğu için sıkıntı olmaz bilmem anlatabildim mi artık?

1|0
    0|0
    • 55 yaşında erkek karısının 3 ay mezarına gidip ağlayıp zırlayıp 4.ay ben evlenecem der bide ilerde çocuk yaparsa onun 30 yaşındaki evli ve bekar oğulları ne psikolojide olur

• 55 yaşındaki adam evlenmesin mi yani? orada yanlışsın ama tabi ki çocuk yapmasın orada haklısın çocuk olmamalı...

• Ve... en az 1 sene geçmeli bu ne yaa 3 ay sonra ben evlencem o sözüne de katılıyorum...

Erkekler Ne Diyor 8

• Kadının hamile olduğunu öğrendiği anda babalık duygusu başlar kendimden biliyorum kız arkadaşım hamile kaldı ve ben her dakika üstüne titremeye küçücük olduğu halde karnını dinlemeye felan başlamıştım çok farklı bir duygu evlenelim demiştim ama sonrasında hazır değilmiş benden habersiz aldırdı ve ilişki bitti

1|0
    0|0
    • ne hissediodun peki

• çok ilginç ya emin ol bayanlar bunu anlamıor anlıyamıoruz yani taşıyan emziren ilgilenen biziz bu erkeklere noluo die teşekkürler

• Rica ederim ama bunu sadece taşıyan olarak yorumlamam lazım tamam işin çoğunu siz yapıyorsunuz ama orada bizden de bir parça var ve git gide büyüyor ben internetten açıp kaç günlükken ne kadar olur vücut oluşumu nasıl oluyor v.s bakıyordum sürekli

• bence babalık duygunukadın doğuma girince ve bebeği kucağa aldığın zaman başlıyor. bence isteme nedeni birisini büyütebilmek ona sevgini verebilmek ona bazı şeyler öğretmek... eşi ölen biri bence hemen arayışa geçmez geçiyosa o eşini bence hiç sevmemiştir. erkekler robot değil bizimde duygularımız var :) sonuçta bir erkeğin kadına ihtiyacı var kadının erkeğe olduğu gibi bu sırf cinsellik için değil bişeyler paylaşmak bir evi geçindirmek bir erkeğin çocuk bakması büyütmesi zor bütün yük sırtına biniyor sonuçta bunu paylaşıcak birisini arıyorsun

1|0
    0|0
  • Şu an evli değilim ve bildiğim kadarıyla çocuğumda yok. Ama her insan dediğin gibi eşi öldükten hemen sonra birini aramıyor ve hatta eşi öldükten sonra dayanamayıp kısa süre içinde hakkın rahmetine kavuşanlar bile oluyor. Ama dediğin olay çoğu insanda var bence artık üzülmek yerine hayatlarının geri kalanını başka biriyle de mutlu olmaya çalışarak geçirmek istiyorlar. Belkide çok bencilce ama böyle işte. ha birde azgın teke denen bir olay var onunda etkisi yüksek :)

1|0
    0|0
  • Gerçekleşmeden sana bu duyguları ve düşünceleri yazmam çok yapay olur.

Berbat bir şey.

O durumda hem çoçuğu vururum.

Ardından bu durumu önemsemediği için (hamile kaldığını farketmediği için) sevgilimi.

Ardında bir zevk uğruna hayatımı mahvettiğim için de kendimi vururum.

0|0
    0|0
  • çocuk hele erkek ise bir babanın vazgeçilmezidir ne bileyim iç güdü heralde

ama her erkek için bu olaay doğru değil

çocuk doğum onunla 3-5 ay geçirmeden sevgi oluşmuyo erkeklerde

annelik farklı çünkü 9 ay daha fazla beraber oldun bebekle

ve babalık herşeye değer

0|0
    0|0
  • Herşeyin Yeri Zamanı Var Baba Olmanında Aşık Olmanında.

0|0
    0|0
  • Yaşınız 100 oldu tam ölmek üzeresiniz karınızı düşünür müsünüz? Bitkisel hayattayken karısını hatırlamayan adam seviyor mudur?

Hobaaa link

0|0
    0|0
  • kadınlar zevk için girmiyor mu hanımabla mecburiyetten mi giriyorlar . Saçmalamışsın ya

0|0
    0|1
    • kadın 9 ay taşıyo o bebeği hissedio kanında. canından bir can çıkartıo erkekde babalık duygusu nsl başlıo aaa karnı şişio bak bu benim spermim denmi?

• doğanın kanunu bu doğurma görevi kadına verilmiş erkeğin görevi ise buna aracı olmak neden erkekler hava atmak için çocuk sahibi olsunki sen hava atmak için böyle bir sorumluluğun altına girermisin ?

Kızlar Ne Diyor 2

• Şimdi herkes esip gürlüyecek öyle yapmam böyle yaparım. Ama evlendiğiniz kız bakiremi olsun diye bir soru sorsan herkes namus abidesi kesilir burda. Babalık duygusumu yapma erkeklerin tek tutkusu özgürlüktür ve bir kadında gördükleri tek şey cinselliktir. Bencillik ama memnuniyet !

Evet kimse yapmaz hiç biriniz yapmazsınız ama 2 dk lık zevk uğrana cami havluları donarak ölen bebeklerle dolu. Evet Aşkta sadakattan bahsederler aldatılmaktan it gibi korkarlar , ama aldatmaktan geri kalmazlar. Boşluk onlar için zaman kaybıdır çünkü ölen eşlerinin yeri hemen doldurulmalıdır ama kendisi ölüm döşeğinde dahi olsa ben ölürsem evlenirmisin diye o acınası soruyu sormaktan geri kalmazlar.

Yani demem o ki ; Deve kuşuna "uç" demişler. "Ben deveyim"demiş."O zaman koş" demişler."Ben kuşum" demiş.Bu dünyada Herkezin işine geldiği gibi herşey ...!

4|0
    0|0
  • hemen aldırırlar zaman kaybetmeden

2|0
    0|0
Yükleniyor...