Utangaç mı yoksa ben mi bu zamana kadar yanlış sinyal aldım?

her seferinde birbirimizden uzakken sürekli bakan sanki o değilmiş gibi yaptı şimdi. annemle dükkanına girdik. her zaman diktiği gözlerini bir kere bile çevirmedi bana. sürekli dışarı baktı. sanki ben orda yokmuşum gibi. ilk defa bu kadar yakınımıza geldik birbirimizin. insan dükkana gelen müşterisine bakmaz mı? annemle konuştu ben orda yokum sanki. hayal mi gördüm dedim. nedendir acep?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Vardır bir sey farketmeden onu kizdırmisindir ya da kıskandırmışındır sen en iyisi üstüne git baskı yap hallet ögren bekliyoz seni hadi :)

0|0
    0|0
    • bu kadar yakına gelmişken diktim gözlerimi bende ona belki bir şey söyler diye adım atmak adına. sanki öcü var çevirmedi kafasını iyimi. sinir oldum ^_^

• maşallah 4 yıl :) hala beraber misiniz? dükkanı sürekli geçtiğim bir yerde. ordan eve gidiyorum. eğer gerçekten hoşlandıysa takip etmez mi mesela hadi orada utanıyor. peşimden gelip konuşmak istediğini söylese ne cevap almaktan korkuyor olabilir ki? bilmiyorum çok karışık. işin aslı lise zamanı ben gidip konuşmuştum hoşlandığım biriyle red etmişti. hem de öyle güzel şekilde değil bikaç gün bekletti falan bayağı naz yaptı. psikolojim bozulmuştu. o yüzden tekrar aynı şeyi yaşamayı göze alamam.

• Yok 2 ay surdü o da telefonla bir kere bile buluşamadım sonra puf oldu ve nefret ediyor benden çünkü beni aldattı ben de onun ağzına biraktım :)

Erkekler Ne Diyor 2

• canım bu adamdan hayır gelmez sana e bizimde güzel vücud lu sevgililerimiz oldu ama hiç birine abaza gibi saldırmadık heralde ;)

0|0
    0|0
  • Demekki yakından beğenmedi :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...