Artık çoğu kız güzel ve bakımlı. bir kızı diğer kızlardan ayıran ölçütler nelerdir?

Çarşıya bir çıkıyorum çoğu kız birbirinden güzel ve cidden bazıları çok bakımlı. aynı şekilde kendi okulumda dershanemde çevremde de öyle. peki erkekler birini sevince daha güzelini bulunca vazgeçer mi? ya da her güzele karşı aynı şeyleri mi hisseder? kısacası sevdiğiniz kızı diğer kızlardan ayıran nedir?

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• bizim burdakilerin hepsi bıyıklı birbirinden ayıran özellikler pala bıyık badem bıyıklı olması :((

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Güzel ve çakma güzel kız çok olsada günümüzde edepli kız bulmak büyük bir sorun.

Güzeli güzel yapan edeptir, edep ise sevmaya sebeptir...

1|0
    0|0
  • Kesinlikle karakteri, 2 lafı bir araya getiremeyen veya ağzını yamulta yamulta konuşan biri dünya güzeli olsa nolur...

1|0
    0|0
  • sevdiğim olmadığı için bilemem,ama bence verdiği değer ve yakınlığı,bana güvenmesi falan vs.

1|0
    0|0
  • evlenilecek kız kreterlerine giriyor olması diğer kızlardan ayıran en büyük ölçüt..bir bakmalık kızlar vardır bir de almalık =) gönlüne

0|0
    0|0
  • genelde olabildiğince güzelini elde etmek amaç ama 2 kız arasından biri güzel diğeri biraz daha güzelse pek de sorun değil çünkü erkekler genelde seçim yaparken %100 güzelliğe değil aslında %50 güzellik %50 de davetkar olmasına bakar diyebiliriz çok güzel olupta konusmayan tek cevap birini ne yapalım

0|0
    0|0
  • kezban olmayanları seçiyorum ben

0|0
    0|0
  • Mesela Seninle Sevgiliyiz.ALLAH Var Süper Bi Kızsın.İstersen Bana Manken Getir Yeminle Bakmam O Kadar Bağlıyım.Ama Tabi Başka Erkekler Başka Güzel Kızı Gördümü Beyin Gidiyor Artık Senin Yanında Bile Kızı Kesiyor :D

0|0
    0|0
  • Kültür, mizaç, ortamına göre hal ve tavırlar, mutevazılık...

0|0
    0|0
  • üslubu hal ve hareketleri.

0|0
    0|0
  • Hangi çarşıya çıkıyorsun sen bana da söylesene o çarşıyı :((

Bakım biraz çekicilik katıyor ama çirkin bir kızı Adriana Lima yapmıyor..

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Bu soruyu kaçıncı soruşun acaba saymayı unuttum da? Kopyala yapıştır mı yaptın?

0|0
    0|0
    • Az salla ya.

• Ne o zaman? Nasıl bir tipsin sen anlamadım ki.

• Tehlikeli bakanlar ve bakamayanlar :D

0|0
    0|0
  • kişilk...ayrıca sevmek için kızın güzel olması gerekmiyor.

0|0
    0|0
  • karakter, olgunluk, erkeğe yaklaşımı vsvs

0|0
    0|0
  • güzel kız dyıe bırsey yok bakımlı kız olur offf bir bitmediniz yaaa

0|0
    1|0
  • Güzel pek yok ama bakımlı olmaya başladılar artık. Kişiliklerine bakılır heralde artık.

0|0
    0|0
  • Güzel ve bakımlı olması.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sevgili guneydoğu Anadolu projesi : ölçüt zeka ve karakterdir, davranıştır, duruş ve yürüyüştür. Erkekler güzelini görünce vazgeçer tabi ki azla yetinmezler ama çoğu bulurlar. Her güzele değil her havalı kıza karşı aynı şeyi hissederler. Farklı şeyler yani .

0|0
    1|0
  • karakteri tabiki

0|0
    0|0
  • kadın ya da erkek önemli nokta zeka.ammaaa buna rağmen mütevaziyet...

0|0
    0|0
  • kesinlikle kişiliği

0|0
    0|0
Yükleniyor...