Erkeğin geri dönüşü ne kadar sürebilir böyle bir durumda?beyler, yardım!!

giden gitmiştir, gittiği gün bitmiştir edebiyatı yapmayalm Allah rızası için.. benm yüzümden bitti bazı ufak yalanlarım,triplerim,kıskançlıklarım yüzünden görüşmedik bikaç hafta sonra bigün özledim diye mesaj atıp ertesi gün aynı devam etmeye yani sessiz kalmaya devam edince amacın ne istemio musun sen beni o halde nedn attn o mesajı dedim? istiyorum ama sonu olmayacak onu düşünüyorum demiş.. ben de istediğin kadar düşün öyle dön dedim, tamam zaten ablamın düğün hazırlıkları var bu ara sana mutlaka olumlu ya da olumsuz dönicem dedi, olumlu döner mi sizce? aramıyorum iice düşünsün kendi halinde kalsın die 3 gündr

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bence en azından 3 ila 10 haftaya kadar beklemen lazım...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yapılan araştırmalara göre bu durumlarda erkeğin dönüşü 3 ay ile 6 ay arasında sürüyor. Diğer yandan beyne alınan darbelerin de bu duruma sebep olduğu görülmüş.

Darbeyi alan sen oluyorsun tabii.

0|0
    0|0
    • ben ciddi bir sorunumu paylaıorum burda, siz dalga geciosunuz ayıp ettiniz!

• olanı anlattm ii de ne var ki soruda?

• Erkeğin geri dönüşü ne kadar sürebilir böyle bir durumda?beyler, yardım!

başlık sıkıntılı zaten.

Ama sorunun cevabını vereyim. Bugüne kadar 15 16 kız ile çıktım 3'ü haricinde hep ben ayrıldım. sadece birine geri döndüm aradan 8 yıl geçtikten sonra ve şuan o kişi ile evliyim.

Yani anlayacağın geri dönüşler bazen çok uzun sürüyor bazense hiç dönmüyorlar.

Bekleme bence çünkü bazen çok uzun bekliyorsun ama kimse gelmiyor.

• Olumlu dönmez.Karşısına senden çok daha güzel ve çekici biri çıkmış.

0|0
    0|0
    • ii de ben istemiosan onu da söle ne oyalıosun dedim, istiorum ama sonumuz olmayacagndan endişeliyim dedi, güzel ve çekici biri çıksa neden istemiorum herkes kendi yoluna demesin ki?

• O halde ona daha fazla ilgi göster ve üstüne titre.Senden ne istediğini sor ve beklentilerini karşıla.

• giden gittiği gün değil yıllarca bitmemiştir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• neden geleceği olmayacağını düşünüyo ya da sende öyle mi düşünüyosun?

0|0
    0|0
    • hayır kesinlikle ben çok güzel olcagnı düşünüorum, ama o aynı seyleri tekrr yapcagmı düşünüo

• hmm sana inanmıyo artık, dönse eskisi gibi olmaz ki zaten bence sende bırak bitsin derim

• daha gelmez o bekleme git namz kıl ibadet yap kızım el edep el haya bune boyle gençlik nereye gidiyorrrr! yanarım yanarımda kendime yanarım niye bilmem zalim geceler

0|0
    0|0
Yükleniyor...