Sert kızlar hakkında ne düşünürsünüz beyler ?

böyle herşeye kafa sallayan,sürekli canımlı cicimli konuşan, ses tonunu hiç yükseltmeyen,devamlı pozitif kızlar hakkında ne düşünürsünüz beyler. daha baskın karakterli, düşündüğünü söyleyen mıymıy olmayan kızlar size daha çekici gelir mi? yoksa sürekli hanım hanımcık mı olmak zorundayız? gerçekci olmak istesek bile.

0|0
412

En İyi Kız Görüşü

• Aslında ben kendim entel dantel mıy mıy erkekleri sevmiyorum.Erkek dediğin hayatının her alanında sert olabilimeli .Ben kendim biraz domınantim ama bu demek değildirki feminen değilim.Hatta tam tersi :).

1|1
    0|0
    • Teşekkür ederim ama bir şey dicem kızmıçaksın.Ben şöyle aşağıya baktığımda sanki benden daha güzel yorumlar yapmış olan insanlar var.Fikrini değiştirirsen kızmam.Bazen en iyi cevap seçildiğimde ve çok uzun yorum yazıp emek harcayanlar olduğunu gördüğümde sanki haksızlık yapılmış gibi hissediyorum.Güzel bir gün dilerim.

• You are free to drag my words in which direction you please and have in mind that my big brother calls me The Devil :).maybe I*both. Have a nice day Fawkes.

• Have a nice day araknafobia.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• Bu konunun kadın erkek olmakla değil insan olmakla alakası var.

Sürekli bağıran, çağıran bir insanla muhattap olmak istemem çünkü kavga ederiz.

Ne söylersem kabul eden bir insanla da birlikte olmak istemem, bu seferde onu yönetmeye başlarım. Uygun olmaz.

Hayat denge üzerine kuruludur. Yeri geldiğinde sesini yükseltmeli ama kırıcı olmamalı, yerine geldiğinde kabul etmeli ama ezilmemeli.

Ne kadar da zor değil mi ? Herşeyden bir parça. Aslında bir insan doğru olduğuna inandığı şeyleri savunmaktan çekinmemeli. İçinden geldiği gibi konuşabilmeli. Düşündüğü şeyleri söylemekten geri kalmamalı. Burada fark yaratan husus söyleyiş şekli, kibarlığı ve nezaketi. Birşeyi bağırarak söylemek ile anlatarak izah etmek arasında büyük bir fark var. En doğru sözü bile hakaret ederek anlatan kişi kabul görmez. En yanlış olguyu karşısındaki kişiye ulaşmayı deneyerek anlatan da muvaffak olur.

Sadece kadı erkek ilişkisi olarak bakmayıp bu konuyu hayat dersi olarak kabul edip doğru olanı yapmalısınız.

3|0
    0|0
  • Sürekli ilgi gösteren ve düşündüğü şeyi anında söyleyen cesur ve çılgın kadınlar her zaman beğenilir ve mutlu ederler erkekleri.

2|0
    0|0
  • valla şahsen benim için farketmez yeterki aşık olabileym nasıl olrsa olsun yaş 20 sevgili sayısı 0 gelmiş geçmiş 0 yani :D

0|0
    0|0
  • hanım hanımcık olmanız tercih edilir tabi yeri geldiğinde sertleşmenizde bir sıkıntı olmaz ama sürekli sert bir bayan itici olur

0|0
    1|0
  • Hatun hatundur derim

0|0
    0|0
  • Nazik, kibar ve oturaklı olmalı.

0|0
    0|0
  • kızlar yumuşak huylu olmalıdır zarif narin olmalıdır bence

ama sert kızlardan hoşlananlar varsa bilemem

0|0
    1|0
  • Naif zarif kızı tercih ederim evde yani asker arkadaşı gibi bir kız istemem yanımda :)

0|0
    1|0
  • ben hanım hanımcık severim. sert kızlarla işim olmaz.

0|0
    1|0
  • ortasını bulman lazım hacı iki türlüde bayar beni.

0|0
    1|0
  • Erkek dominant olabilir ama. Kadın olunca hiç çekilmez. Erkekler emir almaktan hiç hoşlanmazlar.

1|0
    1|0
  • kız dediğin narin olacak sert olmasın o ne öyle erkek arkadaşım gibi bazen sert olabilir tabi istemediği biseye karşı :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir zorunluluğunuz yok... Ben de ince bir bayanım, ancak hanımefendi denilsin diyerek yahut bir zorunluluktan ötürü değil... Gerçekten böyle hissettiğimden... Nasıl hissediyorsanız öyle olun, kendinizi olduğunuzdan ayrı bir karaktere büründürmeyin, ömür bu 1 kere...

2|0
    0|0
  • bence yerine göre narin,sakin yerine göre sert olmak en doğrusu

0|0
    0|0
  • kafandakiyle asıl sen arasında karakter kopukluğu var.

1|0
    1|0
Yükleniyor...