İkilemdeyim ve onu görünce ne yapacağımı bilmiyorum.

üni 1.sınıfta bir çocuk vardı ve o sınıftan içeri girer girmez içimde bir şey hissettim. bir insanın karakterini bilmeden sevemeyeceğimi zannediyordum ama oldu işte. Bu çocuk da benimle ilgilendi,bana sevdiğim bir konu hakkında jest yaptı.Sonra öğrendim ki benimle ilgilenirken sınıftan bir başkasıyla çıkmış,hatta ayrılmış.Şimdi de sınıftan bir başkasıyla çıkıyor.Bunları duyunca zaten ona karşı hislerim köreldi ama aklıma da geliyor.sadece mantığım sevgimin önüne geçiyor.En son benden özür diledi ve neden onunla konuşmadğımı sordu,ben de bunun uygun olduğunu söyledim ve 6-7 aydır konuşmuyoruz. Sevgilisi biliyor sanırım-çocuğun ağzından dinlemiştir- beni görür görmez öpüyor elini tutuyor bilmem ne. tamamen kafamdan atmak için ne yapmalıyım? çocukça algılamayın lütfen,insan engel olamıyor bazen.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yaptığı Şerefsizlikleri Düşün Unutup Nefret Etmene Yeticek ... Ve Onu Unutmak İstiyosan Mutlaka Başka Biriyle Ol Çünkü Ozaman Gerçekten Aşık Olup Unutucaksın.

2|0
    0|0
    • Bunun için bir başkasıyla birlikte olamam.

• Merak etme sen ankaraya yolum düşünce kafanı kırıcam abi abi ben ettim sen etme diye yalvarcan ya ozamanda kolumu sokup götüne o tüysüz suratını sikicem sıkma canını hadi şimdi yaz dur sen buraya . çoluk çocukla ugraşamam dünkü boksun daha git yaşıtlarınla takıl

• tüysüzü nerden çıkardın hala anlamış değilim :D oo abimiz 25 yaşındaymış adammı oldunla yaşın büyüt diye tamam ankaraya yolun düşerse gel yunus emre mahallesi şamyel osman ın yiğeni de sen adım can gösterirler sana beni

Erkekler Ne Diyor 2

• Bence takma kafayı başka b irini bulursun o düşünsün sonra seni :)

1|0
    0|0
  • Onunla aşk yaşamalı ve onu mutlu etmelisin.Ona aşık olduğunu belli et ve harika zaman geçirin birlikte.Onun isteklerini yerine getir ve aşkı doya doya yaşa onunla.

1|0
    0|1
    • sevgilisi var yahu. ve ben o davranışlarından sonra nasıl yaparım böyle bir şey

• Hissettiğini yapmalısın.Onunla neler yaşayabileceğini bir düşün.Ona olan aşkını belli etmelisin.

Kızlar Ne Diyor 2

• Seni haketmiyor kesinlikle :) eminim ondan daha doğru insanlar girecektir hayatına. Özür dilemesi fela boş . Isteseydi zaten yapmazdı.

1|0
    0|0
  • çocuğun sana ilgisi var ama ne yardan geçerim ne serden tavrında zamana bırak bence

1|0
    0|0
Yükleniyor...